Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Másnak is csalódás az Alien...

Kedves Vezető kérdése:

Másnak is csalódás az Alien Romolus ?

Figyelt kérdés

Esetleg SPOILER:


- Mint valami Tini horror

- A film elején megtatlálják az 1-végén kilőtt Alient, amit mint kiderül újra levadásznak.

Innentől indul a logikátlan baromságok sorozata, más részekből összegereblyézett jelenetek.


-Valamit a párbeszédekről:


"Legyen fegyverünk, de nem lőhetünk velük, mert sav a vérük.

-Akkor minek ?

-Hátha megijednek, lelassulnak tőle"


-Amikor a kiscsaj leszed egy csomó Alient 1 tárral, az egy az egyben az Alien 2-t idézi Ripley vel, a végén.

-A végére beerőltetik a Prometheust is, némi Ressurection utóérzéssel.

(Minek kellett az újszülött Prometheusos csávó Final Boss-nak ?!)

Sorolhatnám🤦😂

Ez totál mintha a Harry Potter lenne, Alien környezetben.



aug. 18. 13:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/155 A kérdező kommentje:

Sokan szeretik a szrt, +általában ezt azok mondják akik beülnek egy filmre, lépnek tovább.

Semmi komoly elvárás, vagy a régiekre sem emlékeznek.

Itt konkrét jelenetek voltak újra forgatva, és a PC nek is megfelel, mert van benne néger, kínai.


Senkinek semmi baja nem lenne vele, ha nem az lenne, amik itt elhangzottak, ezeket nem tudom hogy nem lehet látni, ez egy fos.

Aki hardcore fan érti, aki csak egy sci-fi-t néz, amiben ott az Alien, az valszeg ennyit is lát, elmegy neki.

aug. 21. 15:15
 32/155 anonim ***** válasza:
18%
Ha valóban "hardcore fan" lennél, akkor leesett volna, hogy ez az a film, ami a legnagyobb fanservice amit eddig készítettek, a lehető legnagyobb gondoskodással. A megszamlalhatatlanul sok visszautalás és kikacsintás azt nyújtja amire hivatott. A két film mixét. Ugyanis a rendező ezt ígérte. Nem többet. Az, hogy te mit láttál nem tudom, de hogy a lényeget azt nem, egészen biztos. Ezért vannak ilyen illogikatlan kötöszködéseid is, mertképtelen vagy magadtól gondolkozni. Az a jó film amibe a szádba ragjak a magyarázatot. Ez a két nézői csoportról (én, és te) sokat elárul. Pedig ez nem egy csillagok között volt filozófiában. De úgy tűnik neked ez már követhetetlen volt. Semmi baj. A film minőségét nem befolyásolja a "kritikád".Nem neked készülnek ezek a filmek. Irány a marvel univerzum, és a zacskós instant leves! Azt tudod értékelni!❤️
aug. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/155 A kérdező kommentje:

Pont hogy nem, kedves utolsó.

Azért leírták itt páran mások is hogy fos. Te meg ne használd a hiszti szót.

Mert provokatív.

És ha provokálsz valakit, mondjuk gondolom csak itt nagy a szád, akkor annak következménye van.

aug. 21. 15:34
 34/155 anonim ***** válasza:

🤭

Önmagad provokálod a hülyeségeddel. De többet nem segítek!🤫

aug. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/155 A kérdező kommentje:

Egyébként megértem ha sokan nincsenek képbe a az Alien univerzumot illetően.

Az első filmnél olyan lelkes emberek is jelen voltak mint Giger, O' Bannon..

aug. 21. 15:37
 36/155 anonim ***** válasza:
0%
Milyen szerinted egy nem"fos" film?
aug. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/155 A kérdező kommentje:
Olyan mint az 1-4
aug. 21. 15:39
 38/155 anonim ***** válasza:
0%
Igen. És itt ks az első két film designere dolgozott a címszereplőn. Mivel az altalad említett személyek már elhunytak, elég nehéz dolguk lenne ezen is dolgozni...Gondoltam szólok...💅🏻
aug. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/155 anonim ***** válasza:
0%

Hát...sokáig a 3/4 igencsak útálat tárgya volt...mikor lettek ilyen remekművek?

Egyébként én a 3. részt kimondottan szerettem a hibai, és az egyszerű története ellenére is, mert meglehetősen depresszív és sötét szorongós hangulatot araszt. A 4 inkább önmaga paródiája lett.

aug. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/155 A kérdező kommentje:

Igen, ez érezhető is volt azóta is.

Amióta Scott belevitte ezt a teremtős, fekete szutyok-elixír dolgot, azóta fos kb.

Mintha full bekólázva lenne valami flash-e, de nem tudja kifejteni.

Lásd Farkas Gyermekei.

aug. 21. 15:43
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!