Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » "Hetero" lányok akik smároltak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Hetero" lányok akik smároltak lánnyal, ti normálisak vagytok?

Figyelt kérdés

Hát én nem is tudom mennyi 16 év körüli lánnyal beszéltem, aki "részegen buliból" "kíváncsiságbóL" smárolt lánnyal, de ő soha a büdös életbe nem mondaná magára hogy bi.

AKkor pl. én miért tartom ezt gusztustalan dolognak?

Természetesen semmi bajom a leszbikkel.

De ezek nevetségesek :D Meg több lánnyal is smárolt már, de ő bi.



2016. ápr. 28. 19:35
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
73%

Hetero nem smárol semmiképp vele azonos neművel.

Bi az összes ilyen, ha nem leszbi épp...

Csak nem akarják bevallani.

2016. ápr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
*de ő nem bi
2016. ápr. 28. 19:39
 3/42 anonim ***** válasza:
55%

Én nem smárolnék soha lánnyal, mert nem izgat.

Viszont te miért foglalkozol másnak a dolgával?

2016. ápr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

Tudtommal arról írok ki kérdést, amiről akarok. Te miért foglalkozol az én dolgommal? Ha nem tetszik, szépen x-eld ki a kérdést.

Talán azért, mert nem értem, hátha valamelyik, aki ilyet csinált megmagyarázza.

2016. ápr. 28. 19:41
 5/42 anonim ***** válasza:
62%

Undoritonak tartod de nincs bajod a leszbikkel. Elmagyaraznad ezt nekem?


Egyebkent ha nem tudja elfogadni magat vagy divatbol csinalja akkor nyilvan nem fogja magat bi nek mondani.

2016. ápr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
67%
én csókolóztam már lánnyal, de egyáltalán nem gondolom hogy bi vagy leszbi lennék. igen, kíváncsi voltam, ahogy a barátnőm is, akivel történt a dolog. és tudod mit? nem tetszett egyáltalán. furcsa volt, nem volt jó érzés. valamint kapcsolatot csak fiúval tudnék elképzelni, lánnyal nem, nem tudnék beleszeretni a saját nemembe. de a logikád alapján nekem most 100% hogy binek kéne lennem, pedig hidd el nem vagyok az
2016. ápr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
53%
Mert teljesen igénytelenek a saját intimitásukra részegen, vagy esetleg józanon is, és olyan szexuális jellegű dolgokba belemennek, ami nem is izgatja őket. Mert ha ő heteroszexuális, akkor nem izgatja a csók egy lánnyal. Az idő elteltével, huszonéves korukra ez az igénytelenség csak kiterebélyesedik majd. Az ilyenek szokták kiírni gyakorira, hogy lefeküdtek 2 pasival egy buli után, aki amúgy nem is tetszett nekik, de megbánták meg amúgy viszket a sunájuk is most, mit tegyenek?
2016. ápr. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
51%

ma 19:43

Én is undorítónak tartom, ha 2 fiú kefél, heteroszexuálisként ez a normális, ettől függetlenül elfogadom őket, csak ne előttem csinálják.

2016. ápr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
89%

Olyan fölényeskedve írod a kérdésedet, hogy az már bosszantó.

Rajtad is lehetne találni kivetnivalót.


Ha meg bi, akkor félig leszbi. Nem tudom mit vagy így kiakadva...

2016. ápr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

# 5

És? Nem tarthatom undorítónak? :D AZért ennyire csak vagyunk még liberális ország hogy kötelezően fel kell izgulni rá xDDDDDDDDDD Jól írja a 69%-os, egy hetero fiú is undorítónak tarta a melegek szexelését, ha amúgy még nincs is baja a melegekkel. Istenem... :D

2016. ápr. 28. 19:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!