Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak számomra csalódás a Disney+?

Csak számomra csalódás a Disney+?

Figyelt kérdés

Jó akit érdekelnek a mesesorozatai és a scifik azoknak paradicsomi állapot van ott, de azon kívül nagyon szegényes a szonkronos tartalom, még olyannál sincs szinkron sok esetben amiket magyar tévében, moziban szinkronnal láttam. A dokumentum sorozatok amit elvileg a NatGeotól vesznek át, ott pedig egyszerűen siralmasan kevés a tartalom.


Új tartalmakat meg alig raknak fel, azok is ilyen scifik meg mesék.



2022. okt. 24. 01:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem így vettem észre.


Pár példa, amik fent vannak és nem Marvel/Star wars és nem disney mese:


Kommandó

Francia kapcsolat

Rólunk szól

Gyilkos a házban

Hatodik érzék vörös veréb

A fülke

Emlékezz a titánokra

Köszi Simon

Pí étele

Az utolsó skót király

Az utolsó párbaj

Jojo nyuszi

Segítség

Hullámtörők

Kutyahideg

Csillagainkban a hiba


És sorolhatnám... Rengeteg film és sorozat van fent, amik nem a brand alapját képezik. Mert ugye a mesékkel, Marvellel és Star Wars-szal reklámozzák a legtöbbet a platformot, de nagyon sok másik tartalom is van.

2022. okt. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ok, de ez azért nagyon kevés egy Netflixhez, HBO-hoz képest. És ahogy mondtam ahhoz képest hogy övék a Natgeo, szinte 0 dokumentum film kínálat, újonnan felkerulo tartalom ami nem scifi vagy mese meg alig van
2022. okt. 24. 09:05
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

De mi az, hogy "ez nagyon kevés"?


Példákat írtam csak, nem a teljes kínálatot.

Szerintem egyáltalán nem kevés a másféle tartalom. Ha neked kevés akkor neked nem éri meg, ez sajnos ilyen. Megértelek.

2022. okt. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Rákerestem a dokukra, egy RAKÁS van belőle a disney+-on, nem értem ezekután a kérdésed. Van olyan opció a keresésnél, hogy dokumentumfilmek és ott csak azokaz adja ki, nem kell kutakodni. Nagyon sok van.
2022. okt. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem pont hogy pozitív csalódás, sokkal több minden van rajta mint amit vártam, nem hittem hogy ilyen régi nagy akciófilmek mint a Die Hard, az Ál/arc, a Szikla stb. fenn lesznek rajta. Én is azt hittem hogy kb. a Marvel meg a mesefilmek köré épül majd az egész kínálat. Meg olcsóbb is mint vártam, azt hittem lesz vagy 8000 Ft havonta.
2022. okt. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
legalább a Disney+ nincs tele melegekkel..
2022. okt. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!