Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Másnak is csalódás az Alien...

Kedves Vezető kérdése:

Másnak is csalódás az Alien Romolus ?

Figyelt kérdés

Esetleg SPOILER:


- Mint valami Tini horror

- A film elején megtatlálják az 1-végén kilőtt Alient, amit mint kiderül újra levadásznak.

Innentől indul a logikátlan baromságok sorozata, más részekből összegereblyézett jelenetek.


-Valamit a párbeszédekről:


"Legyen fegyverünk, de nem lőhetünk velük, mert sav a vérük.

-Akkor minek ?

-Hátha megijednek, lelassulnak tőle"


-Amikor a kiscsaj leszed egy csomó Alient 1 tárral, az egy az egyben az Alien 2-t idézi Ripley vel, a végén.

-A végére beerőltetik a Prometheust is, némi Ressurection utóérzéssel.

(Minek kellett az újszülött Prometheusos csávó Final Boss-nak ?!)

Sorolhatnám🤦😂

Ez totál mintha a Harry Potter lenne, Alien környezetben.



aug. 18. 13:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/155 anonim ***** válasza:
22%
Azert ebben a filmben nem tolták túl ezt a szálat. Sztem itt sokkal több magyarazatot adott mint a prometheus/covenant együtt.
aug. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/155 A kérdező kommentje:

A Prey-nek, ami egyből Hulu-ra ment, pl sikerült az amire vártunk.

Ja, úgy nem rossz Alien videoklip ez, csak tök jó lett volna ha mondjuk egy dráma lett volna az 1-2 közötti telepesekről.

Pl..

aug. 21. 15:46
 43/155 A kérdező kommentje:
Ja, csak pont hogy ez a szál is felesleges, mint papnak a fsz.
aug. 21. 15:47
 44/155 A kérdező kommentje:

[link]



Ez is elég sokaknak szemet szúrt, nekem is. :)

aug. 21. 15:53
 45/155 anonim ***** válasza:
32%

1: Hát ilyet senki sem mondott hivatalosan.


Egyedül azzal a negatív szituval egyetértek, hogy a vége teljesen el lett bénázva és a brutális ötletből sokkal többet is ki lehetett volna hozni. Írtam is rövid kritikában, hogy mintha korábban 100 percesre tervezték volna és valaki vagy Ridley előállt volna ezzel. Én nagyon Ridley-t érzem. Ha teljesen másképpen és ütősebben ráfekszenek, akkor nagyon jó lehetett volna. A fekete rákot ezúttal sokkal jobban beépítették, mint az egész Promiban. De mintha már küldeni kellett volna a kész filmet és nem lett volna több idő.

aug. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/155 anonim ***** válasza:
49%
A telepesekkel pedig nem igazán lehet filmet csinálni, mert mindenki tudja a végét. Így sem merítenek könyvekből és a telepesekről szóló könyv SzVSz konkrétan szutyok. Persze meg lehetne csinálni másképpen, de feleslegesnek érzem.
aug. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/155 anonim ***** válasza:
A Dolognak készítettek előzményfilmet 2011-ben, hogy mi történt a norvég bázison. Ott is tudni lehetett, hogy mi lesz a vége, ugyanígy megcsinálhatnák a Hadley's Hope állomás és Newt történetét.
aug. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/155 A kérdező kommentje:

Egy, a telepesekről szóló sci-fi dráma-horror ? Felesleges ? 🙄🤦

Jó. Elfogadom.

De szerintem Scott fekete szlötyis teremtős bzisága feleslegesebb, akárcsak EZ a film is.

Konkrét jelenetek lepörögtek újra a Last Of Us 2 után.

Ez minden, csak nem egy Új Alien movie.

Videoklip , bástya ..

Soroljam, linkeljem még a fszságokat, vagy elég ha visszaolvasod a kommenteket, megnézed a másik Romolus kérdést ?

aug. 21. 19:37
 49/155 A kérdező kommentje:
*46
aug. 21. 19:37
 50/155 A kérdező kommentje:

Az a

Alien Isolation kenterbe veri az egész filmet, és egy 10 éves játék N-ber'.

aug. 21. 19:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!