Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Másnak is csalódás az Alien...

Kedves Vezető kérdése:

Másnak is csalódás az Alien Romolus ?

Figyelt kérdés

Esetleg SPOILER:


- Mint valami Tini horror

- A film elején megtatlálják az 1-végén kilőtt Alient, amit mint kiderül újra levadásznak.

Innentől indul a logikátlan baromságok sorozata, más részekből összegereblyézett jelenetek.


-Valamit a párbeszédekről:


"Legyen fegyverünk, de nem lőhetünk velük, mert sav a vérük.

-Akkor minek ?

-Hátha megijednek, lelassulnak tőle"


-Amikor a kiscsaj leszed egy csomó Alient 1 tárral, az egy az egyben az Alien 2-t idézi Ripley vel, a végén.

-A végére beerőltetik a Prometheust is, némi Ressurection utóérzéssel.

(Minek kellett az újszülött Prometheusos csávó Final Boss-nak ?!)

Sorolhatnám🤦😂

Ez totál mintha a Harry Potter lenne, Alien környezetben.



aug. 18. 13:28
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/155 anonim ***** válasza:
46%
Csak ismétled önmagad. Nem vagyok légy, hogy szart egyek. Neked sem lenne muszály korlátoltnak lenned, de úgy tűnik számodra sem választás kérdése ez.
aug. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/155 anonim ***** válasza:
20%

Nézd meg az első 4 filmet, és rájössz hogy ez egy fos.

Azok felnőtt, érett emberekkel játszódnak.

Romolus röviden:

Az összes Alien filmből egy újrázott, logikátlan valami, végén a Scott on kívül senkit nem érdeklő fekete fosos nagyemberrel.

Sajnos ez van.

Ezt a kort éjük.

Ez legalább olyan felesleges, mint a Hollo remake, inkább osztották volna szét a pénzt rászoruló családoknak.

aug. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/155 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem elmesél egy történetet, egy lepukkant bányászkolóniáról menekülő fiatalokról akik kiugrásként megragadják azt a lehetőséget, amiről azt hiszik ismerik. Miközben izgalmas, eddig sosem látott, eredeti jelenetekkel operál végig-arctámadókkal telipakolt szoba, Idegen cocoon, vagy az antigravitációs csatajelenet, folyamatosan adagolja a fanservicet utalva az első 4 filmen túl a prometheusra is. A végére mesterien áthidalja ezeket a filmeket, miközben nem vállalja túl magát. Ennél rosszabb Alien filmek sose szülessenek!
aug. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/155 A kérdező kommentje:

"Sosem látott eredeti jelenetek":


A teljesség igénye nélkül:

[link]


[link]

Ugyan így mutatja be a takny a csajnak a fegyvert, és aztán ugyanúgy egy tárral kilő egy csomó Alien-t. Végig tudnám sorolni az egész filmet hogy melyik rész melyikből volt.


Valamit még a sosem látottról 😃🤦:

[link]

aug. 28. 18:07
 95/155 anonim ***** válasza:
56%
Te most komolyan azon vagy fennakadva, hogy két filmben is meg van mutatva egy fegyverhez nem értőnek, hogy hogyan kell lőni, aki ez után el is lövé azt az egy tárat, amit a fegyverhez kapott? :D
aug. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/155 A kérdező kommentje:

Te most komolyan nem tudsz olvasni.

Nem, rengeteg ilyen jelenet van, látja az egész keménymag, és nem ezt mondtam.


Szüvegértelmezés=0

aug. 28. 18:35
 97/155 A kérdező kommentje:
aug. 28. 19:05
 98/155 A kérdező kommentje:

[link]


"Sosem látott jelenetek part 2

aug. 28. 19:11
 99/155 anonim ***** válasza:
46%

Nem az a baja, hogy megmutatják, hogy kell a fegyvert tartani. Az a baja hogy a 3mp fanservice jelenetből egész filmes akciót vízionál :D

Mütyürke, melyik filmben mutattak be hogy az idegen bebábozódik? Melyik filmben beszéltek ennyit az arctamadokról?Melyik játszódott tartósan egy űrállomáson? Majd mindegyik film úgy kezd, hogy mélyálomból felkel a legénység. Itt nem. Mi köze a LOUS-nak báemlyik Alienhez? :D Én már nagyon elvesztettem a fonalat...nem véletlenül kezdtem azzal, ti nem azt a filmet láttátok amiről beszéltek. Azért mert megidézték a régi filmeket, egy szöveggel, karakterrel vagy akcióval, nem az egész 4 filmet másolták. Ez baromság, alapozva ezt a fentebb leírt kommentemre is. A fanservicenek pont ez a lényege, rámutasson az elődjére. Ezek szerint a deadpool 3 is hasonlóalkotás mert ott még durvábban tolják a fanservicet. És még önálló története sem volt, csak a csilliószor látott multiverzum.

aug. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/155 anonim ***** válasza:
56%

Gyerünk gyerekek, legyen meg a 100 komment már. :D


Nekem amúgy ez a kedvenc "előd másolásom" a filmek világában:

[link]

aug. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!