Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintem nem merek férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem nem merek férfi előtt levetkőzni?

Figyelt kérdés

Még nem volt kapcsolatom,pedig már 18 felett vagyok,de el nem tudom képzelni,hogy lehet egy férfi előtt levetkőzni.

Nagyon szégyellném magam. Ezen hogy lehet túljutni és nem félni ettől?


Kicsit ellentmondásos vagyok,mert fantáziáim vannak rendesen,de szerintem sosem jutok el a megvalósításig,mert ahhoz nem ártana levenni a ruhát...


Az úgy oké,ha tartós,komoly kapcsolatban majd mindig lesz rajtam ruha? A fény nem zavar,nem ragaszkodom a sötéthez,tök oké nappal bármikor,de csakis ruhában.Bugyi az lekerülhet,de ruhák maradnak.


2018. márc. 12. 05:01
 71/115 anonim válasza:
1 nap alatt 70 valasz xD nekem egy het mulva sincs valasz
2018. márc. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/115 anonim ***** válasza:

Röviden:

1. Az ilyen melltől elolvadok, egyszerűen imádom. Fú mit me ne madnék egy ilyen lányért :)

2. Ha eljutsz a szexig, kb. 3 perc múlva magad fogsz levetkőzni, annyira meleged lesz.

+1 Nem muszáj azonnal, először mondjuk sötétben vagy takaró alatt, aztán néha picit meg illegteted magad egy kicsit vagy átlátszósabb ruhában és szépen fokozatosan hozzászoksz, aztán a végén már egyszerűen nem fog érdekelni.

Eleinte általában kölcsönösen nehezebb, de idővel fokozatosan eltűnnek a gátlások.

2018. márc. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/115 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig ennyi választ.

Ajánlotta már valaki, hogy magadról tegyél fel képet ?

Arc nélkül csak fog menni. Aztán máris léptél egyet előre.

2018. márc. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/115 anonim ***** válasza:

Nem kell nappali világosság.


Félhomály, vörös alig fény stb.

2018. márc. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/115 A kérdező kommentje:
jó,de egy akár 5-10 éves párkapcsolatban nem lehet minden alkalommal félhomályban szeretkezni..kizárt
2018. márc. 13. 18:24
 76/115 anonim ***** válasza:

Na, ezt most felejtsd el, hogy 5-10 éves párkapcsolatban nem lehet ...! Ha majd meglesz az első alkalom, akkor rájössz, hogy ez nem így működik! akit szeretsz, annak megnyitod magad, automatikusan. Ha félsz valamit megmutatni, azt is elnyomja majd az érzelem, hogy vele akarsz lenni.


Pl. az én farkam elég kicsi és elég gáz volt, amikor álmaim nője a barátnőm lett és ágyba kerültünk. Tudod, mennyire félősen vettem le a gatyámat? Kb 1-2 mp-el lassabban, mint manapság. Nyilván elpirultam, ő meg meglepődött, de ettől még felségül jött hozzám. Ő pedig eleinte azt szégyellte, hogy 69-es pózban benyalok neki, mert a másik nyílása igen közel kerül az orromhoz és kiszúrja a szememet. De mindezek csak pillanatokig tartottak, amíg meg nem érezte, hogy engem ez annyira nem érdekel, mint a szomszéd papucsa, ellenben a másik ezerszer jobban! Őt sem fogja érdekelni, mennyire lógnak a melleid, el fog fogadni úgy, ahogy megteremtettél, ahogy kinézel. A szerelemnek pont ez a lényege, hogy levetkőzünk a másik előtt nemcsak belülről, hanem kívülről is.

2018. márc. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/115 anonim ***** válasza:
Ez egy hisztérika. A nő nem ilyen...
2018. márc. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/115 A kérdező kommentje:

76-os:

hát ez a hozzászólás nagyon szép volt,tényleg majdnem belekönnyeztem,mert elképzeltem magamat hasonló helyzetben,lemeztelenítve a férfi előtt.Jól esnek ezek a sorok,illetve a többi komment,mert segít leszállni a földre és nem a médiában látottakat venni standardnak,hanem a való életet,valódi emberekkel.

már ezért megérte kiírni ezt a kérdést. ma például már úgy fürödtem,hogy nem jött rám a sírhatnék a melleimet nézve,mert erősödött bennem az a nézőpont,hogy úgyis csak olyan fog így látni,akivel jó esetben már lelkileg is kapcsolódunk.Addig persze azon vagyok,hogy karban tartsam,meg a testem is,továbbra is edzem,jól étkezem,vigyázok rá mozgás közben,megfelelő melltartó,stb,de azt is mértékkel,hogy maga a mell is "edzésben" maradjon azáltal,hogy néha nincs melltartó.kb ennyit tudok tenni.

2018. márc. 13. 21:05
 79/115 A kérdező kommentje:

77-es:

legbelül márpedig nagyon sok nő "hisztérika",vagyis gátlásokkal éli meg azt,hogy a melle lógós,csak nem feltétlen kommunikálja le olyan nyíltan,mint ahogy én tettem.Fogalomzavar az van,de egyébként megértem ezt í kívülállóként alkotott véleményt is.

2018. márc. 13. 21:07
 80/115 anonim ***** válasza:

Strand, uszoda?


Ilyen helyekre sem mész, mert látnak???

2018. márc. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!