Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan hódíthatnék meg egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódíthatnék meg egy heteró lányt?

Figyelt kérdés
Még sose volt dolgom heteró lánnyal, az eddigi partnereim mind leszbik voltak. Valamiféle jó tanácsot tudtok adni? Egyébként a lány gyönyörű és bár hetero (bár néha vannak leszbis megnyilvánulásai), mégis egyszer elvinném a csillagok közé.

2016. máj. 10. 10:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/84 anonim ***** válasza:
46%

En meg nem!!

Es ki kerem magamnak!!

Bennem nincs semmilyen erdeklodes nok irant, hanyinger kerulgetne ha hozza kene ernem egyhez!

Kerdezo es bajtarsaik meg buszkek lehettek arra hogy megha kicsi erdeklodest is mutatott az a szerencsetlen kihoztatok belole , mikor eddig sikerult elfolytania!

Gratulalok! Buszkek lehettek magatokra es ezek utan ne csodalkozzatok ha utalnak es kirekesztenek benneteket...

2016. máj. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/84 anonim ***** válasza:
86%

#51:

Vedd már be a gyógyszered légyszi!

És ha benned nincs érdeklődés? Ki kérdezte? Nem kell idejönni fröcsögni a hülyeséged és kész. Van akiben meg van hajlam és kiéli: semmi közöd hozzá, ki mit csinál :-P De gondolom te is csak kompenzálsz valamit ezzel az agresszióval :-P

2016. máj. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/84 anonim ***** válasza:
93%
Ő is látens meleg, csak nem akarja beismerni és inkább így kompenzál. :)
2016. máj. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/84 anonim ***** válasza:
86%

#53:

Irigykedik, mert ő nem merte kipróbálni, holott majd megveszik érte :-D :-D

2016. máj. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/84 anonim ***** válasza:
94%

Egyértelmű, ha nem lenne benne hajlam, akkor nem itt fröcsögne. :D


Ha találkozna egy csinos nővel akkor ő is simán bele menne hiába küzd. :D

2016. máj. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/84 anonim ***** válasza:
80%

#56:

Azt hiszem írtam már: mindenki bi. Nem hibás gének ;-) csak vannak akik a neveltetésük, társadalmi konvenciók miatt elfojtják (akár tudat alatt is) :-P


De egyébként figyi! Az életemben nem ettem még tökfőzeléket, így nem is tudom megmondani, hogy milyen az íze ... hiszen soha nem ízleltem. Te most mégis, honnan tudod, hogy két lány, hogyan tudja (vagy nem) kielégíteni egymást? Upsz ... :-D

2016. máj. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/84 anonim ***** válasza:
Ez 56-os nagyon küzd a vágyai ellen, olyan aranyos, de te sem kerülheted el a végzeted aranyom! :D
2016. máj. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/84 anonim ***** válasza:
92%

Azt imádom, mikor olyanok fröcsögnek a melegekről, akik életükben egyel se beszéltek (vagy nem tudják).

Hiba a dns-ben? Mielőtt ilyen majomságokkal jössz, kêrlek szépen rakj már elém egy elismert, bizonyított tanulmányt. Komolyan. Akkor a lábnyomodnak is meg fogok hajolni.

Mert ilyen még nem létezik. Nehogy már te legyél a tájékozottabb, mint a tudósok, akik pont ezt kutatják évek óta. És hidd el, rengetegen vannak.


Na meg. Ha nem ő hozta volna ki belőle a biszexualitást, akkor valaki más. Persze, neked csak kell egy bűnbak, úgy minden egyszerűbb. Mintha a homoszexualitást el lehetne kapni.


Az meg elég elrettentő, hogy undorodsz a nőkhöz érni. Furcsa, leszbikusként is megtudom ölelni, puszit adni mondjuk az ellenkező nemű barátaimnak. Hm.


