Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek, ha elkezdenék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha elkezdenék pszichológushoz járni, jobban megismerni önmagam, akkor ez az illető is máshogy tekintene rám?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit a barátomnak tekintek, ugyanakkor a legutóbbi beszélgetésünkből az jött le neki, hogy önismereti szinten én még nagyon el vagyok maradva, amiben amúgy van igazság.


Annyit kell tudni a kettőnk levő viszonyról, hogy először randinak indult, most már csak barátság az egész, ahol igazából mindkét fél köntörfalazás nélkül el tudja mondani a másiknak a nyers véleményét. Nekem mondjuk kicsit erős volt, amit mondott, de éreztem rajta, hogy csak javító szándékkal mondja ezt.


Erősödhetne köztünk a barátság, ha tényleg elkezdenék pszichológushoz járni, leírni neki hogy teszek az ügy érdekében? Tudom, ez kicsit úgy hangzik, mintha imponálni szeretnék neki, de ugyanakkor tényleg rávilágított pár gyengeségemre, amit szeretnék feljeszteni.



2023. márc. 17. 09:01
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
És lehet ezáltal a barátságunk is megerősödhetne.
2023. márc. 17. 09:06
 2/28 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem a célravezető az a megtérés, meg a szakszerű terápia. És lanyokat keress.
2023. márc. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
A kérdést direkt a homoszexualitás kategóriában tettem fel. Ezért nem értem, milyen megtérésről beszélsz.
2023. márc. 17. 09:13
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mit mondott? Mert az nagyon nem mindegy! Lehet simán manipulált. Tehát konkrétan mit mondott?
2023. márc. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Látja rajtam, hogy nem az én életem élem, hanem próbálok mindig mindenben megfelelni valakinek, és ehhez mindig a külvilág visszacsatolását kérem. Mondta, hogy szerinte nem ártana egy pszichológus, mert nem oké, hogy harminchoz közel is ennyire kötődöm a családomhoz, számára ez egy negatívum
2023. márc. 17. 09:42
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mondjuk marhára bírom, amikor az ilyesfajta barátok annyira tudják, hogyan kellene az embernek élnie. Honnan tudja, hogy az, ami neki jó, az a másiknak is az? Szerintem nem lenne szorosabb a kapcsolat köztetek attól, hogy pszichológushoz jársz. Utána meg másba köt majd bele? Te meg, mert szimpatikus, szeretnél neki megfelelni.
2023. márc. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj el pszichológushoz, ha őszintén járni szeretnél egy szakemberhez. Ha igazán nem akarod, felesleges. A munka kifizetődő lesz.
2023. márc. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Alapból akarok, mert rengeteg olyan aggodalom, szorongás ér az utóbbi időben, amit szeretnék megbeszélni egy szakemberrel. Szóval nem csak miatta. De gondoltam, hogy akkor elmondhatnám neki, kíváncsi vagyok a reakciójára. Ha igazából kb az is mindegy neki, akkor lehet nem is érdemes nagyon vele beszélgetni, mert lehet a probléma nála van.
2023. márc. 17. 09:51
 9/28 anonim ***** válasza:
71%
4-es vagyok. Köszönöm a választ. A "barátod" manipulált. Meghatározta, hogy neked milyennek kellene lenned, ráadasul azt mondta, tulságosan kötődsz a családodhoz? Normáliséknál ez így van! A "barátod" egy aljas manipulátor. Szakíts meg vele mindenféle beszélgetést, mert agymosást csinál rajtad, azaz durván konrollálni, manipulalni akar. Ezt pedig el is erte, mert kételkedsz önmagadnan. Tanuld meg egy életre, hogy saját magadon kívül senki sem tudhatja hogy mit érzel, és hogy mi a jó neked!
2023. márc. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban magadtól szeretnél, más miatt, akkor menj. De csak azért, mert valaki valamilyen véleményt mond az életedről, azért ne tedd. Az elmúlt időszakban volt nekem is ilyen "barátom". (6-os vagyok)
2023. márc. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!