Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintem nem merek férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem nem merek férfi előtt levetkőzni?

Figyelt kérdés

Még nem volt kapcsolatom,pedig már 18 felett vagyok,de el nem tudom képzelni,hogy lehet egy férfi előtt levetkőzni.

Nagyon szégyellném magam. Ezen hogy lehet túljutni és nem félni ettől?


Kicsit ellentmondásos vagyok,mert fantáziáim vannak rendesen,de szerintem sosem jutok el a megvalósításig,mert ahhoz nem ártana levenni a ruhát...


Az úgy oké,ha tartós,komoly kapcsolatban majd mindig lesz rajtam ruha? A fény nem zavar,nem ragaszkodom a sötéthez,tök oké nappal bármikor,de csakis ruhában.Bugyi az lekerülhet,de ruhák maradnak.


2018. márc. 12. 05:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/115 anonim ***** válasza:
Pont hogy nem nehéz így megnyílni egy férfi előtt. Semmi kivetnivaló nincs az alakodban, ha ezek mind igazak, amiket leírtál.
2018. márc. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/115 anonim ***** válasza:
El lehet érni türelemmel, hogy feloldódjanak a gátlások.
2018. márc. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/115 anonim ***** válasza:
Kérdező, eleinte én is nagyon szégyenlős voltam, majd lassan, fokozatosan ez csökkent. Eleinte csak takaró alatt voltunk együtt, majd csak pólóban, aztán nélküle. Így hamar elmúlt a szégyenérzet. Plusz, ha nagyon fel vagy izgulva, hidd el, nem fognak ezek a dolgok ennyire aggasztani, mert a másik emberre fogsz vágyni. Egy felizgult pasi meg nem veszi észre azokat, amiket írtál, még józan gondolkodással sem:D leírás alapján csinos lehetsz, melleiddel sincs semmi gond, úgy szépek, ahogy vannak. 23l
2018. márc. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/115 anonim ***** válasza:
amit írtál magadról, az nagyon tetszik! Ilyen nővel lenni főnyeremény! Szabad ismerkedni veled?
2018. márc. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/115 anonim ***** válasza:

1 max 2 pohár vörösbor szex előt, s semmi bajod nem lesz magaddal.


Mi lenne, ha a pasi állna így hozzád, hogy ő le nem vetkőzik, meg ne lásd, hanem mondjuk csak a sliccét húzza le?


A gond pedig az, hogy szex közben zavar a ruha.


Viszont az amit a 20-as írt az úgy hülyeség, ahogy van, hogy ruhára nem lehet felizgulni.


Éppenhogy van az úgy, hogy pl egy fekete pont eltalált sűrűségű harisnyanadrág miatt egy csaj lába tökéletesnek, ezáltal izgatónak tűnik (mivel eltakar minden apró bőrhibát), de lehet, hogy anélkül nem tetszene. Ez izgató lehet pl. S ez csak egy példa a sok közül.

2018. márc. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/115 anonim ***** válasza:
KÉP? :)
2018. márc. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/115 A kérdező kommentje:

dehát lógós a mellem,ebben mi a főnyeremény?



amúgy nagyon köszönöm az eddigieket,főleg a legutóbbi lány kommentelőnek.Próbálom arra átállítani az agyam,hogy izgalmi állapotban nem ezt fogja nézni.

2018. márc. 12. 09:11
 28/115 anonim ***** válasza:

nem a melledet akarom, hanem Téged, és a mell alakja izgató sokféleképp :)

Szóval szabad? Írj magánban, kérlek!

2018. márc. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/115 Drazicc ***** válasza:
Nem muszáj levetkőzni. Vágsz egy lyukat egy takarón azt kész.
2018. márc. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/115 A kérdező kommentje:

'Mi lenne, ha a pasi állna így hozzád, hogy ő le nem vetkőzik, meg ne lásd, hanem mondjuk csak a sliccét húzza le? "


hát..neki természetesen meztelennek kell lennie,nekem az úgy jó,de ő férfi,férfiak meg nem olyan gátlásosak,meg nem is kell "tökéletesnek" lenniük. Egy lánynál azért fontos az esztétikum,tehát jobban kell "teljesítenem",mint neki.

2018. márc. 12. 09:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!