Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kövér es impotens, ismerkedjek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér es impotens, ismerkedjek tovabb vele?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem valakivel, nagyon jól megertjük egymást, eszméletlenül kedves hozzam.

Viszont az első találkozásnal kiderult hogy nem ugy nez ki mint a képen.

Magas, viszont számomra nagyon kövér. Kb 130 kilóra saccolom. Puha testű, nagyon nagy a hasa.

Az " aputestet" kimondottan szeretem de ez már túlzás.

Ez már 2x apu test egy személyben.


De a személyisege nagyon tetszik, szeretek vele lenni.

Tegnap délután 3 és este 10 között megittunk egy üveg bort ,tehát nem volt sok, nem lettünk részegek. Gondoltam adok egy esélyt a dolognak meg már amúgy is nagyon ki voltam éhezve....

Már csókolózás közben éreztem hogy nem áll fel neki és mindenhogy próbáltam felallitani, szó szerint 30 percet szenvedtünk de egyszerűen nem állt fel neki.

Én amúgy egy szexi ,ápolt nőnek tartom magam és ő is azt mondta hogy nem az én hibám csak nagyon fáradt.


Ezen kívül reggel meglattam hogy zokniban aludt.

Miert nem vette le a zoknit?

Lehet hogy gombás a korme?

A fogai is elég sárgák mert dohányzik de amúgy nem volt budos csak én a tisztaságra nagyon ki vagyok elezve.

Naponta 2x-3x zuhanyzok és egyből megerzem ha valaki nem teljesen tiszta .


Mit tegyek?

Adjak még egy esélyt a dolognak vagy engedjem el?



jún. 23. 05:42
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/130 anonim ***** válasza:
A pasas legalább miattad elkezdhetne egy kicsit sportolni. De gondolom az már túl megeröltető lenne a számára. Nagyon "offos" ez a dolog. Nem kell egy Ryan Croslingnak lennie de valami testi vonzalom legyen. Biztos, h rendes a manus de kib@aszttul lusta így látatlanban.
jún. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/130 anonim ***** válasza:
50%
Gosling....Amugy aki a Barbie utan meg ferfikent tekint arra csirara az assa el magat !
jún. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/130 anonim ***** válasza:
100%
Azt a filmjét nem láttam😄
jún. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/130 anonim ***** válasza:
ma 13:23 Nem vesztettel sokat :P
jún. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/130 A kérdező kommentje:
Ugy döntöttem talalkozok vele parszor ,hatha sikerül elfogadnom.
jún. 27. 14:48
 66/130 anonim ***** válasza:
100%
ma 14:48 Azert sugd meg neki, h fogyhatna kicsit :)
jún. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/130 A kérdező kommentje:

Nemsokára jön .

Spaghetti Bologneset főzök, a kisfiam azt kerte.

Nyilván o is velunk fog vacsorazni, nem épp egy fogyokuras kaja .

Nem szeretném megbantani, majd esetleg ha mégis eljutunk arra a szintre, veszek mindkettonknek egy berletet a konditerembe.

jún. 27. 15:36
 68/130 anonim ***** válasza:
74%

Ez kamu.


Ennyire naiv nem lehetsz.

jún. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/130 anonim ***** válasza:
100%
Nem kondibérlet kell hanem abba kell hagyni a zabálást
jún. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/130 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Te egyszerűen nem szeretnêl egyedül lenni. Ez a férfi kedves Veletek,ezért ragaszkodnál Hozzá. Viszont ha nem vonz,inkább taszít,a közelsége,érdemes átgondolni a jövőt Vele...én többször írtam: barátként...
jún. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!