Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » "Hetero" lányok akik smároltak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Hetero" lányok akik smároltak lánnyal, ti normálisak vagytok?

Figyelt kérdés

Hát én nem is tudom mennyi 16 év körüli lánnyal beszéltem, aki "részegen buliból" "kíváncsiságbóL" smárolt lánnyal, de ő soha a büdös életbe nem mondaná magára hogy bi.

AKkor pl. én miért tartom ezt gusztustalan dolognak?

Természetesen semmi bajom a leszbikkel.

De ezek nevetségesek :D Meg több lánnyal is smárolt már, de ő bi.



2016. ápr. 28. 19:35
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
Jól írja az előző, akiben van hajlam, az csinálja, de nem annyira erős, hogy össze is jöjjön egy lánnyal. Tehát nem full hetero, mert van enyhe hajlama. Tökéletesen 50-50%-ban nem vonzódnak mind a két nemhez a biszexuálisok sem, valamelyik nemhez mindig erősebb a hajlam. Ezek valami olyasmi biszexuálison lehetnek, akikben egy pár százalék hajlam lehet a lányok felé.
2016. ápr. 29. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
84%
Nálam igy kezdődött minden... Először kíváncsiságból smároltam egy barátnőmmel. Aztán egy másikkal is, utána egy csapattársammal lefeküdtem, de csak ez után mondtam, hogy biszex vagyok, de kapcsolat fiúval menne csak. Na most 25 évesen ott tartok, hogy össze fogok házasodni egy nővel. :D Szóval ez a csók dolog a kíváncsiságból adódóan csak az első lépés volt ahhoz, hogy rájöjjek, hogy valójában a nőkért élek és halok kb. Én csak azt tartom gáznak, hogy bulikban részegen smárolnak csajok össze-vissza, mert ez csak azért van, hogy provokáljanak. Aztán ha megjelenek én a barátnőmmel egy buliban és azt mondjuk leszbikusok vagyunk, egy pár, senki sem akarja elhinni, meg hármast akarnak, mert két nőies, heterónak kinéző nők vagyunk. Szóval nekünk, ténylegesen leszbikusoknak ebből nagy hátrányunk származik. Szerintem is csak akkor biszexuálisak ezek a lányok, ha nem csak azt élvezik, hogy minden szem rajuk szegeződik, hanem magát a csókot is, ha pedig szexre kerül a sor, akkor egyértelmű. :)
2016. ápr. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:

Van egy youtube csatorna, amit követek, és abban mondták, hogy nem egy vagy ez, vagy az dolog a szexualitás. Inkább egy skála, ami elég széles és van aki jobban ide, mások jobban oda húznak ezen a skálán.

Aki képes vele azonos neművel csókolózni akár, azok nem a teljesen hetero oldalán vannak ennek, még ha minimálisan is, de a bi részre hajlóak.

2016. ápr. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
40%
Smároltam már pár lánnyal, hajtott a kíváncsiság. Volt, hogy ittam és felbátorodtam, volt hogy színjózan voltam. A szex sose izgatott a saját nememmel, és ettől eltekintve teljesen mértékben hetero vagyok, most megyek férjhez. Undorítónak tartja néhány ember? Szerinted hol érdekel engem? :) 25/N
2016. ápr. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
csak ne neveznéd magad teljesen heteronak, amúgy nem gáz biszex hajlammal élni
2016. ápr. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
46%

24!

Nem irigylem a ferjed!

Tudja szerencsetlen kit vesz el..?

2016. ápr. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
55%
Én imádom mikor két szép csinos csaj egymásra mászik. :D
2016. ápr. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
Tudja :) És mindennél jobban imádjuk egymást.
2016. ápr. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

ma 22:10

na pl. heteró lányok egy szórakozóhelyen pont ezért csinálják, hogy az ilyenek álló fasszal csorgassák rájuk a nyálukat

2016. ápr. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz a sok negatív emberrel. :)


És nagyon sok boldogságot kívánok Nektek! :)

2016. ápr. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!