Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nem értek valamit a Cat&Bones...

Lillaya kérdése:

Nem értek valamit a Cat&Bones vámpírvadász c. Könyvsorozatban, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy én vagyok a hülye, de egy kicsit belezavarodtam. Elolvastam az első négy részt és utána a „One for the money”-t ami ugye elvileg a 4,5-ös mivel az csak 40 oldal és utána elkezdtem olvasni az ötödik részt a „sír innenső oldalánt”, de ebben egy csomó olyan dolog van benne ami egyáltalán nincs benne az előzőekben. Szóval most kimaradt valami vagy micsoda?

2020. júl. 25. 21:01
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 A kérdező kommentje:

Úú akkor majd elolvasom ha végeztem azokkal amik most a „listámon” vannak


Ne márr. Nemrég olvastam egy könyvet (vagyis az első két részét) nem tudom ismered e, az a címe, hogy a „a vér szava” ezek is ilyen vámpíros könyvek, és az a baj hogy mo.-n már évek óta megjelent magyarul az első két rész de a többi részt nem fordítják le és rajongói fordítás sincs. Ja és a lehető legizgalmasabb részen fejeződik be a második rész.


Szóval utálom ha nincs lefordítva/ vagy nincs megjelenve a következő rész mert én tipikus az a fajta vagyok aki két nap alatt simán kiolvas egy 500 oldalas könyvet és aztán meg várhatok arra hogy eltudjam olvasni a következő rész😂


(Amúgy sorry hogy itt ilyen kisregényeket írok teljesen random dolgokról)

2020. júl. 31. 00:13
 12/68 anonim ***** válasza:

Najooo nekem mondod? Van, hogy hajnal 4ig olvasok mert nem birom letenni a konyvet😂😂 . Egyszeruen ugy erzem, hogy muszaj befejeznem.😂


Nem ismerem, de szimpi a sztori amugy megneztem moly-on gyors✌🏼


Amugy semmi gond ,en is mindig hosszu szovegeket irok, mert egyszeruen magyarazni nem tudok csak hosszan😂


Milyen konyvek vannak a listadon?

2020. júl. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 A kérdező kommentje:

Ismerős😂 aztán meg nem értik, hogy miért délben kelek fel😂 (mármint a családom)


A listámon most csak speciel ugye a cat és bones könyvek „maradéka” van, (ebbe beletartoznak a Vlados könyvek), meg azok amiket te mondtál, egy másik könyv aminek a címe ez: When it’s real. Plusz annak a könyvnek a harmadik (és negyedik) része amiről meséltem🙂


Szóval most tényleg nincs túl sok


Neked van „listád”?

2020. júl. 31. 11:20
 14/68 anonim ***** válasza:

Jujj megneztem ezt a when it's realt es amugy ezt enis kiakartam mar olvasni, csak teljesen elfelejtettem.

Ha jo konyvre kerestem ra akkor Erin Watt az iro(vagyis 2 iro ha jol tudom(?))😂


Olvastam tole a Royal csalad sorozatot es aaaa nagyon tetszett 2x is kiolvastam😍 nem tudom te olvastad-e , de en nagyon ajanlom.


Nekem igazabol nem nagyon van listam, inkabb csak elmegyek a konyvtar a egyik baratnommel es valogatunk. Pdf-be meg ha talalok egy jo fulszovegu konyvet azt egybol kiolvasom😂

Csak sodrodok az arral🥳😂


Viszont arrol van listam, hogy eddig hany konyvet olvastam nevre pontosan😍 neked van?

2020. aug. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 A kérdező kommentje:

Igen én is rá gondoltam☺️


A Royak családot még nem olvastam, de biztos jó lehet ha azt mondod😍


Viszont arról nekem nincs listám, hogy eddig hányat olvastam. Amúgy az én listám nem olyan hogy így le van îrva sorrendben, hanem csak így a fejemben😂😅


Hány könyvet olvastál ki eddig?

2020. aug. 1. 00:49
 16/68 anonim ***** válasza:

Uuu akkor a Royal csaladot is ajanlom😂❤️


En is vonakodtam, hogy leirjam e a konyveket, de neha jo szamon tartani vagy pl ha nem emlekszek a konyv cimere , de a tortenetet meg vagom akkor nagyon jo , hogy van listam🥳😂


277 konyvet olvastam eddig, ezekbol parat tobbszor is(a jo konyveket muszaj ujraolvasni😍


Te kb mennyi konyvet olvastal eddig?🧐

2020. aug. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 A kérdező kommentje:

Wow az jó sok!

