Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem megy? Mit kéne tennem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Azzal kapcsolatban tenném fel a kérdést, hogy mi lehet az oka annak, hogy sosem volt még orgazmusom? Se akkor, ha magamnak próbáltam, se a barátommal. Ha magamnak próbáltam, akkor nem is igazán élveztem. Amikor a barátom csinálja, ujjaz és a csiklómat izgatja, az jó érzés, de sosem élvezek el tőle. Nem is tudom, hogy az milyen érzés lenne. Régóta együtt vagyunk a barátommal, de még nem feküdtünk le, viszont pettingelés van. De egyikünk se túl tapasztalt. Ő próbálkozik, de én se tudom, hogy hogy lenne nekem jó. Egyszer volt olyan, amikor a kezével csinálta, hogy éreztem, hogy kezd jó érzés lenni. Pont jól ért hozzá a keze a csiklómhoz, miközben ujjazott, de utána elmúlt az érzés.

Nem tudom, hogy mit kéne csinálnom, hogy menjen.

21/L



2018. márc. 11. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Keress egy férfit...
2018. márc. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 RRR ***** válasza:
franciásánál se érzel semmit?
2018. márc. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ismerd meg a saját tested, mire tudsz felizgulni.Esetleg fantáziálj olyan dolgokról ami téged izhat,és közben maszturbálj.
2018. márc. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon hasonló helyzetben voltam. 17 évesen jöttem össze jelenlegi párommal. Előtte 1-2-szer "próbáltam" csak maszturbálni, de soha nem volt igazán jó, úgyhogy nem is nagyon erőltettem. Párommal is az elején is 3-4 hónapig csináltuk úgy, hogy tök jó volt, de orgazmusom nem volt soha. Ő szerencsére nagyon kitartóan próbálkozott, akár órákig is. És egyszer hirtelen elélveztem az ujjazástól, mindkettőnk nagy meglepetésére. Azóta pedig az átlagnál jóval gyorsabban, többet és nagyobbat élvezek (ennek már lassan 3 éve). Szóval nálam például valami egyszercsak "átkattant", és azóta gyakorlatilag nem tud olyat csinálni párom, amitől ne élveznék el. :D Úgyhogy én is csak a próbálkozást tudom javasolni egyedül is és barátoddal is.


20l

2018. márc. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Orális szex még nem volt.

Kedves utolsó! Köszönöm a válaszodat és örülök, hogy neked sikerült elérni! :) Remélem egyszer nekem is menni fog..

2018. márc. 11. 21:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbáld megfeszíteni jözben az izmaodat, a combizmaidat, és a farizmaudat, és mikor kezd jó érzés lenni, kezdd el nyomni a hasad a tenyered élével, a köldököd és a puncid között kb félúton, középtájt. Vagy nyomd meg a szeméremdombod a csiklód feletti részen tenyérrel. Próbálj a szádon lélegezni eközben.
2018. márc. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát, ha még nem volt orális szex, lehet hogy az lesz majd a megoldás.

Nyelvvel sokkal finomabb mozdulatokat tud csinálni a párod, a nyál síkosít is, közben meg ugye ott van szabadon a keze, hogy esetleg a hüvelybemenetnél simogasson. Nekem pl a csikló körüli nyalakodás, plusz a hüvely bejáratánál, az elülső falon ujjal izgatás a tuti kombó.


Te magad is kísérletezhetnél. Pl a zuhany majdnem mindig nyerő. Beállítod kellemes melegre, nem túl erős sugárral, és a puncidra irányítod. Ha jól esik, kicsit szétnyithatod az ajkakat, vagy felhúzhatod óvatosan a csikló bőrét. Közben folyamatosan érje a vízsugár a csikló környékét. Hidd el, ez a finom és folyamatos ingerlés, biztosan jól fog esni. ha már előbújt rendesen, add neki direktbe a vízsugarat. És akkor a feladat, csak folytatni, amíg véged lesz. :)

2018. márc. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket, próbálkozni fogok/fogunk!
2018. márc. 12. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!