Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintem nem merek férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem nem merek férfi előtt levetkőzni?

Figyelt kérdés

Még nem volt kapcsolatom,pedig már 18 felett vagyok,de el nem tudom képzelni,hogy lehet egy férfi előtt levetkőzni.

Nagyon szégyellném magam. Ezen hogy lehet túljutni és nem félni ettől?


Kicsit ellentmondásos vagyok,mert fantáziáim vannak rendesen,de szerintem sosem jutok el a megvalósításig,mert ahhoz nem ártana levenni a ruhát...


Az úgy oké,ha tartós,komoly kapcsolatban majd mindig lesz rajtam ruha? A fény nem zavar,nem ragaszkodom a sötéthez,tök oké nappal bármikor,de csakis ruhában.Bugyi az lekerülhet,de ruhák maradnak.


2018. márc. 12. 05:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/115 anonim ***** válasza:
100%
Azt a kérdést kellene tisztáznod, hogy mit szégyellsz magadban?
2018. márc. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/115 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna ha a lány nem tudna levetkőzni ha ő így érzi jól magát akkor lehet később talán változhat a dolog de miért kellene nekem őt megváltoztatni?
2018. márc. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/115 anonim ***** válasza:
91%
Számomra a szexualitás a két partner közötti intimitás része. Márpedig abban nemigen találsz bármi intimet is, hogy a nő nyit magán egy nyílást, hogy ott dugjál be valamit valahova.
2018. márc. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/115 A kérdező kommentje:

igazából úgy szégyellni való nincs rajtam,jó alakom van,jó a fenekem,a cicim viszonylag nagy, de kicsit lóg.

Igazából a cicim zavar,meg maga a tény,hogy egy férfi előtt meztelennek kell lennem.És hogy látni fogja mindenemet.

2018. márc. 12. 08:25
 15/115 A kérdező kommentje:
igen,ha fekszünk este az ágyban,akkor fogdoshat,de ne nagyon nézzen
2018. márc. 12. 08:27
 16/115 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy van egy olyan érzésem, hogy csak te nem vagy megelégedve a cicijeiddel, de közbe meg minden férfinak bejön :D.
2018. márc. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/115 anonim ***** válasza:
De ne nagyon nézzen? Na olyan nő sem kellene akinek torz az énképe, én akár az első nap levetkőzök a csaj előtt.
2018. márc. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/115 anonim ***** válasza:

Akkor vetkőzz kamera előtt és mutasd a képet :)


Mi az, hogy ellentmondásos vagy, hogy vannak.fantáziáid?

Milyen fantáziáid vannak, aminek megvalósításáig szerinted sosem jutsz el?

2018. márc. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/115 A kérdező kommentje:

hát olyan a cicim,hogy C kosaras,nagyobbacska,de telt,tömött, szóval nem tejes zacskó.A bimbóim közepes nagyságúak,ha bekeményednek,akkor szépek és tetszik,hogy bézs színűek,így összhangban van a bőrömmel.A formájuk viszonylag kerek jellegű, tehát nem körte vagy csepp alak,de sajnos lógnak valamennyire.Nem szeretném,ha elhagyna emiatt,úgyhogy inkább nem is vetkőzöm le.



A puncim viszont szerintem nagyon szép.Nem is kívánhattam volna szebbet,jobbat.Ami még szép rajtam az az alakom,

lábfejem,bőröm/bőrszínem,kézfejem,arcom,hajam,szám,fogaim,hangom,ilyesmi.Fenekem is csinos.



Ami viszont nem jó : viszonylag lapos hasam van,de még így is van kis poci ott a legalsó régióban,főleg,ha leülök,akkor így begyűrődik kicsit,hiába edzek.

Meg ugye a cicim.



És ami a legrosszabb,hogy felöltözve,melltartóban minden szuper(nem hordok push-up-ot),nem gondolná senki,hogy lógósabbak a cicijeim.



És ami még nem tetszik,hogy a belső combomon van kis felesleg még,onnan elég nehéz ledolgozni,de ruhában az sem látszik.



Szóval nehéz...így megnyílni egy férfi előtt :(

2018. márc. 12. 08:38
 20/115 anonim ***** válasza:
100%
Nevetséges! Ez a hiszti. Ha a férfi fedetlen a nő elôtt fordítva is legyen az, nem tudok egy ruhára felizgulni!
2018. márc. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!