Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kövér es impotens, ismerkedjek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér es impotens, ismerkedjek tovabb vele?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem valakivel, nagyon jól megertjük egymást, eszméletlenül kedves hozzam.

Viszont az első találkozásnal kiderult hogy nem ugy nez ki mint a képen.

Magas, viszont számomra nagyon kövér. Kb 130 kilóra saccolom. Puha testű, nagyon nagy a hasa.

Az " aputestet" kimondottan szeretem de ez már túlzás.

Ez már 2x apu test egy személyben.


De a személyisege nagyon tetszik, szeretek vele lenni.

Tegnap délután 3 és este 10 között megittunk egy üveg bort ,tehát nem volt sok, nem lettünk részegek. Gondoltam adok egy esélyt a dolognak meg már amúgy is nagyon ki voltam éhezve....

Már csókolózás közben éreztem hogy nem áll fel neki és mindenhogy próbáltam felallitani, szó szerint 30 percet szenvedtünk de egyszerűen nem állt fel neki.

Én amúgy egy szexi ,ápolt nőnek tartom magam és ő is azt mondta hogy nem az én hibám csak nagyon fáradt.


Ezen kívül reggel meglattam hogy zokniban aludt.

Miert nem vette le a zoknit?

Lehet hogy gombás a korme?

A fogai is elég sárgák mert dohányzik de amúgy nem volt budos csak én a tisztaságra nagyon ki vagyok elezve.

Naponta 2x-3x zuhanyzok és egyből megerzem ha valaki nem teljesen tiszta .


Mit tegyek?

Adjak még egy esélyt a dolognak vagy engedjem el?



jún. 23. 05:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/130 anonim ***** válasza:
70%
Mi lesz veled ha később az ágyban netán elereszt még egy két galambot is?
jún. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/130 A kérdező kommentje:

8-as ,te teljesen megertesz.

Kinezetem alapján tényleg sok férfit kapnek de 99%-ban csak szexelni akarnak és senki nem akarja a gyerekemet elfogadni.


Végre találtam valakit aki megbízható, van egy normális állása ( én is dolgozom és nem eltartót keresek) kedves ,jól megertjuk egymást.

Tegnap a gyerekkel is beszélgetett, játszott....

Láttam a kisfiamon hogy komolyan érzi magát.

Tudom hogy szamithatnek rá az elkövetkezendo 20-30 évben

Ahogy rám néz, ahogy ölel, ahogy simogat - érzem hogy imád, valószínűleg mivel nem kap sűrűn nőt ....

Őszintén szólva ha nem lenne gyerekem egy pillanatra sem kellene ,de így most úgy gondolom hogy egy tökéletes pót apuka és egy tökéletes társ, csak sajnos rossz testben.


En 1.80 magas vagyok , 73 kiló tehát én sem vagyok egy vékony nő hanem egy olyan igazi " asszony".

Van egy kis hasam, de nagyon nagy a mellem ami a legtöbb ferfinak imponal. Az arcom elfogadható, a testem még mindig 7/10 .

Ápolt vagyok, szépen öltözködöm.

Fontos számomra a divatos ruha , az ápolt haj ,parfüm....


Ő 1.88 vagy 1.86 ,már nem emlékszem. De minimum 130 kiló.

Szerintem xl-es pólót hord .

Nem volt test szaga csak egy picit furcsa volt számomra hogy nem vette le a zoknit .

A ruhai nem épp divatosak, de ferfiaknal ez elfogadható.


Egyszerűen nem tudom mi legyen.....

A szex miatt annyira nem aggódom de a testsulya miatt igen.


Amúgy ha már a szexnel tartunk ,pár másodpercig sikerült elerni az erekciót és sajnos elég kicsi a pénisze is. 15 centi alatt ....

Ránézésre... imádom a misszionárius pózt és úgy szerettem volna szeretkezni de még csak meg sem tudta közelíteni a hüvelyem mert a hasa az útban volt . Utána egy párnát raktam a fenekem alá de ez sem segített, meg közben az erekció is elmúlt. Lehet inzulin problémái vannak ,tudtommal cukorbetegeknel előfordul impotencia.

jún. 23. 08:20
 13/130 A kérdező kommentje:
15, bolti eladó vagyok. Nincsenek férfiak a kornyezetemben.
jún. 23. 08:21
 14/130 A kérdező kommentje:

[link]


Kb ilyen kövér. Tehát kn 135-140 kg.

jún. 23. 08:34
 15/130 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha megpróbálnád rávenni hogy változtasson magán némileg. Akkor kiderülne, hogy mennyire rugalmas, érdemes e időt feccelni bele....
jún. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/130 A kérdező kommentje:

De ezt mégis hogyan mondjam?

" szia, minden nagyon szuper veled de mi lenne ha lefogynal 30 kilot?"


Ezt nyilván nem modhatom es barhogy fogalmaznek, ez egy nagyon kenyes tema.

jún. 23. 08:37
 17/130 anonim ***** válasza:
40%

hagyd én hasonló pasi vagyok de basszus ha nem lenne gyerek 1 percre se kéne jobb bele sem kezdeni akkor. 160 cm 80 kg vagyok még a méretem is valahol ott van de így nem kellenél. Inkább egy jó prosti.

Fejlődöm foglalkozok magammal de nem a nők kedvért csak magam miatt. A szex meg adott havi 1 minimum és olyan nőkkel hogy.....


Viszont téged is megértelek ne érts félre de ha így itt és most nem jön be a pasas akkor hagyd.

jún. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/130 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Én 46,5 éve vagyok 1 tipusú cukorbeteg. Szerencsés vagyok, mert genetikailag egy "szuper kasztnit örököltem a szüleimtől. A problémám ellenére, és hogy zabálok reggeltől estig, nemsikerült híznom soha (sajnos). Testépítő korszakomban sikerült 8-10 kg izmot felszednem. Az inzulin egyébként úgy hat a szervezetre mint egy durva hajtóanyag. Lényegét tekintve, az erekciós probléma nálam csak 44 évesen mutatkozott meg. Azóta félárbóc, de használható. Sok mindentől függ az erekció. Hosszab távon a magas vércukorszint komoly alap problémának tekinthető! Mert a hajszálerekben a vér kevesebb és és az is kevés oxigént szállít. Ezt figyelembe véve. Kevés mozgás, rossz vérkeringés, idegvégződések elhalása (neuropathia). Mivel ez egy irreverzibilis folyamat. Ezt csak stagnálni lehet. Lehet még nem késő. Olvasva ahogy érzelmileg megfogott téged. Szólj neki, és Igen beszélned kell vele. Ezzel az ő egészségét is megóvod! Ez nem ciki téma!

jún. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/130 A kérdező kommentje:
18, nem mondta hogy cukorbeteg ez csak egy következtetés volt általam mivel nagyon kövér és erekciózavarokkal küzd.
jún. 23. 10:10
 20/130 anonim ***** válasza:
Én két lehetőséget látok: beszélsz Vele,tapintatosan,de elmondod mi zavar benne. Nyugodtan beszélj Neki az intimitásról,így fel tudod göngyölíteni azt,ami zavar benne. Pl ha fogyna, biztos jobban működne,sportoljatok együtt ha gondolja. Közben hangsúlyozd,hogy Neked szimpatikus,szeretnéd ha működne a kapcsolatotok. A másik: szakíts,és inkább legyél egyedül, biztos találsz párt,ha nem most,akkor később. Sajnos én nem làtok esélyt a változásra,és ami most zavar az később csak erősödik Benned. Csak a racionalitás talaján maradva nem tudsz fenntartani egy kapcsolatot.
jún. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!