Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Másnak is csalódás az Alien...

Kedves Vezető kérdése:

Másnak is csalódás az Alien Romolus ?

Figyelt kérdés

Esetleg SPOILER:


- Mint valami Tini horror

- A film elején megtatlálják az 1-végén kilőtt Alient, amit mint kiderül újra levadásznak.

Innentől indul a logikátlan baromságok sorozata, más részekből összegereblyézett jelenetek.


-Valamit a párbeszédekről:


"Legyen fegyverünk, de nem lőhetünk velük, mert sav a vérük.

-Akkor minek ?

-Hátha megijednek, lelassulnak tőle"


-Amikor a kiscsaj leszed egy csomó Alient 1 tárral, az egy az egyben az Alien 2-t idézi Ripley vel, a végén.

-A végére beerőltetik a Prometheust is, némi Ressurection utóérzéssel.

(Minek kellett az újszülött Prometheusos csávó Final Boss-nak ?!)

Sorolhatnám🤦😂

Ez totál mintha a Harry Potter lenne, Alien környezetben.



aug. 18. 13:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/155 anonim ***** válasza:
11%
Nektek vmi marvel film való...a mesterséges intelligenciával és komputerizált látványeffektekkel feltuningolt marvel-fantasy szupergagyijai, tovább károsítva a már így is éppen eléggé IQ-deficites retardáltak alkotta kontraszelektált aljaemberiség szellemi színvonalát és kognitív képességeit.
aug. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/155 anonim ***** válasza:
49%

21. Te meg azért sértegetsz és gyalázol másokat, mert nem tetszett nekik egy film.

Marha jó, hogy egy retkes film fontosabb neked egy emberi lénynél. De tartsd meg magadnak.


(Amúgy meg ezért a filmért a háttérben ugyanaz a stúdió felel, mint a marvel rákért. Szóval te meg nyald ki duplán a Mickey egér valagát.)

aug. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/155 anonim ***** válasza:
22%
Kétszínű vagy ha ez a valaszod. De végül is engem igazol. Trollkérdés rosszindulatból.
aug. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/155 anonim ***** válasza:
16%

Ez nem az én kérdésem, mint látod. Szóval nem igazol semmit sem.

Plusz te is ugyanúgy troll vagy a válaszaid alapján.

aug. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/155 anonim ***** válasza:
29%
Voltak fentebb valaszaim. Csak benezted mert veszekedni akarsz. Én meg mar a sokadik helyen olvasom ugyan azokat a ctr+c ctr+v degeneralt kerdeseket. Az h tetszik v sem teljesen oké, szubjektív. De logikatlan kerdesek legtöbbször a rosszindulatú kötöszködésre utal.
aug. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/155 anonim ***** válasza:
32%

Még véletlenül sem te akarsz veszekedni, aki elkezdett másokat sértegetni. xD

Amúgy teljesen mindegy hány helyen olvasod. Egy tanár is sokszor hallja vissza ugyanazt a hülyeséget, mégsem pofozhatja fel a diákot érte, mert már unja vagy hasonló.

És örülj, hogy egyáltalán felmerülnek kérdések. Az Olderlands-szal kapcsolatban senki sem kérdez semmit sem, mert annyira nem érdekli az embereket. Az a franchise halála lesz, amikor senki sem kérdez róla semmit sem. A kérdések azt jelentik, hogy érdekli az embereket még.

aug. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/155 A kérdező kommentje:

23, Te vagy a Troll válaszoló.

Értelem szerűen van egy közönsége a kérdésnek is, és el is mondtak hasonlókat mint Én.

Menj egy Romolus fan club ba. 😁

aug. 20. 12:52
 28/155 anonim ***** válasza:
22%
Sztem a Borderlands-ra gondolsz...🤦🏻
aug. 21. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/155 A kérdező kommentje:
Azt meg se nézi senki szerintem IMDB 4 után.
aug. 21. 09:55
 30/155 anonim ***** válasza:
0%
Ma neztük meg. Nem volt olyan botranyos, mint ahogy körbehisztizték.
aug. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!