Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kövér es impotens, ismerkedjek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér es impotens, ismerkedjek tovabb vele?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem valakivel, nagyon jól megertjük egymást, eszméletlenül kedves hozzam.

Viszont az első találkozásnal kiderult hogy nem ugy nez ki mint a képen.

Magas, viszont számomra nagyon kövér. Kb 130 kilóra saccolom. Puha testű, nagyon nagy a hasa.

Az " aputestet" kimondottan szeretem de ez már túlzás.

Ez már 2x apu test egy személyben.


De a személyisege nagyon tetszik, szeretek vele lenni.

Tegnap délután 3 és este 10 között megittunk egy üveg bort ,tehát nem volt sok, nem lettünk részegek. Gondoltam adok egy esélyt a dolognak meg már amúgy is nagyon ki voltam éhezve....

Már csókolózás közben éreztem hogy nem áll fel neki és mindenhogy próbáltam felallitani, szó szerint 30 percet szenvedtünk de egyszerűen nem állt fel neki.

Én amúgy egy szexi ,ápolt nőnek tartom magam és ő is azt mondta hogy nem az én hibám csak nagyon fáradt.


Ezen kívül reggel meglattam hogy zokniban aludt.

Miert nem vette le a zoknit?

Lehet hogy gombás a korme?

A fogai is elég sárgák mert dohányzik de amúgy nem volt budos csak én a tisztaságra nagyon ki vagyok elezve.

Naponta 2x-3x zuhanyzok és egyből megerzem ha valaki nem teljesen tiszta .


Mit tegyek?

Adjak még egy esélyt a dolognak vagy engedjem el?



jún. 23. 05:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/130 A kérdező kommentje:
30, mármint???
jún. 23. 11:24
 32/130 anonim ***** válasza:
30: a természet közbeszólt. Lehet, hogy a tisztaságmania miatt nem vállalja be a hordó testű dupla aput. Örülök neki, sajnálom az egyedül gyermeket nevelő nőket, ha ekkora kompromisszumot kell kötniük.
jún. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/130 A kérdező kommentje:

Nagyon bírom, amikor néhány ember úgy gondolja hogy ha valakinek van egy gyereke, akkor ő már automatikusan B vagy C kategóriás nő a " piacon " es örüljünk neki ha egy 140 kilós, gombás lábú, sárga fogú férfi szeret majd minket .


Nos ,szeretem az embereket és nem akarok nagyképűnek lenni , de!!! Magas vagyok ,hatalmas melleim vannak , csinos ,ápolt,illatos, fiatal....

Bárhol vagyok ,megneznek a férfiak.

Függetlenül a külsőmtől, van egy szuper munkám,lakásom, pénzem, autóm- nem vagyok senkire rászorulva.


És mégis, szeretném ha szerethetnek valakit és ha valaki engem is őszintén szeretne .

Ez teljesen normális.

Szeretem,kedvelem ezt a férfit mint embert és örülnék ha egy ilyen ember mellett nevelhetnem tovább a fiamat, viszont sajnos nem tudom elfogadni a külsejet és mielőtt minden nap undorral nézek valakire, inkább szívesen leszek egyedül.

jún. 23. 11:33
 34/130 anonim ***** válasza:
100%
Te konkrétan undorodsz ettől az embertől és most tök mindegy, hogy mi az oka. Hagyjátok békén egymást, nem lesztek boldogok együtt. Ne áltasd azzal, hogy belemész egy kapcsolatba, közben meg egy pótapucit akarsz csak valójában.
jún. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/130 A kérdező kommentje:
Azért az apu test után " dupla aputest " ezen jót nevettem . :-)
jún. 23. 11:34
 36/130 anonim ***** válasza:
0%
En a bolti eladot azert nem neveznem szuper munkanak de te tudod
jún. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/130 A kérdező kommentje:
Külföldön elek, 1700 Euro a fizetesem 30 orara (netto ) + a sok tamogatas ,gyerektartas, stb... köszi ,jol vagyunk. :-)
jún. 23. 11:41
 38/130 anonim ***** válasza:
33, lehet, hogy félreérthetően fogalmaztam. A vilagért sem sajnálnálak le, sőt, klassz, hogy van tartásod. Sokan úgy érzik ilyenkor, hogy itt a világvége, pedig dehogyis.
jún. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/130 anonim ***** válasza:
24%
Kulfoldon 1700 euro minimalbernek szamit olyan draga a lakhatas meg a kaja
jún. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/130 A kérdező kommentje:

38, havi 2500 a bevetelem mindennel egyutt. Ebből 1100 fix kiadasom van.

1400 Euro marad kajara, utazas ,sporolas stb... köszi ,jol vagyok. :-)

jún. 23. 11:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!