Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintem nem merek férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem nem merek férfi előtt levetkőzni?

Figyelt kérdés

Még nem volt kapcsolatom,pedig már 18 felett vagyok,de el nem tudom képzelni,hogy lehet egy férfi előtt levetkőzni.

Nagyon szégyellném magam. Ezen hogy lehet túljutni és nem félni ettől?


Kicsit ellentmondásos vagyok,mert fantáziáim vannak rendesen,de szerintem sosem jutok el a megvalósításig,mert ahhoz nem ártana levenni a ruhát...


Az úgy oké,ha tartós,komoly kapcsolatban majd mindig lesz rajtam ruha? A fény nem zavar,nem ragaszkodom a sötéthez,tök oké nappal bármikor,de csakis ruhában.Bugyi az lekerülhet,de ruhák maradnak.


2018. márc. 12. 05:01
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/115 A kérdező kommentje:

most látom,hogy le vagy százalékolva 46-ra.

Hoppá,hát úgy néz ki,elég sokan egyetértenek velem.

Ennyi ember nem tévedhet.

bocsika.

2018. márc. 17. 05:50
 102/115 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest hogy lóg a csöcsöd, elég nagy arcod van. Ebből is látszik, hogy ez az egész, ilyen hatásvadász ökörség.

Ha nekem lógna a csöcsöm, nem lenne ekkora arcom. De majd akkor is arcoskodj, amikor le kéne kerülni a cuccoknak, de sokan fognak másik nőt keresni. Hála az égnek!

2018. márc. 17. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/115 A kérdező kommentje:
üdv.
2018. márc. 17. 06:30
 104/115 anonim ***** válasza:
Nehogy Pescadero legyen ezekből a hintázó csecsekből, annyira hirdeted, inkább írj róla blogot. Lenne elég hülye aki olvassa:D
2018. márc. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/115 A kérdező kommentje:
ok
2018. márc. 17. 07:05
 106/115 anonim ***** válasza:

Legalàbb pénzt kereshetsz, ha az eszed kevés, mert ha lenne alapból nem írnàl ki ilyet!

De a blog más, azt olyanok olvassák mint amilyen a gazdája.

2018. márc. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/115 A kérdező kommentje:

még egy komment?

te szerintem nálam is sérültebb vagy.

ragozzad még.

2018. márc. 17. 07:09
 108/115 anonim ***** válasza:
Tehát sérült vagy? Akkor csak sérültekkel fogsz találkozni. Gyógyulj meg.
2018. márc. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/115 A kérdező kommentje:

akkor nézzük meg,hogy ki is a sérült,illetve ki a hiteles.Vegyél fel skype-on és skype,vagy akár facebook telefonhívásban megbeszélhetjük a problémádat.

Én egy korrekt ember vagyok,felajánlom az egyenes kommunikációt,nem pedig a sunyi,komment mögüli irkálást.Lehet tisztázni a nézeteket. Ha pedig ennyi időd van arra,hogy ide kommentelgess beteg sorokat,akkor egy gyors telefonálásra is lesz.


yasmineblue1


Direkt nem privátban írom,hadd lássa mindenki,kettőnk közül ki a hazug,mert abban is biztos vagyok,hogy most már nem lesz nagy az arcod.

2018. márc. 17. 07:45
 110/115 A kérdező kommentje:
Ha esetleg lenne mersze az 58 százalékosnak beszélni,akkor mindenképp visszajelzek,hogy legalább ennyi volt benne.Az is becsülendő.
2018. márc. 17. 07:48
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!