Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintem nem merek férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem nem merek férfi előtt levetkőzni?

Figyelt kérdés

Még nem volt kapcsolatom,pedig már 18 felett vagyok,de el nem tudom képzelni,hogy lehet egy férfi előtt levetkőzni.

Nagyon szégyellném magam. Ezen hogy lehet túljutni és nem félni ettől?


Kicsit ellentmondásos vagyok,mert fantáziáim vannak rendesen,de szerintem sosem jutok el a megvalósításig,mert ahhoz nem ártana levenni a ruhát...


Az úgy oké,ha tartós,komoly kapcsolatban majd mindig lesz rajtam ruha? A fény nem zavar,nem ragaszkodom a sötéthez,tök oké nappal bármikor,de csakis ruhában.Bugyi az lekerülhet,de ruhák maradnak.


2018. márc. 12. 05:01
 81/115 anonim ***** válasza:
Még ne félj az 5-10 éves kapcsolat lehetőségétől....
2018. márc. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/115 anonim ***** válasza:
Egy 30-as nő ilyeneken nem kesereg, csak élvezi a szexet...
2018. márc. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/115 A kérdező kommentje:

jól teszi..ne is foglalkozzon azzal,mit gondol a pasija.

Ha olyan,utólag úgyis rájön,miután elhagyta.

2018. márc. 13. 22:10
 84/115 A kérdező kommentje:
remélem sok más lány is olvassa ezeket a kommenteket-legalábbis akik gátlásosak emaitt-,mert a férfiak valószínűleg jobban értenek a női mellhez és annak esztétikai megítéléséhez,mint mi nők és ezáltal könnyebben elfogadjuk azt,ami van.Bár ilyen megerősítések után talán már örülni is fogunk annak,ami van.
2018. márc. 13. 23:18
 85/115 anonim ***** válasza:

Egy 30-as nő öntudatos te... hol vagy te attól, sajnáltatod itt magad, meg keseregsz a semmin.

Te azt élvezed hogy most a fél oldal ide írkál.

A nemlétező hibáid miatt.

2018. márc. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/115 A kérdező kommentje:

" Egy 30-as nő öntudatos te... hol vagy te attól, sajnáltatod itt magad, meg keseregsz a semmin.

Te azt élvezed hogy most a fél oldal ide írkál.

A nemlétező hibáid miatt. "


ez a megannyi keserűség,ami árad a soraidból arra enged következtetni,hogy nálad a gondok súlyosabbak,mint nálam.Egyébiránt ez az én kérdésem,lehet arrébb húzni és nem itt unatkozni.Egy 30-as nő szellemileg ne itt tartson már.Köszöntem

2018. márc. 14. 06:53
 87/115 anonim ***** válasza:

Kérdező, ezt az utolsó kommentet kár volt írnod.

Eddig úgy tűnt, segítségre van szükséged egy hamis énkép okozta komplexus miatt, ami valahol szimpatikus, mert emberi.

Most viszont egy keményen öntudatos, hogy ne mondjam kivagyi személyiség tört elő belőled, aki nem szorul más véleményére.

A melled egyébként most jó, amikor majd szülsz, kitalálod, hogyan tovább.

2018. márc. 16. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/115 A kérdező kommentje:

"Most viszont egy keményen öntudatos, hogy ne mondjam kivagyi személyiség tört elő belőled, aki nem szorul más véleményére. "


Ezt nagyon jól látod,emberileg tökéletesen összhangban vagyok a természetemmel és az élettel,de ennek mi köze az én komplexusomhoz a melleimmel kapcsolatban?? Kivagyi személyiség,csak azért,mert egy egy olyan stílusban és hozzáállással íródott és egyébként NEM A KÉRDÉSEMRE válaszoló,hanem az én problémáimat eldönteni és meghatározni szándékozó alulművelt,rosszindulatú és egyben irigy megszólalást nem hagytam viszonzatlan és egészen pontosan olyan hangnemet kapott vissza a válaszoló,amilyet ő is megmerészelt ütni,ráadásul elsőként,azaz kezdeményezőként??


Ha te ezt ennyire félrediagnosztizálod,akkor a gondolkodásod cseppet sem menten a meghunyászkodó természettől.Kívánom,hogy legyen nagyobb erőd az élettel és az emberekkel szemben,mert ilyen hozzáállással áldozat típusként - azaz akiben lehet lábat törölni,mert úgysem képes eszmeharcot vívni az igazáért- fogod tengetni, bár már most is azt teszed.


"A melled egyébként most jó, amikor majd szülsz, kitalálod, hogyan tovább."



Nyilván ez nem volt kérdésem, de: nem fogok szülni és ez egyébként nem is tartozik másra.


