Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nem értek valamit a Cat&Bones...

Lillaya kérdése:

Nem értek valamit a Cat&Bones vámpírvadász c. Könyvsorozatban, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy én vagyok a hülye, de egy kicsit belezavarodtam. Elolvastam az első négy részt és utána a „One for the money”-t ami ugye elvileg a 4,5-ös mivel az csak 40 oldal és utána elkezdtem olvasni az ötödik részt a „sír innenső oldalánt”, de ebben egy csomó olyan dolog van benne ami egyáltalán nincs benne az előzőekben. Szóval most kimaradt valami vagy micsoda?

2020. júl. 25. 21:01
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
100%

Ooooooooo🧐

A 4,5-os resznek igazabol eleg keves koze van az 5. Reszhez ha jol emlekszem(talan csak egy utalas lesz az 5.reszben, ami a 4,5-oshoz kapcsolodik). De nem bizti.


A 4,5-os resz 2016-ban lett kiadatva, az 5. Pedig 2011-ben(en ezt olvastam, de nem fix , huh hajnal 3 ora van es azt se tudom merre van a fejem😂)


Egyebkent mire nem emlekszel az elozo reszekbol? Vagyis mi uj neked az 5.reszben? Pdf-be vagy konyvbe olvasod?

A 4,5-os reszt sztem csak szimplan felejtsd el, kis novella feleseg csak a rajongoknak szerintem, ne torodj vele.


Ha vegig olvastad tudom ajanlani a Vladrol szolo konyveket!!(ejszaka hercege sorozat)


Bar lehet egyedul vagyok ezzel de en Catet es Vladot nagyon shippeltem, de hat hiaba:(

2020. júl. 26. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 A kérdező kommentje:

Uhh

Szóval arra nem emlékeztem/nem értettem, hogy Denise-szel mi van mert az volt írva, hogy ő „alakváltó” és Spádéval házasok (???), meg még azt nem értettem, hogy valami olyasmi volt, hogy Cat ivott Mencheres véréből.Mondjuk közbe utána néztem és rájöttem, hogy van egy könyv ami kimaradt, ami Spádéról és Denise-ról szól, úgyhogy azt elkezdtem olvasni és ebbe benne van ez az alakváltós dolog.


Amugy pdf-be olvasom.


Ja és láttam, hogy van könyv Vlad-ról is és IGEN én is shippelem őket, azt hittem egyedül vagyok vele.


Szóval nem tudom, hogy ebben a könyvben amit most olvasok benne lesz e minden kimaradt dolog, de azért remélem igen.


És köszi a segítséget azért.

2020. júl. 26. 16:54
 3/68 anonim ***** válasza:
100%

Igen az engem is varatlanul ert, mikor lattam, hogy hazasok. Aztan utana neztem es lattam, hogy van egy kulon konyv, bar azt nem olvastam el:/


Ahh ezaz akkor mar ketten vagyunk a Vlad Cat shippelesbe😂

Egymas mellett aludtak stb.


Imadom azokat a konyveket, amikor a lany beleszeret valakibe, es ra ilyen 2 reszre osszejon egy rosszfius sraccal , aki amugy sokkal jobb mint az elso pasija.


Hat azt hittem ez is ilyen lesz, de sajnos nem:(


De amugy Mencheresrol is van kulon konyv, lehet abban is benne van par dolog.


Nagyon szivesen maskor is!!

2020. júl. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 A kérdező kommentje:

Szerintem amúgy olvasd el azt a könyvet is, mert nekem nagyon tetszik.


Igen az egymás mellett alvás nagyonn 💞💞💞 „volt” ( eskü tudok értelmesen fogalmazni😂😂)


Úúú én is tökre szeretem az ilyesmiket

Még egy dolog amiben közösek vagyunk

2020. júl. 28. 10:09
 5/68 anonim ***** válasza:

Igen csak velem az a baj, hogy nem igazan szeretem az E/3-ban irt konyveket, inkabb azt szeretem ha a foszereplo ugye E/1-be meseli el az eletet(vagy valtott szemszogos egyszer a fiu beszel aztan a lany)



De most olvasom az Uvegtron sorozatot es "talan" kezdem megszeretni kicsit ezt az irasmodot😂


Igen nekem Bones kicsit unalmas, az elejen meg jo volt, de aztan kepbe kerult Vlad es igy OMGGG imadom


Egyebkent kiolvastad mar a komyveket? Azt hiszem lesz meg egy resz,de meg nem jott vagy nem tudom🤷🏼‍♀️

2020. júl. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 A kérdező kommentje:

Hátt, már kiolvastam a Spádé-Denise-es könyvet meg a 6.-at is befejeztem és egy kicsit utána néztem és láttam, hogy kimaradt még egy rész ami Mencheres-ről és Kiráról szól, de úgy döntöttem, hogy most nem akarom így visszamenőleg elolvasni, mert belekavarodok, hogy ha össze vissza van. Szóval elkezdtem olvasni a 7. részt.


Amúgy ahogy néztem össze vissza írják a különféle oldalak, hogy hogy van sorrendben és van kb vagy 5 ilyen 40 oldalas novella meg így minden össze vissza van.


Na mindegy azért próbálok nagyábból előre haladni.


És azt hiszem a hetes után már a Vladról szóló könyvek jönnek🤩.


Amugy nekem semmi bajom az E/3 mert oké egy kicsit fura az elején de meglehet szokni szerintem. Az volt a könyvben a legnagyobb baj, hogy nem volt leírva, hogy pl mostantól E/3-ban pl Denise gondolatait, cselekményét írja le. Szóval néha ilyen 3-4-5 mondat után jövök rá, hogy „jé ez már nem is Spádé, jó tudni”


Na mindegy ettől függetlenül jó könyv


Ha megszereted azzal a könyvsorozattal akkor olvasd el sztem. De ha nem akkor nem vagy dönsd el nem tudom.


Amúgy én még nem olvastam olvastam az Üvegtrón sorozatot. Jó könyv? Ha most nem számítjuk bele hogy „hanyas szám hanyadik személy”.

2020. júl. 29. 11:53
 7/68 anonim ***** válasza:

Uuu a Vlados konyvek nagyon jok😍😍


Igeeeeen nekem tetszik az Uvegtron sorozat, nagyon vonakodva alltam hozza, de aztan kellemes csalodas ert, jol megirt tortenet, a lany igazabol egy kemeny csaj,nem ilyen kis gyenged.


Eskuszom megszerettem ezt az E/3-as irast:D


Legalabbis a harmadik resznel tartok es eddig nagyon szimpatikus az egesz sztori.

Profin meg van irva, nem veletlenul hires az iro.


Van meg egy konyvsorozat tole(Tuskek es rozsak udvara), nekem talan az jobban tetszik foleg a 2.resz🥰🥰)

2020. júl. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
Te a 7.reszt magyarul olvastad? En eddig csak angolul lattam:/
2020. júl. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 A kérdező kommentje:

1.Ha azt mondod hogy jók akkor majd elolvasom azokat is🤩


2. Bocsi elírtam nem hetest olvasom hanem a hatodikat


Ahogy néztem ahonnan én letöltöttem ott nimcs meg magyarul😣

2020. júl. 29. 20:49
 10/68 anonim ***** válasza:

Hidd el megeri elolvasni, en is vonakodtam, de beleszerettem az egeszbe, alig birom letenni😍


Igen sajnos:(. Elvileg a 6.reszt is nagyon lassan "adtak ki" ugy ertem, hogy sokat kellett varni ra, igy a 7. Is lehet ilyen tempoba lesz😫

2020. júl. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!