Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kövér es impotens, ismerkedjek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér es impotens, ismerkedjek tovabb vele?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem valakivel, nagyon jól megertjük egymást, eszméletlenül kedves hozzam.

Viszont az első találkozásnal kiderult hogy nem ugy nez ki mint a képen.

Magas, viszont számomra nagyon kövér. Kb 130 kilóra saccolom. Puha testű, nagyon nagy a hasa.

Az " aputestet" kimondottan szeretem de ez már túlzás.

Ez már 2x apu test egy személyben.


De a személyisege nagyon tetszik, szeretek vele lenni.

Tegnap délután 3 és este 10 között megittunk egy üveg bort ,tehát nem volt sok, nem lettünk részegek. Gondoltam adok egy esélyt a dolognak meg már amúgy is nagyon ki voltam éhezve....

Már csókolózás közben éreztem hogy nem áll fel neki és mindenhogy próbáltam felallitani, szó szerint 30 percet szenvedtünk de egyszerűen nem állt fel neki.

Én amúgy egy szexi ,ápolt nőnek tartom magam és ő is azt mondta hogy nem az én hibám csak nagyon fáradt.


Ezen kívül reggel meglattam hogy zokniban aludt.

Miert nem vette le a zoknit?

Lehet hogy gombás a korme?

A fogai is elég sárgák mert dohányzik de amúgy nem volt budos csak én a tisztaságra nagyon ki vagyok elezve.

Naponta 2x-3x zuhanyzok és egyből megerzem ha valaki nem teljesen tiszta .


Mit tegyek?

Adjak még egy esélyt a dolognak vagy engedjem el?



jún. 23. 05:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/130 anonim ***** válasza:
83%
Engedd el,a szexualitás fontos része a kapcsinak,ha az nem működik akkor ott gondok lesznek.
jún. 23. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/130 anonim ***** válasza:
74%
Te jó ég nem tudom mennyire lehetsz vonzó ha ennyire ki vagy éhezve és egy ilyen csávó jön be... Hány évesek vagytok? Nem a kora a gond esetleg? Amúgy a napi 3 zuhanyzás szerintem betegesen sok és fölösleges, sőt kontra produktív. Tényleg ki vagy élezve a tisztaságra.
jún. 23. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/130 anonim ***** válasza:
77%
Kövér és impotens, mintha egy ellenreklám szlogenjét hallanám😂😂😂 de komolyan milyen jövőt jósolsz a kapcsolatnak ha nem tud kielégíteni és láthatóan arra van szükséged
jún. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/130 A kérdező kommentje:

O 35,én 29.


A szex nem minden.

Van egy 5 éves gyerekem akit egyedül nevelek 3 éve, ezért vagyok kiehezve... mármint azért mert majdnem 3 éve egyedül vagyok.

Nehéz egy normális párt találni gyerek mellett ,és eddig amúgy sem foglalkoztam a tarskeresessel. A kisfiamat is elfogadta, kedves vele , egész éjjel simogatott, hetek óta kapcsolatban vagyunk napi szinten ,kedvelem.

De egy picit ápolatlan, kövér és a szex is katasztrófa volt.

De lehet hogy legközelebb felall neki és jobb lesz.

Bár a 12 centisbol nem lesz 18 centi ....


Nem tudom mi legyen. ...

jún. 23. 06:30
 5/130 anonim ***** válasza:
81%

Keress olyat, aki jobban bejön. A kétszeres aputest az ízlésed szerint nem oké, 29 éves csinos anyukaként pedig ezernyi férfi közül választhatsz.

Megjegyzem, ha valaki 35 évesen erősen túlsúlyos, az 50-ss éveiben sem lesz vékonyabb, sőt.

Másik figyelmeztető jel, hogy nem egészen volt őszinte a levelezésben, a jelentős túlsúlynak ki kellett volna derülnie. Ha abban füllentett, lehet, hogy egyebekben is ezt teszi.

jún. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/130 A kérdező kommentje:

Láttam róla előtte képeket de azon nem volt ennyire kövér.

Reggel korán elmentem fürdeni és egy kis labszagot ereztem amikor bejottem a szobába úgyhogy most lecserelem az összes ágyneműt.

És láttam reggel a felhomalyban azt a hatalmas bálna testet az ágyban feküdni, a zokni még a lábán volt.... egyszerűen egy ápolt, normális férfit szeretnék. De én sem vagyok tökéletes és tényleg kedves velem és a gyerekemmel is. Lehet jobb lenne ha megbecsülnem és talán majd idővel jobb lesz.

jún. 23. 07:08
 7/130 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem annyira vágysz egy társra, hogy próbálod hanyagolni a sok negatívumot. Nagyon fontos, hogy jól megértsétek egymást, de szex nélkül nem lesz hosszú a kapcsolat. Ha gondolod adj neki egy esélyt, de amiket írtál az alapján szerintem hosszú távon nem fog működni. Biztos nehéz gyermekkel egy megbízható férfit találni ezért megértem, hogy hezitálsz.
jún. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/130 anonim ***** válasza:
81%
En inkabb a pasi helyeben menekulnek :) Tul tisztasag manias vagy. En is sajnos! Ez egy betegseg es tudom mirol beszelek!!!!
jún. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/130 anonim ***** válasza:
35%
vajon mennyi ideig gondolkodtál ezen a sztorin?
jún. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/130 anonim ***** válasza:
54%
ma 07:56 Nem kamu de kicsit fura! En atlagos pasikent se kapo meg 2 gyerekes anyukat se.
jún. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!