Tehát mindezektől függetlenül, SZŰZKÉNT nyilván vannak aggályaim a mellemmel kapcsolatban,mert férfi még nem reagált rá és ennek tükrében nyilván él bennem a kétely. Ez pedig független az ember karakterétől.Úgyhogy te és a hasonlóan csökevényes aggyal megáldott társaid ( lásd 30 éves nő,akiben már jó pár f*asz megfordult ) NE hasonlítsa már össze egy szűz gátlásait egy, már évek óta nemi életet élő és tapasztaló emberrel.



Nagyon remélem,hogy megvilágosodást hoztam és még egyszer az én problémáimat senki ne határozza meg helyettem.Valószínűleg nekem meg a másik problémái lesznek röhejesek.



Van annyi kérdés,aki nem tud csak a kérdésre válaszolni és mellőzni az egyéb megjegyzéseket, az húzzon arrébb,vagy keressen elfoglaltságot.

2018. márc. 16. 05:07
 89/115 anonim ***** válasza:

"Ezt nagyon jól látod"

"Ha te ezt ennyire félrediagnosztizálod"

Ugyanarról, 2 mondat távolságban...


Nem akartam semmit diagnosztizálni, nem hiszem, hogy egy ilyen rövid, pár szavas hozzászólás alapján egy személyiség komolyan értékelhető lenne, meg lehetne állapítani, hogy az életét hogyan "tengeti".

Aki egy anoním oldalon kérdést tesz fel, bízvást számíthat arra, hogy a válaszok között lesz fésületlen, sőt, esetleg durva, személyeskedő, akár rosszindulatú is, vagy csak egyszerűen téves, használhatatlan. De nincs értelme azokkal foglalkozni, akik használhatatlan választ adnak, hiszen nem az a cél, hogy a kérdező a szellemi fölényét bizonyítsa magának, vagy a világnak, még kevésbé a válaszolóknak.

Erre a kérdésre rengeteg jóindulatú, pozitív válasz érkezett, akik dicsérték a melledet, és megpróbálták eloszlatni a vele kapcsolatos komplexusodat. Szerintem az is, aki szerint talán csak elismeréseket akarsz gyűjteni, épp azért írta, mert nyilvánvalónak látta, hogy oktalan az aggodalmad, és nyugodtan lépj túl rajta, lépj be a testüket szerető, bátran vállaló, érett nemiségű nők közé, akik nem aggódnak a szex miatt, hanem élvezik. (Minden szűz aggódik valamilyen vélt testi tökéletlensége miatt, ebben nem vagy más.)

Elképzelhető, hogy szellemileg magasan fölöttem állsz, ezt természetesen nem tudom. De az eddigi életem, sikereim alapján meg vagyok győződve arról, hogy az agyam, ha messze nem is tökéletes, legalábbis nem csökevényes, ugyanis abból élek. :) Azt viszont látom, hogy türelemből, empátiából, bizalomból többre van szükséged, és biztos vagyok benne, hogy szert is teszel még ezekre, ahogyan a személyiséged végleg megérik. Majdnem biztos, hogy egy sikeres és teljes párkapcsolat is segít ebben. A szenvedélyes szerelemben ugyanis tökéletesen eltűnik a szégyellősség, feloldódik a vágyban.

2018. márc. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/115 A kérdező kommentje:

ne haragudj,de már a visszaidézésemre adott válaszodat olvasván (legelső mondat) nem voltam hajlandó tovább görgetni,mert ennyire nívótlan emberrel én még nem találkoztam,nemhogy még el is olvassam bármilyen írását.


úgyhogy csak erre reagálok,mert nem halhatsz

meg hülyén :

"Ezt nagyon jól látod"

"Ha te ezt ennyire félrediagnosztizálod"

Ugyanarról, 2 mondat távolságban...



ezt nagyon jól látod : itt a természetemre utaltam,hogy valóban megvan a magamhoz való esze és nem vagyok rest a szellemileg gyengébbeket helyre tenni.


ha te ezt ennyire félrediagnosztizálod : ez pedig a te téves ítélőképességed méltatja,miszerint én egyéb okokból írtam volna ki a kérdést,valamint a karakteremet illetően tett fals megítélésre.


Tehát nem ugyanaz a kettő.

Változatlanul nem lehet belekötni a logikámba,bármennyire is próbálkoztál.Ahhoz neked még jó sokat kellene tanulnod és fejlesztened magad.

Ezzel sebből vérzel már most, nem akartam időt pazarolni a többi sorra.



Másik oka,hogy legalább már nem kell visszareagálnod,így hamarosan felszívódsz innen.

Kivárjuk.Megvárjuk,míg lesz egyéb teendőd.



Üdv

2018. márc. 16. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!