Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Másnak is csalódás az Alien...

Kedves Vezető kérdése:

Másnak is csalódás az Alien Romolus ?

Figyelt kérdés

Esetleg SPOILER:


- Mint valami Tini horror

- A film elején megtatlálják az 1-végén kilőtt Alient, amit mint kiderül újra levadásznak.

Innentől indul a logikátlan baromságok sorozata, más részekből összegereblyézett jelenetek.


-Valamit a párbeszédekről:


"Legyen fegyverünk, de nem lőhetünk velük, mert sav a vérük.

-Akkor minek ?

-Hátha megijednek, lelassulnak tőle"


-Amikor a kiscsaj leszed egy csomó Alient 1 tárral, az egy az egyben az Alien 2-t idézi Ripley vel, a végén.

-A végére beerőltetik a Prometheust is, némi Ressurection utóérzéssel.

(Minek kellett az újszülött Prometheusos csávó Final Boss-nak ?!)

Sorolhatnám🤦😂

Ez totál mintha a Harry Potter lenne, Alien környezetben.



aug. 18. 13:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/155 anonim ***** válasza:
32%

Trágya.

Semmi sem indokolta a Tiniket, és arról volt szó, hogy az 1-2 között játszódó telepesekről fog szólni.

Nos, ez ahhoz képest egy, az összes filmet idéző mainstream videoklip.

aug. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/155 anonim ***** válasza:
33%
Egyszer nézhető. Az intro tetszett, de utána tényleg semmi nem történik, ami miatt újra kellene nézni.
aug. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/155 anonim ***** válasza:
33%
Az első óra valami nagyon unalmas volt.A szereplők is unszimpatikus voltak.Utánna viszont nagyon elkapott az Alien hangulat.A karaktereket is kezdtem megkedvelni.Számomra így is fényévekkel jobb a negyedik résznél.Valószinűleg beszerzem BlueRay kiadásban.
aug. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/155 A kérdező kommentje:

A 4. Nekem jobban bejött, az Android csaj nagyon aranyos, az Alienek is érdekesek mikor az elején pl feláldozzák a leggyengébb társukat.

Komolyan, az egyik Alien momentum ahol sajnáltam 1 et, igazságtalanságot éreztem, persze ravasz túlélő ösztönt is.

A felturbózott Ripley badass volt.

És az Alien-Ripley baba is hozott valami újat, és Őt is sajnáltam a végén, és Ripley is, hogy megölte.

Szoval nekem az egy jó rész volt.

De köszönöm neked is! :)

aug. 18. 14:38
 5/155 A kérdező kommentje:
Ja, És a szereplők is, a lepukkant űrcsempész társaság azért kicsit komolyabb volt, szerintem (!) :)
aug. 18. 14:39
 6/155 anonim ***** válasza:
48%

Nem annyira rossz, mint a Prometheus és a Covenant, de nyilván nem a legjobb.

Én ezt a megszállottságot nem értem a teremtéssel meg ilyen hibriddekkel. Muszáj pont az alien filmekkel istent keresniük?

Forgassanak filmet a nefilimekről, ha annyira akarnak hibrideket és vallásos cuccokat. Vagy az annunakikról, úgy is azt akarják már az avp óta, mióta ráizgultak a paleoasztronautika hitre.

Várom, hogy mikor látogatnak el a xenomorphok vagy a predátorok Atlantiszra. Szerintem az lesz az új avp helyszíne és kiderül majd, hogy Atlantisz nem a tengerben vagy sivatagban süllyedt el, hanem a fekete löttyben.

aug. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/155 A kérdező kommentje:

Igen, a Prometheus nál éreztem azt nagyon hogy megpróbálják elvenni az Alien IDEGEN ségét.

A Ripley könyvek valamelyikében vannak egy Alien bolygón is ha jól emlékszem. A Covenant meg végképp el akarta venni az idegenségüket.

Ide is beerőltették a végére a fekete fost magának belövő terhes feka csajt hogy megszülje a Prometheusos csávót'.

Meg nekem ez is sántít.

Ha már belementek legalább értelme lenne, mert úgy adják elő ezt a tökéletes organizmusból kinyert szlötyit, mint valami elixírt, aztán lesz belőlük egy kopasz, fekete szemű pszichopata majom.

Na bumm.

Totál feleslegesek az Alien univerzumba, szerintem. :)

aug. 18. 14:58
 8/155 anonim ***** válasza:
75%

Én csak azt nem értem, hogy mit vártok még ettől?

Ebben az egészben ennyi volt, ráadásul mindenki sír. Ha bolygón vannak azért, ha űrhajón akkor meg azért. Ha a Földön játszódik, akkor az a baj, ha a Holdon, akkor az.

aug. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/155 A kérdező kommentje:

Nem.

Egy olyat vár mindenki, mint az utolsó Predator volt, A Préda.

Egy komoly, felépített, lassú, Alien/ek-prédák hangulatú filmet.

Ennyi.

Nem akarjuk látni a régi részeket más színészektől, nem érdekel minket ez a kopasz kcsgös teremtős agymenés.

Szólottam egy réteg nevében 😃

Nem a helyszínel volt a baj, hanem konkrét jeleneteket forgattak újra, meg megint belevitték ezt a kopasz kcsgös vonalat, amire sztm a régi mag qrvára kbsztul nem kíváncsi.

És lefosni sem kellene a régi magot.


Lásd: A Préda (Prey)

aug. 18. 16:55
 10/155 A kérdező kommentje:
*n
aug. 18. 16:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!