Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintem nem merek férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem nem merek férfi előtt levetkőzni?

Figyelt kérdés

Még nem volt kapcsolatom,pedig már 18 felett vagyok,de el nem tudom képzelni,hogy lehet egy férfi előtt levetkőzni.

Nagyon szégyellném magam. Ezen hogy lehet túljutni és nem félni ettől?


Kicsit ellentmondásos vagyok,mert fantáziáim vannak rendesen,de szerintem sosem jutok el a megvalósításig,mert ahhoz nem ártana levenni a ruhát...


Az úgy oké,ha tartós,komoly kapcsolatban majd mindig lesz rajtam ruha? A fény nem zavar,nem ragaszkodom a sötéthez,tök oké nappal bármikor,de csakis ruhában.Bugyi az lekerülhet,de ruhák maradnak.


2018. márc. 12. 05:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/115 anonim ***** válasza:
de hiszen ez gyönyörű! Miért nem válaszolsz a leveleimre?
2018. márc. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/115 A kérdező kommentje:

szia,

nem tudom,pont melyek a te leveleid,de nem igazán ismerkedem interneten :)

2018. márc. 12. 10:18
 43/115 anonim ***** válasza:

38-as vagyok ismét


Te bombanő lehetsz, ha még csinosabb vagy, mint ez a csaj! Nekem az ilyen alakok jönnek be, és ilyet is választottam magamnak.


Hidd el, mindenkiben vannak kérdések az elején és mindenki meg akarja óvni a másikat és ezért számunkra hülye kérdéseket tesznek fel. Ugyanígy tettük mi is, amikor először volt dolgunk nővel, hogy nem tudtuk mi mennyire fájhat neki és hogy lenne igazán jó megfogni ezt és azt. Nincs ebben semmi különös. Hidd el, hogy csak EGYSZER kell átélni, az is pillanatokig fog tartani és SOHA TÖBBET eszedbe sem fog jutni!!!

2018. márc. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/115 anonim ***** válasza:
Na, azok a keblek pont tökéletesek. Ha a tieidek ilyenek, akkor meg ne légy butuska, és ne foszd meg a jövendőbeli partnere(i)det! :)
2018. márc. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/115 A kérdező kommentje:

hát igen...az a bizonyos legelső lépés..:/

igyekezni fogok...például azzal,hogy megfelelő férfit válasszak,aki mondjuk nem veri bele a csúfot valamimbe,hanem majd szépnek talál...

2018. márc. 12. 10:21
 46/115 A kérdező kommentje:
lehet,hogy a média áldozata lettem? Mert ha objektíven nézem, a képen szereplő mellek valóban lógnak (csakúgy,mint az enyém) és a média miatt ezt már nem látom szépnek,mert nem mered elölre olyan pöckösen,magasan,mint ami ma a divat ?
2018. márc. 12. 10:24
 47/115 anonim ***** válasza:

adj egy esélyt, írj itt egy üzenetet, s megtudod, melyik levelek az enyémek :)

Beszélgessünk, s meglátjuk, mit hoz az ismerkedés.

Ha meg nem ismerkedsz itt, hol ismerkedhetem Veled? :)

2018. márc. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/115 anonim ***** válasza:
Nyugi, aki a nagymellű csajokat szereti, annak a tied tutira tetszeni fog.
2018. márc. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/115 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a média aldozata lettél. Ezek a mellek hihetetlenül izgatóak.
2018. márc. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/115 anonim ***** válasza:

Valóban, a média áldozata lehetsz... a női mellek akkor nem lógnak, ha szétszabták, szilikonnal megpakolták őket. Némi lógósság minden természetes mellben van. Ami így szép! Persze, van, ami már túlontúl lóg, de ez messze van tőle! :)


Megnyugodtál már? :D

2018. márc. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!