Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nem értek valamit a Cat&Bones...

Lillaya kérdése:

Nem értek valamit a Cat&Bones vámpírvadász c. Könyvsorozatban, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy én vagyok a hülye, de egy kicsit belezavarodtam. Elolvastam az első négy részt és utána a „One for the money”-t ami ugye elvileg a 4,5-ös mivel az csak 40 oldal és utána elkezdtem olvasni az ötödik részt a „sír innenső oldalánt”, de ebben egy csomó olyan dolog van benne ami egyáltalán nincs benne az előzőekben. Szóval most kimaradt valami vagy micsoda?

2020. júl. 25. 21:01
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:

Hat en Bekes megyei vagyok szoval eleg messze lakok😂

Uuu kezd Is en most tartok az 5. Resznel😂🥰

A 4.resz kb 800oldalas😂, de a tobbi se sokkal kevesebb😂

2020. aug. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 A kérdező kommentje:

Hát igen nincs a legközelebb a kettő😂


Minél hosszab egy Könyv annál jobb😋


Amúgy te hány éves vagy?

2020. aug. 9. 17:44
 33/68 anonim ***** válasza:

Hat nem igazan😂

Igeeen ezt adom, en is szeretem a hosszu konyveket😍

Amugy lattad, hogy az IOV 2. Trilogianak az 1.resze oktoberbe jon ki?😍

Bizz bennem az a cime(ha jol emlekszem)

Nagyom varom aaaah🥳


16 eves vagyok es te?

2020. aug. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 A kérdező kommentje:

Uhh igen láttam, nagyon szépp a boritója már alig várom hogy előrendelhető legyen az L&L könyvesboltból.🤩🤩


Én 14 éves vagyok.


Amúgy már a harmadik részt olvasom a Vlados könyvekből és ebben a részben azért volt pár olyan rész amit jobban lehett volna érteni ha olvastam volna a hetes részt a cat&bones-ból...

2020. aug. 11. 23:52
 35/68 anonim ***** válasza:

Akkor lehet nem kezdem el a Vlados konyv 3.reszet🧐 spoilerezne a Cat es Bones 7.reszebol

Baaaaaaaaar

A 7.reszre ugyis sokat kene varni, lehet elfelejtem addig a dolgokat😂


En nem sztem csak bemegyek az egyik konyvesboltba miutan kijon es megveszem😂 vagy majd AnyaXD

Nem szoktam konyveket rendelni nagyon😿

Venni se igazabol.

Konyvtarbol kolcsonzok vagy pdf.

Csak a leiner laura konyveket vesszuk meg😍

2020. aug. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 A kérdező kommentje:

Szerintem kezd el am nyugodtan mert annyira nem derül ki semmi nagyon nagyon egetrengető csak annyi hogy nem érted hogy most miért van az....


Amúgy nekünk is ugyan az van😂😂

Egy csomó L&L könyv meg van, de azokon kívűl kb 4 db könyvem van😂😂


A többi vagy a telefonomon pdf vagy az ebook olvasómon van fent


Egyszerűbb „illegálisan” letölteni mint megvenni, de SEMMMI BAJ

2020. aug. 12. 12:21
 37/68 anonim ***** válasza:

Jezusom nekem is az L&L konyveken kivul kb 3-4konyvem lehet😂.

Ez is kozos😂😎

Van e-book olvasod? Es az jo amugy? Sose tudtam, hogy hogyan mukodik vagy ilyesmi. Penzbe kerulnek a konyvek?


Igen en is nagy pdf gyujto vagyok😂

Meg a baratnom is, o kuldi mindig at, amiket mar leszedtek a netrol😂😍

2020. aug. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 A kérdező kommentje:

Igen van még talán tavaly karácsonyra kaptam, én nagyon szeretem mert ugye 1. Nem rongálja a szememet mert ugye direkt olyan a képernyője meg 2. Nagyobb is a „kijelző” így jobban lehet látni.

A működésével kapcsolatban annyi hogy igazából csak el kell küldeni emailban a könyvet és akkor letölti rá és lehet olvasni.


Ja és úgy van hogy meg lehet venni legálisan a könyvet pénzért de ugyanazokat is elküldheted rá amiket a telódon olvasol pdfben

2020. aug. 15. 10:44
 39/68 anonim ***** válasza:

Najooo de meno mar

En regebben laptoprol olvastam, csak eltunt a az egerem szoval mostamaban telefonrol🤷🏼‍♀️


Volt egy nyar mikor csak geprol olvastam es uh volt, hogy reggel 5-ig😬

Nem is lepodtem meg igazabol, hogy szemuveges lettem(nem mintha nagyon hordanam, inkabb csak olvasaskor vagy otthon).


Eskuszom kedvet kaptam ehhez az ebook olvasohoz🧐

Nem mintha lenne ra penzem😂


Es nem szoktal venni konyvet rajta? Bar biztos dragak😬

2020. aug. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 A kérdező kommentje:

Én egyszer olvastam laptopról, mikor anyukámnál hagytam a telóm (elvált szülők, heti váltás hol apukámnál hol anyukámnál vagyok) és amíg nem volt nálam addig én folytattam az olvasást a laptopon mert túl izgalmas volt és nem tudtam várni😂


Amúgy nem szoktam rá venni mert kb ugyanannyiba kerül megvenni könyv formában is úgyhogy...

2020. aug. 17. 22:43
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!