Hát igazából nem tudom mert én az a fajta vagyok aki négy csoportra osztja a könyveket:

1.Könyvek amik egyáltalán nem tetszenek

2. Könyvek amiket így egyszer elolvasok, de azért nem venném elő mégegyszer

3. Könyvek amikre azt mondom a végén, hogy na igen! ez egy nagyon jó könyv volt, biztos újraolvasom még


És


4. Azok a könyvek amik îgy igazán nagyon nagyon tetszenek, hogy elolvasom napokig csak azon rágódok hogy milyen jó meg minden aztán ezerszer (de tényleg nagyon sokszor) újraolvasom.


Szóval azért nem tudok így pontosat mert én am mindig olvasok valamit de pl nekem elmegy kérhetem arra, hogy pl veszem a Harry Potter (a könyvet nagyon szeretetem a filmet azt már annyira nem) és elolvasom mind a hét részt, és annyira úgymond nem tudom „elengedni” hogy miután elolvasom rögtön elkezdtem újraolvasni mind a hetet.


(Áhh nem vagyok Gáz, dehogy isssssss) *irónia*


Szóval mindig beleesek abba a hibába, hogy ahelyett hogy keressek valami ÚJ jó könyvet ahelyett akaratlanul is a már elolvasott pdf-et nyitom meg/ elolvasott kömyvet veszem le a könyvről😂

So tudom fura vagyok


De a kérdésedre a választ nem tudom tényleg hányat, majd egyszer megpróbálom összeírni

(Mondjuk most nyáron időm lenne rá, de lusta vagyok😂😂)

2020. aug. 1. 22:46
 18/68 anonim ***** válasza:

Dehoooogy nem vagy gaz.

Egyebkent ha jobban belegondolok en is igy osztom fel a konyveket🧐😂


Nekem a legelso konyvek kozott volt Leiner Laurarol a Bexi-sorozat(nem tudom szereted e) es altalaban amikor valaki elkezd olvasni(kezdokent) , akkor minden uj ,sokkal jobb az elmenye az olvavasnak es nekem ez nagyon fav sorozat lett.😍


6reszes ha jol emlekszem es kb mar 5x ujraolvastam az egeszet😂😍

A parvalaszto sorozatot is kb 3x fixen elolvastam😂


Amugy a harry potteren nagyon gondolkozok, hogy elolvassam e, mert a film nagyon tetszett , kiveve az utolso 2 resz😬 nekem kicsit uncsi volt , de konyvben biztos jobb(+reszletesebb)🧐

2020. aug. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 A kérdező kommentje:

Úúú Leiner Laura😍😍😍 Minden könyvét vagy ezerszer elolvastam😍😍 Nekem a BExi mellett még az Szjg és az Iov a kedvenc sorozataim... De mindegyik nagyon jó!!!


A párválasztó sorozatot még nem olvastam😣


Én nagyon ajánlom neked a Hp-t mert ha a film tetszett akkor a könyv tuti kétszer annyira jó lesz! Nagyon sok olyan jelenet van benne ami kimaradt a filmből!

2020. aug. 3. 09:15
 20/68 anonim ***** válasza:

NAAAA EZAZZ😍

Csak Leiner Laura konyveirol nagyon megoszto velemenyek vannak, de en imadom😍

Nekem is tetszett az Szjg, de a best nekem a Bexi es az IOV.😍

Bar a tobbi konyvet is szeretem(Babel, akkor szakitsunk🥰)


Miii meg nem olvastad a parvalszto sorozatot???? Omg akkor ez keruljon a listad elere(de az Uvegtront is szukitsd be😂)en nagyon imadtam, hat mondom nagyon sokszor olvsastam✌🏼


A fulszuvoget olvasd el es BIZTOS tetszeni fog garantalom😍

A csaj szemelyisege is szimpatikus, kisse lazado is🤪de aaaaa nagyon jooooooooo


Akkor lehet kiolvasom a Harry Pottert🤔mostmar ugy sincs annyira bajom az E/3-as szemszoggel.


Amugy pont most voltak igy nyaron igy a Harry Potterbol jellegzetes napok nem? Harry szulinapja , Nevil(Asszem igy kell irni) szulinapja meg stb(valami konyves oldalon lattam Facebookon) De nem fix😂


Szokasos nem tudom roviden leirni amit akarok😂

2020. aug. 5. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!