No meg, ki a francot érdekel, hogy te heteroszexuális vagy? Öhm, örülj neki? Élj boldogan, na bumm. Ezzel sokat nem tudunk kezdeni, de nem is áll szándékunkban. És csak hogy tudd: A kérdező által emlegetett lány sosem volt hetero. Csak ezt feltételezték, mert eddig pasikkal volt. És? Attól még lehet (sőt az is) biszexuális.


Szóval nincs itt semmi, amit kikérhetnél magadnak. Semelyik lány se fog êjszaka megerőszakolni akaratod ellenére ne haragudj, van gusztusunk :D


Na meg a másik: Akkor fogd és elégülj ki a farokkal. Na nekünk meg ahhoz nincs gyomrunk, ahogy neked a nőkhöz. Puff. Tudod, én számomra tökéletes életet élek egy nőneművel, nincs hiányérzetem és a szexuális életem is kielégítő. Tudom, szomorú hír.

2016. máj. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/84 anonim ***** válasza:
58%

#59:

Egyébként megjegyzem (#52, #54, #56 - most, hogy törölték a te 56-os hozzászólásod - vagyok), hogy férfi a nemem :-P

Képzeld egy hetero férfi vagyok, csak nem a korlátolt, szűk látókörű heterok közül ;-)

Hogy mi való a hüvelybe? Akkor te elutasítod a vibrátort is ugye? Elég szar szexuális kultúrád lehet. Én egy hüvelybe a farkamon kívül szoktam vibrátort, dildót, uborkát, banánt, répát, pezsgős üveget és egy rakás egyéb dolgot is dugdosni ;-) Heteroként ... felvilágosult, magas szexuális kultúrával rendelkező nőknek ;-)

Egyébként ne gyere nekem biológiával ;-) ... jobban ismerem a női testet, mint sok nő ;-) :*

2016. máj. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/84 anonim ***** válasza:
88%

Na jó, látom aztán beléd se lehet sok észt verni. Tudod, ha csak ez lenne elfogadott, a férfiaknak nem lenne élvezetes az anális közösülés és a nőknek se lenne egymással jó a szex. Még is az. Ha már nagyon ezekkel akarsz példálózni.


De nem értem a problémádat. Nem érint a leszbikus téma, akkor mit pampogsz? Keresd meg a falloszodat és élveszkedj rajta, ha ennyire szereted.

Lekerekíted az érzéseket a szexre. A homoszexualitás sem abból áll csupán, mint a heteroszexualitás sem. Ha egyszerűen taszít valami, akkor taszít. Nem izgat.


Őszintén. Én (mêg ha nem is látszik), megértelek. Mert ugyan ezt érzem, csak fordítva. Számomra elképzelhetetlen egy kiegyensúlyozott férfi-női kapcsolat, szexel. De még is lehet, hogy van olyan. Csak mondjuk nem hozzám illik. Igen, számomra is elég taszítóak tudnak lenni az ilyen párok, de őszintén, nem rám tartozik. Sőt, boldog vagyok, mikor mondjuk egy barátnőmnek pasija lesz, mert így boldogok.


Nem szeretni kell. Megtűrni. Mert az egyadta világon egy csepp kárt sem okoznak vele.


Erre van a kedvenc mondásom: "Miért legyek boldog, ha normális is lehetek?" irónikusan persze.


Legyél boldog. Tényleg, nem akarok rosszat, sem rávenni arra, hogy szeresd vagy támogasd a melegeket. Mert minek. Meg vannak a magad teóriái, amiben te hiszel. Elfogadom. De miért kell támadni vele? Mi olyan nehéz abban, hogy ez a két irányultság megférjen egymás mellett? Egy embert nem csak az orientációja határoz meg, hanem rengeteg minden más. Nekem is a barátaim 80%-a hetero, még is szeretem és tisztelem őket annak ellenére, hogy nem akarom tudni, amúgy kettesben mit vagy hogy csinálnak.

2016. máj. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!