Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kövér es impotens, ismerkedjek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér es impotens, ismerkedjek tovabb vele?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem valakivel, nagyon jól megertjük egymást, eszméletlenül kedves hozzam.

Viszont az első találkozásnal kiderult hogy nem ugy nez ki mint a képen.

Magas, viszont számomra nagyon kövér. Kb 130 kilóra saccolom. Puha testű, nagyon nagy a hasa.

Az " aputestet" kimondottan szeretem de ez már túlzás.

Ez már 2x apu test egy személyben.


De a személyisege nagyon tetszik, szeretek vele lenni.

Tegnap délután 3 és este 10 között megittunk egy üveg bort ,tehát nem volt sok, nem lettünk részegek. Gondoltam adok egy esélyt a dolognak meg már amúgy is nagyon ki voltam éhezve....

Már csókolózás közben éreztem hogy nem áll fel neki és mindenhogy próbáltam felallitani, szó szerint 30 percet szenvedtünk de egyszerűen nem állt fel neki.

Én amúgy egy szexi ,ápolt nőnek tartom magam és ő is azt mondta hogy nem az én hibám csak nagyon fáradt.


Ezen kívül reggel meglattam hogy zokniban aludt.

Miert nem vette le a zoknit?

Lehet hogy gombás a korme?

A fogai is elég sárgák mert dohányzik de amúgy nem volt budos csak én a tisztaságra nagyon ki vagyok elezve.

Naponta 2x-3x zuhanyzok és egyből megerzem ha valaki nem teljesen tiszta .


Mit tegyek?

Adjak még egy esélyt a dolognak vagy engedjem el?



jún. 23. 05:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/130 A kérdező kommentje:
Bocsi, 39-nek szolt.
jún. 23. 11:49
 42/130 anonim ***** válasza:
32%

Es ilyen fasza élettel nem talalsz magadnak egy normais ferfit

Kezdem azt hinni hogy kamu az egesz

jún. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/130 anonim ***** válasza:
37%
Eddig pozitívan válaszoltam. De kimutattad a fogadfehérjét! Te betegesen, nem kicsit tisztaságmániás, és felettébb álszent ember vagy. Egyik szavaddal csapod a másikat. Egyszer szeretettel beszélsz a férfiról, "így apa úgy pótapu. Aztán kifordulsz magadból mint egy nem is minősítem! S írod a sok mocskos embertalázó dolgot. Akkor zavard el és ne picsogj. De már az se biztos hogy egy frankó kérdés és nem csak egy kamu.
jún. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/130 A kérdező kommentje:

43, ezt az iromanyt nem minositem!

Szép vasarnapot kivanok!

jún. 23. 12:14
 45/130 anonim ***** válasza:
78%
Figyelj , végig undorodsz tőle , neked nem ilyen pasas kell , az egy dolog hogy szeretné a gyereked de ezért is állnál vele össze ? Írásaidból egy jól életszínvonalon élő , intelligens nő vagy , akinek meg van mindene hiába apuka lelépett , és jelenleg annyi csak a gondod hogy dugnál . Hidd el meg fogod még ez életben találni a párod ne siesd el annyira a szexhiány miatt. A pasast meg finoman koptasd le , nem fog meg változni , neki így a jó .
jún. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/130 anonim ***** válasza:
Az undor eluralkodott rajtad, akkor felesleges rugóznod ezen, problem solved!
jún. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/130 anonim ***** válasza:
Ezentul mindennap akarsz cserelni agynemut utana? Na ugye hogy nem
jún. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/130 anonim ***** válasza:
0%
Legalabb meg volt a dagi pasinak a nunid....1x legalabb !
jún. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/130 anonim ***** válasza:
Hogy lett volna meg ilyen koveren nem fer oda a hasatol sehova
jún. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/130 anonim ***** válasza:
ma 15:38 Akkor az baj!. Fogynia kellene. A csavonak be kellene latnia. En fogytam amikor kover voltam es lett is csajom hamar.
jún. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!