Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintem nem merek férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem nem merek férfi előtt levetkőzni?

Figyelt kérdés

Még nem volt kapcsolatom,pedig már 18 felett vagyok,de el nem tudom képzelni,hogy lehet egy férfi előtt levetkőzni.

Nagyon szégyellném magam. Ezen hogy lehet túljutni és nem félni ettől?


Kicsit ellentmondásos vagyok,mert fantáziáim vannak rendesen,de szerintem sosem jutok el a megvalósításig,mert ahhoz nem ártana levenni a ruhát...


Az úgy oké,ha tartós,komoly kapcsolatban majd mindig lesz rajtam ruha? A fény nem zavar,nem ragaszkodom a sötéthez,tök oké nappal bármikor,de csakis ruhában.Bugyi az lekerülhet,de ruhák maradnak.


2018. márc. 12. 05:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/115 anonim ***** válasza:

Hát nem "kell" teljesen meztelennek lennie.

A szexualitás a kölcsönösségen múlik, egy percig semvárhatod el mástól, hogy kitárulkozzon előtted, ha te sem adod meg számára a bizalmat.

Egyébiránt meg hidd el, tenni fognak rá magasról, hogy lóg-e a melled vagy sem.

2018. márc. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/115 A kérdező kommentje:
és akkor milyen lenne egy köztes megoldás? Mindig csak egy babydoll lenne rajtam.Az pont eltakarja a mellem és a hasam.Többi szabadon lehet
2018. márc. 12. 09:20
 33/115 anonim ***** válasza:
hanyatt fekve nem lóg a mell
2018. márc. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/115 A kérdező kommentje:
jó,de ahhoz el is kell jutni az ágyig..addig meg lát..amúgy meg a szex nem csak hanyatt fekve történik gondolom..pl ha letérdelek elé szopni őt,vagy leül valahova és úgy szopom,vagy ha masztizni szeretnék neki,akkor is látszik,vagy ha ráülök a mellkasára és úgy masztiznék az arca előtt,vagy lovagló pózban is látszik gondolom,vagy ha guggolva lovagolom meg,stb..elég sok helyzetben...
2018. márc. 12. 09:29
 35/115 anonim ***** válasza:

Pontosan ez a lényeg.

Mindegy, hogy hányféle pózt képzelsz el, egyáltalán nem ez a fontos. Ha képtelen vagy rá, hogy engedd, hogy a másik elfogadjon ugyanúgy, mint ahogy te őt, akkor képtelen vagy bármilyen párkapcsolatra.

2018. márc. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/115 anonim ***** válasza:
Írd be google-ba képekre keresve hogy “Samantha Fox”. 1984-86-ig bőven gravitált nagy mellekkel a világ legnépszerűbb topless csaja volt (17-19 évesen). Most újra a 80-as évek divata kezd visszajönni (vastagabb szemöldök, akkori frizurák, nem teljesen csupasz punci, ruhák, csajok alkata...).
2018. márc. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/115 anonim ***** válasza:
...divatja...
2018. márc. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/115 anonim ***** válasza:

Ha tetszik valaki és kívánjátok egymást, akkor egyszerűen nyelj egy nagyot és mutasd meg neki mindenedet. A szexualitás során nemcsak a mell, hanem minden más előtérbe és szem elé kerül majd. A férfi embernek alapeset, hogy vágyik a nőre. Ha bejössz neki kívülről, akkor nem fog csalódni. Mindegy milyen alakú a melled, imádni fogja, mert nekünk, pasiknak, nincs ilyen! Nekünk tetszik a formája, a fogása, az alakja, és a lógása is. Naná, hogy lóg egy kicsit, hiszen gravitáció van a Földön! Ha nem lógna, akkor szilikon melled lenne, azt meg szerintem kevesen szeretjük. Az is természetes és senkit nem érdekel, hogy az egyik nagyobb egy picivel. Egy női mell egy férfi orra előtt, pláne ha fel van izgulva, a gyönyör egyik lépcsője. Imádni fogja, meg fog veszni érte, akár így gondolod, akár nem. Te azt gondolod a férfiről, hogy neki nem kell tökéletesnek lennie, de hidd el, a férfiak sem olyan nőről álmodoznak, akik 100%-osak. A test nagyon sokat számít, de a belső sokkal többet!!! Ha elviselhető a természeted és még csinos is vagy, akkor megszerezted magadnak.


Egyébként sok válaszból kitűnik, hogy mindenkinek vannak gátlásaik, mert szinte senki sem tökéletes. Vannak helyzetek, amikor izgató lehet egy ruhadarab, de el kell jutni a teljes meztelenségig, mert az még jobb. Meg kell mutatnod magad, hogy ez van, ez vagyok én, ezt kell szeretni.

2018. márc. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/115 A kérdező kommentje:

hát azt egy pillanatig nem állítottam,hogy képes lennék egy párkapcsolatra :/



olyan bonyolultnak tűnik ez az egész szex dolog :/

kezdem genetikai csodának hinni az összes olyan embert,aki képes a nuniját,kukiját feltárni más előtt.


Én ilyen bal>asz vagyok,hogy egy teljes A/4-es lapot tele tudnék írni,hogy miket szeretnék csinálni vele,de sajna erről egy jó ideig le kell mondania,mert nyuszi vagyok.



És aztán bele se gondolok a többibe...gondoltam,azt is kiírom kérdésbe,de inkább nem,mert mindenki megbotránkozna rajtam.Amit megértenék..szóval ott az a kukac...ami szinte már olyan,mintha saját személyiséggel és akarattal rendelkezne,na meg kemény ambíciókkal a pun*im iránt.Hogy kell megfogni?És nem okozok neki fájdalmat? És jó neki,hogy puszilgatom,szopizom,meg ilyesmi? Nem fog bealudni az unalomtól? Ebben is profi szintre kellene fejlődnöm..:/


Szegény pasi....mire megmerem majd fogni a farkát,meg az a hiszti,amit ilyen körülmények között le tudok vágni...

én :

- De biztos nem fáj???

- Nem!

- De tuti tuti?

- Nem ! Csak fogdd már meg végre ba*dmeg!



Bár egyszer kell ráéreznem,akkor biztos,hogy nem lehet majd a farokról levakarni.



De ez a meztelenség..jajj....összerándul a gyomrom a gondolattól is.

2018. márc. 12. 09:59
 40/115 A kérdező kommentje:

találtam hasonló képet.sajnos pont ilyen lógós cicijeim vannak. a méretük is pont ekkora. Annyi a különbség,hogy a képen szereplő lány jobb mellbimbója kicsit lefele néz,de az enyém nem néz lefele.Olyan,mint a bal oldali mellén. Meg annyi még,hogy én barnább vagyok,kecsesebb az alakom,vékonyabb a derekam és persze nincs semmi tetkóm.

Hajam pedig hosszú barna.Ja és a mellbimbóm is bézsesebb színű.Tényleg pont így lógnak a melleim és ekkorák is.


[link]

2018. márc. 12. 10:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!