Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan hódíthatnék meg egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódíthatnék meg egy heteró lányt?

Figyelt kérdés
Még sose volt dolgom heteró lánnyal, az eddigi partnereim mind leszbik voltak. Valamiféle jó tanácsot tudtok adni? Egyébként a lány gyönyörű és bár hetero (bár néha vannak leszbis megnyilvánulásai), mégis egyszer elvinném a csillagok közé.

2016. máj. 10. 10:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/84 anonim ***** válasza:
44%

A "minden nőt meg lehet hódítani" kijelentés cáfolására:

Fiatalabb koromban engem is megpróbált betörni egy csut' leszbikus lány, pont erre a jeligére. Nagyon aljas, nagyon hátulról jövős, nagyon undorító módon. Amikor menekülni próbáltam a nyomulása elől, öngyilkossággal fenyegetett. Rombolta a kapcsolatomat a családommal, a barátaimmal...és mint utólag megtudtam, őt is biztatták a homoszexualitást feltétel nélkül istenítő szurkolók.


Köszönöm nekik utólag is, majdnem sikerült tönkre tenniük az életemet közvetetten, nem azért, mert majdnem "betörtem", hanem mert olyan lelki sérüléseket szenvedtem el emiatt az őrület miatt, amit nem tudom, ki fogok-e heverni teljesen valaha is.


Sikerült időben a sarkamra állni és végre elküldeni a búsba a zaklatómat (az se érdekelt addigra már, ha pálinkával begyógyszerezi magát.. ), de hála neki (és a szurkolóinak), én köszönöm, semmilyen leszbikusból/biből/homokosból köszönöm, soha többet nem kérek, köszönőviszony szintjére sem - főleg, mert utána még összehozott a sors néhánnyal, és pont ugyanolyan lelki terroristának bizonyultak a maguk egyedi módján, szóval okulva az előbbiből, igen hamar melegebb éghajlatok felé irányítottam valahányat -, és ezért nyugodtan lehet homofóbnak nevezni, ettől még nem lesztek szimpatikusabbak.


Hála az égnek, ez a történet nem végződött rosszul, az a lány valószínűleg tényleg nem volt teljesen heteró, csak még maga sem tudott róla (vagy nem merte bevallani magának). De jó lenne, ha felfognátok, hogy olyasmire biztatni valakit, hogy "nyomulj csak a heteróra, úgyis beadja majd a derekát" nem csak felelőtlenség, de kegyetlenség is. Szégyellheti magát az egész kompánia. Végződhetett volna nagyon rosszul is a történet.

2016. máj. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/84 anonim ***** válasza:
100%

#81

A két történet között van különbség. Mivel te ténylegesen hetero vagy, biztos vagyok benne, hogy nem adtál affelé a leszbikus lány felé semmilyen jelet, a kérdező ismerősével ellentétben.

Én is leszbikus vagyok, tetszett már 2x is hetero lány, az egyik adott jeleket, a másik, irtózott mindenféle meleg dologtól. Őt természetesen békén hagytam, és a leszbikusok nagyobb része is szerintem így tett volna.

Sajnálom, hogy veled ez történt, gondolom kifogtál egy nem normálisat. Nekem fiúval volt ilyen élményem.

2016. máj. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/84 anonim ***** válasza:
61%
Igen, nem is a kérdező esetére írtam ezt, mert az a csaj tuti hogy nem volt 100% heteró mint én. Én ezt azért írtam, mert itt egyesekkel nagyon elszaladt a ló, hogy "óó nincs olyan heteró akit meg ne lehetne hódítani" és "nincsenek is igazi heteró lányok". De. Vannak. És legalább akkora törés egy heteró lánynak ha egy leszbikus rányomul, mint egy leszbikusnak, ha egy pasi megpróbálja megerőszakolni (testileg-lelkileg). Szóval én ezt inkább azoknak írtam, akik hatalmas mellénnyel általánosítgattak itt.
2016. máj. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/84 A kérdező kommentje:
41%os..:D o eleg normalisan irt..igy nyilvan nem fog
2016. máj. 17. 14:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!