Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nem értek valamit a Cat&Bones...

Lillaya kérdése:

Nem értek valamit a Cat&Bones vámpírvadász c. Könyvsorozatban, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy én vagyok a hülye, de egy kicsit belezavarodtam. Elolvastam az első négy részt és utána a „One for the money”-t ami ugye elvileg a 4,5-ös mivel az csak 40 oldal és utána elkezdtem olvasni az ötödik részt a „sír innenső oldalánt”, de ebben egy csomó olyan dolog van benne ami egyáltalán nincs benne az előzőekben. Szóval most kimaradt valami vagy micsoda?

2020. júl. 25. 21:01
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 A kérdező kommentje:

Mindig jó érzés „találkozni” valakivel akinek hasonló „ízlése” van a könyvekkel kapcsolatban🤩🤩


Akkor elolvasom a tartalmát...


Wow, ez tényleg tök jó lehet🤩🤩🤩🤩😍😍


Hát igazából a jellegzetes napokkal kapcsolatban annyi hogy Harrynek és J.K. Rowlingnak (ő írta a HP-t) egy napon van a szülinapjuk (az írónő direkt írta így meg) És Neville-nek is nagyon közel van hozzá a szülinapja de ez a filmben nem biztos hogy benne van hogy miért, mert amúgy ez fontos a könyvben. Mármint ezek a dátumok. De csak az ötödik rész végén említik.


So az a lényeg hogy ilyenkor boldog szülinapot szoktak kívánni a „rajongók” „nekik”.

2020. aug. 5. 11:36
 22/68 A kérdező kommentje:

Amúgy most nagyon széfyellem magam mert pár napja (!!!) nagyon keveset olvastam😭😭😭 Mármint a Cat&Bones-nal a hatodik részét még mindig nem olvastam ki, mert „találtam” egy bandát, akiket mondjuk már ismertem (vagyis annyi hogy hallottam így egy-két számukat) de nem nagyon foglalkoztam velük mert nem tudom miért.

Aztán most rájöttem hogy ők mind olyan WOWWWWWW. (Még mindig nem tudok értelmesen fogalmazni) Na mindegy szóval annyi hogy nem csak a zenéjüket imádom hanemmm így az interjúkon meg a filmükön is annyit tudok nevetni mert annyira hülyékkk (persze jó értelemben) de közben annyira nagy szivük vannn. Egy ideig tudnám ecsetelni miértttt.....


De gondolom érdekel kikről is van szó igazából, So.....



Tam



Tam



Tam



Tam


A



O

N

E


D

I

R

E

C

T

I

O

N😍🤩🤩🤩😍



Szóval a lényeg az hogy muszály voltam fanfictionokat olvasni (pedig általában nem szeretem őket, meg ezek se voltak valami világhírű ff-ek, de sajnos muszály volt 😔😔)

2020. aug. 5. 11:46
 23/68 anonim ***** válasza:

Amúgy igen, nagyon nehéz olyan embert találni, akivel hasonló az ízlésünk.

EGYÉBKÉNT KIJÖTT A VLAD SOROZATNAK A 3. RÉSZE RAJONGÓI FORDÍTÁSBAN AAAAAAH.

Megláttam mondom najóóóóóó

Most tök sok szives szemű smileyt írnék csak gépről vagyok:(


Én nem vagyok akkora fan, de pár számuk tényleg jó.

Wattpadon szoktad olvasgatni?

Nekem is felkéne már mennem wattpadra, mert sose fejezem be, amit olvasok.


Amúgy Lillának hívnak? Névvel írtad ki a kérdést. Vagy ez valami könyvszereplő név?

2020. aug. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 A kérdező kommentje:

Kijött a harmadik rész? Jeee (kár hogy még közel sem tartok ott)

Igen wattpadon.


Igen Lilla a nevem csak nem fogadott el semmit névnek ezért hozzá írtam két betűt random és így maradt😂😂😂


Igazából lusta voltam megváltoztatni.


Téged hogy hívnak?

2020. aug. 6. 14:29
 25/68 A kérdező kommentje:

Ja meg nem is tudom hogy kell😕


Mármint megváltoztatni vmi normálisra

2020. aug. 6. 14:31
 26/68 anonim ***** válasza:

Szerintem nem is lehet nevet valtoztatni.

Tiszta snapchat😂

Bar nekem ugy van beallitva, hogy ne latszodjon, hogy milyen nevvel irok ki kerdest vagy valaszolok stb.


Egyebkent esku jo nev ez a Lillaya😂Adnam egy konyvszereplonek ha iro lennek😂🥳


Engem Lilinek hivnak szoval a nevunk is hasonlo✌🏼😂

2020. aug. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 A kérdező kommentje:

Akk mindegy 🤣

Jaja😂😂😂


Mondjuk igen mert jöhetett volna ki vmi furábbi is pl.: Lillabk vagy ilyesmi😂


Az tök szép név!🤩

Az egyik legjobb barátnőmet is így hívják....


Amúgy csak sima Lili a neved, vagy Liliána vagy ilyesmi😂


Amúgy (Imádom hogy mindig úgy kezdem a mondatomat hogy „amúgy”🙄🙄🙄) szóval elkezdtem olvasni a Vlados könyvet és most már a 183-as oldalon tartok és WOWWWWW nagyon nagyon jóóóóó😍😍😍

2020. aug. 7. 23:59
 28/68 anonim ***** válasza:

Siman Lili😂

Sokan azt hiszik h Liliana vagyok vagy Lilien.

Egyik baratom azt se tzdta h van olyan nev h Lili erted igy siman😂

Amugy a Lilla is szep vagyis nekem tetszik✌🏼


Aaa olvasd is!! Ha en kiolvasom az uvegtront egybol a Vlados konyvet fogom elolvasni(3.-at😍)


Hova valosi vagy?

Amugy valaki vegig olvassa a valaszokat es igy nez hogy miafasz😂

2020. aug. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 A kérdező kommentje:

Akkor csak simán Lili😌😌

Köszi!❤️


Én meg ha befejezem mind a hármat azt fogom először elkezdeni☺️


Budapest, te?


Amugy ja😂😂 Eskü nincs semmi baj azzal ha gyakori kérdésknél beszélget két random csk😂

2020. aug. 8. 14:44
 30/68 A kérdező kommentje:
*csaj
2020. aug. 8. 14:44
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!