Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintem nem merek férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem nem merek férfi előtt levetkőzni?

Figyelt kérdés

Még nem volt kapcsolatom,pedig már 18 felett vagyok,de el nem tudom képzelni,hogy lehet egy férfi előtt levetkőzni.

Nagyon szégyellném magam. Ezen hogy lehet túljutni és nem félni ettől?


Kicsit ellentmondásos vagyok,mert fantáziáim vannak rendesen,de szerintem sosem jutok el a megvalósításig,mert ahhoz nem ártana levenni a ruhát...


Az úgy oké,ha tartós,komoly kapcsolatban majd mindig lesz rajtam ruha? A fény nem zavar,nem ragaszkodom a sötéthez,tök oké nappal bármikor,de csakis ruhában.Bugyi az lekerülhet,de ruhák maradnak.


2018. márc. 12. 05:01
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/115 anonim ***** válasza:

Azt akarod mondani, hogy az első mondatot nekem írtad, a másodikat meg nem? Ez megmagyarázza az ellentmondást - abban a mondatban. De a következőkben mégiscsak gyanakszom, hogy engem gyaláztál. Lehet, hogy azt hiszed, azt a bizonyos hozzászólást én írtam? Nem, azt egy harmincas nő írta, én pedig férfi vagyok, és közelebb az ötvenhez, mint a negyvenhez.

Nagyon remélem, hogy az életed elég hosszú lesz ahhoz, hogy legalább egy, nálam kevésbé nívós emberrel találkozz. ;)

Azzal nem tudlak kecsegtetni, hogy eltűnök innen, jólesik a lelkemnek, ha olykor értelmes tanácsokat tudok adni olyanoknak, akik rászorulnak. Mivel az életem változatos volt, és a memóriám jó, nagyon emlékszem a saját kínjaimra, és most már jól tudom, mit kellett volna akkor tennem.

Sok sebből vérzem, ez igaz, mert épp most borotválkoztam. :) És most nélkülöznöd kell engem egy ideig, mert elmegyek meglátogatni az anyukámat.

2018. márc. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/115 A kérdező kommentje:

nem olvasom el ezt sem és nem is írok semmit.

így vége a párbeszédnek.

hello

2018. márc. 16. 14:54
 93/115 anonim ***** válasza:
Te egy sötétben bújkáló ellenforradalmár vagy az általad titulált lógó csöcseid miatt, volt itt hogy valaki kérdezte hogy strandra meg egy helyekre se mész mert látnak? Én javaslom, hordj ballonkabátot mint "kalambó" abban biztos nem veszik észre...
2018. márc. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/115 A kérdező kommentje:
valami nagyon fájhat...
2018. márc. 16. 15:36
 95/115 anonim ***** válasza:
Neked, a fejed. Hogy ilyen hülyeségen rágódsz.
2018. márc. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/115 A kérdező kommentje:

Kiírtad,mi szíved nyomja.

Mehetsz a következő kérdésre.



Többieknek :

köszönöm az eddigi válaszokat, ha még valaki szeretne kommentelni az eredeti kérdésre, a téma változatlanul nyitott :



Szerintem nem merek férfi előtt levetkőzni?

Még nem volt kapcsolatom,pedig már 18 felett vagyok,de el nem tudom képzelni,hogy lehet egy férfi előtt levetkőzni.

Nagyon szégyellném magam. Ezen hogy lehet túljutni és nem félni ettől?


Kicsit ellentmondásos vagyok,mert fantáziáim vannak rendesen,de szerintem sosem jutok el a megvalósításig,mert ahhoz nem ártana levenni a ruhát...


Az úgy oké,ha tartós,komoly kapcsolatban majd mindig lesz rajtam ruha? A fény nem zavar,nem ragaszkodom a sötéthez,tök oké nappal bármikor,de csakis ruhában.Bugyi az lekerülhet,de ruhák maradnak.

2018. márc. 17. 00:15
 97/115 anonim ***** válasza:
Ne reklàmozd magad, és fejezd be ezt a ruhàk maradnak hülyeséget, sok pasasfog ezért szerencsére dobni!
2018. márc. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/115 A kérdező kommentje:
ez is egy vélemény.jöhetnek még
2018. márc. 17. 01:11
 99/115 anonim ***** válasza:

A 87-91 veszekedésed alapján látszik, hogy csak provokáció a kérdés.

Normális lánynak nem jut eszébe ilyesmi.

Ügyes vagy, sokakat beugrattál, de már unalmas.

2018. márc. 17. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/115 A kérdező kommentje:

" Normális lánynak nem jut eszébe ilyesmi. "


Olvastad te már a gyakorikérdések szexualitás kategóriájában a többi lány/nő kérdését,gátlásait,aggályait?Ezek szerint ők sem normálisak.


Bár van egy olyan érzésem,hogy inkább te nem vagy az.


Egy normális ember a kiírt kérdésre válaszol,ha pedig nem tud,akkor tovább lép és válaszol ott,ahol tud.

Ezt buktad.

2018. márc. 17. 05:49
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!