Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan hódíthatnék meg egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódíthatnék meg egy heteró lányt?

Figyelt kérdés
Még sose volt dolgom heteró lánnyal, az eddigi partnereim mind leszbik voltak. Valamiféle jó tanácsot tudtok adni? Egyébként a lány gyönyörű és bár hetero (bár néha vannak leszbis megnyilvánulásai), mégis egyszer elvinném a csillagok közé.

2016. máj. 10. 10:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/84 A kérdező kommentje:
Holnap részletezem...:)
2016. máj. 12. 22:13
 42/84 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök a sikerednek! :))
2016. máj. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/84 anonim ***** válasza:

Rendben! :))


Aludjatok jól! :)

2016. máj. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/84 anonim ***** válasza:

Jól van, gratulálok!

Jó éjt neked is!

2016. máj. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/84 anonim ***** válasza:
22%

Azert irok ide 32-es mert en is hetero vagyok es latom az akit ti istenitettek az az en beallitottsagommal rendelkezo lanyt szenelt ki! Magyaran nem tartja tiszteletben a nemi hovatartozasat! Ez zavar meg at hogy nem vagyok a haverod mert no vagyok es eppen ezert nekem nem kell eleg nonek jutnia mert nem kozulletek valo vagyok!!

33-as neked, nektek megbocsajtok a durva fogalmazasert!

Ezzel is csak a fajtatokat minositettetek...

Es szerintem nem en vagyok undorito hanem a kerdezo es a szurkolo tabora akik azert drukkolnak , hogy egy heterot elcsabitsanak!!

Nincs eleg a tifajtatokbol?? Terjeszkedni kene talan...?

2016. máj. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/84 anonim ***** válasza:
92%

#45:

Figyi! Engem ez a dolog itt nem érdekel annál jobban, hogy olvasgatom itt a történéseket. De kérdező nem fogja megerőszakolni a lányt :-P Ha az nemet mond, akkor az az ő döntése, de ha igent, akkor valószínűleg mégsem hetero ... vagy legalább is kíváncsi ;-P Kényszeríteni senki nem fog senkit, ha a lány full hetero, akkor nem fogja egy leszbi elcsábítani és kész, úgy hogy felesleges fujjognod itt :-P

2016. máj. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/84 anonim ***** válasza:
48%

46!

Lehet hogy en fujjolgok, de csak egyedul!!

Ti meg ahanyan vagytok biztatjatok , hogy csabitsa el!!

Melyik a jobb?

Kerdest olvasva heterot akar elcsabitani , en abbol indulok ki!

2016. máj. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/84 anonim ***** válasza:
88%

#47:

Nem vágod a lényeget és szöveget értelmezni sem tudsz :-P

1., Mint írtam: nem biztatom, én csak olvasgatom a történéseket.

2., Ha full hetero, akkor úgy sem lehet elcsábítani! Vágod? De ha a kérdés kiírása mellett olvasnád a kérdező többi hozzászólását, akkor már neked is lejött volna, hogy valószínűleg nem az :-P

2016. máj. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/84 A kérdező kommentje:

Na itt vagyok.:) először is..ne veszekedjetek könyörgök. 57%os lány, azért gondoltam hogy hetero, mert eddig még csak fiúkkal volt együtt, de már rájöttem..minden lányban benne van, és lehet nem domináns részeként, de ha valaki ki akarja próbálni..velem vagy mással, az ki fogja próbálni ;) nem bántanék soha senkit.. Ha nem lett volna ennyi jel, es nem lettunk volna ennyire joban akkor fel se figyelek rá, de ha nem akarta volna, akkor a tegnap este es ejjel nem lett volna ilyen jo.:))

Igen sikerult, es bar eleg kezdo volt, nagyon jol csinalta!:))

2016. máj. 13. 10:02
 50/84 anonim ***** válasza:
Nagyon örölük, hogy sikerült. :))
2016. máj. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!