Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintem nem merek férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem nem merek férfi előtt levetkőzni?

Figyelt kérdés

Még nem volt kapcsolatom,pedig már 18 felett vagyok,de el nem tudom képzelni,hogy lehet egy férfi előtt levetkőzni.

Nagyon szégyellném magam. Ezen hogy lehet túljutni és nem félni ettől?


Kicsit ellentmondásos vagyok,mert fantáziáim vannak rendesen,de szerintem sosem jutok el a megvalósításig,mert ahhoz nem ártana levenni a ruhát...


Az úgy oké,ha tartós,komoly kapcsolatban majd mindig lesz rajtam ruha? A fény nem zavar,nem ragaszkodom a sötéthez,tök oké nappal bármikor,de csakis ruhában.Bugyi az lekerülhet,de ruhák maradnak.


2018. márc. 12. 05:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/115 anonim ***** válasza:
100%
Belőled egy ideig még nem válhat naturista.
2018. márc. 12. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/115 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi majd a pasi levetkőztet.Az első pár alkalom lesz csak szokatlan.
2018. márc. 12. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/115 A kérdező kommentje:
és ha én nem engedem,hogy levetkőztessen?Bármennyire is szeretem.
2018. márc. 12. 06:35
 4/115 anonim ***** válasza:
100%
Akkor alkalmatlan vagy még a párkapcsolatra.Egy párkapcsolat része a szexualitás is.
2018. márc. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/115 A kérdező kommentje:
tudom,hogy a része.Akkor maradhat a ruha rajtam?
2018. márc. 12. 06:44
 6/115 anonim ***** válasza:
100%
Nem,egy lány legyen teljesen meztelen a szexelünk.Jó hogy nem majd ruhában.Csúnyának tartod a a tested?
2018. márc. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/115 anonim ***** válasza:
67%

ha velem vagy, maradhat a ruha, s majd belejössz.

de megfogni szabad, ami a ruha alatt van, nem? :)

2018. márc. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/115 anonim ***** válasza:
100%

Ha okos a férfi, megérti, hogy neked ez a kényszeres rögeszméd, és bele fog menni, hogy maradjon rajtad ruha. De talán nem kell annyi réteg, mint télen, elég lesz egy póló, ugye? És azt megengeded, hogy simogasson, gondolom. És ha már lekerül a bugyi, akkor ott is megérinthet? Meg is nézhet?

Ha ez mind okés így, akkor nem aggódom, pillanatok alatt el fog múlni a szégyellősséged!

2018. márc. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/115 anonim ***** válasza:
Ha olvastam volna az előzőt (azalatt írtam), nem is válaszoltam volna... :)
2018. márc. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/115 anonim ***** válasza:
71%
Fogadd el s saját tested, fedezd fel neked mi tetszik benne. Nyáron járj sokat a strandra, szokd meg, hogy mások végigmérnek fürdőruhába.A férfiak többsége szereti, ha egy nő meztelen a szex során.Őket a látvány nagyon izgatja.
2018. márc. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!