Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit tegyek ha a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a legjobb barátnőmet szeretem, de ő hetero?

Figyelt kérdés
Karácsony előtt 3-4 héttel jöttem rá hogy szeretem. Más lányokhoz viszont nem vonzódom egyáltalán. Először szexuális téren nem gondoltam rá, de egyszer elképzeltem meztelenül és felizgultam, de ha más lányt képzeltem el meztelenül, azt már undorítónak tartottam. Tehát akkor én heteronak számítok? A másik meg hogy nem merem neki elmondani, mert félek hogy nem lennénk utána barátok...Nem attól hogy elutasítana, hanem hogy utána nem is szólna hozzám...Már 3 éve ismerjük egymást, de eddig sosem gondoltam rá ilyen téren és ő másba is szerelmes...Mit tegyek?

2016. márc. 13. 12:18
 1/10 VirágésBence ***** válasza:
Próbáld meg elfelejteni és túllépni rajta, akár egy új kapcsolat segítségével. Ha egyébként a fiúk vonzanak, akkor lehet csak biszex vagy.
2016. márc. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk hagyd, keress más barátot. Ebből rendes barátság már nem lesz.
2016. márc. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezt hívják a melegek legnagyobb szívásának:DD okéé lehet nem vagy meleg de remélem érted:D

Annyit tudsz csinálni h vagy elmondod neki őszintén vagy elnyomod.

Sok szerencsét.

L

2016. márc. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A pasiján keresztül cserkészd be! Komolyan!


Ha a pasi feldobja a hármast,...

2016. márc. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat :/ megpróbálom elfelejteni, aztán meglátjuk...
2016. márc. 13. 12:38
 6/10 anonim válasza:
Nos ha már ennyi itt a negatívum, próbáld kideríteni kisebb gesztusokkal hogy ő mit érez irántad. Ne mond el neki csak ha biztosan úgy gondolod hogy úgy szeret téged. Kerülj minél több csók helyzetbe, de ne kezdeményezz és ne csináld feltűnően. Viszont ha nem szeret akkor hagynod kell, keress mást. De ha nem akarod elveszíteni, jobb ha nem mondasz semmit
2016. márc. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi
2016. márc. 13. 12:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező te vagy B....007?
2016. márc. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem
2016. márc. 13. 13:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Még mindig így érzel iránta? Ha rosszabb lesz, mondd el neki. Én is ezt tettem, és nem ment tönkre a barátságunk. Ugyanolyan maradt, annyi külömbséggel, hogy megnyugtatott a tény, hogy tudja.
2016. máj. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!