Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kövér es impotens, ismerkedjek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér es impotens, ismerkedjek tovabb vele?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem valakivel, nagyon jól megertjük egymást, eszméletlenül kedves hozzam.

Viszont az első találkozásnal kiderult hogy nem ugy nez ki mint a képen.

Magas, viszont számomra nagyon kövér. Kb 130 kilóra saccolom. Puha testű, nagyon nagy a hasa.

Az " aputestet" kimondottan szeretem de ez már túlzás.

Ez már 2x apu test egy személyben.


De a személyisege nagyon tetszik, szeretek vele lenni.

Tegnap délután 3 és este 10 között megittunk egy üveg bort ,tehát nem volt sok, nem lettünk részegek. Gondoltam adok egy esélyt a dolognak meg már amúgy is nagyon ki voltam éhezve....

Már csókolózás közben éreztem hogy nem áll fel neki és mindenhogy próbáltam felallitani, szó szerint 30 percet szenvedtünk de egyszerűen nem állt fel neki.

Én amúgy egy szexi ,ápolt nőnek tartom magam és ő is azt mondta hogy nem az én hibám csak nagyon fáradt.


Ezen kívül reggel meglattam hogy zokniban aludt.

Miert nem vette le a zoknit?

Lehet hogy gombás a korme?

A fogai is elég sárgák mert dohányzik de amúgy nem volt budos csak én a tisztaságra nagyon ki vagyok elezve.

Naponta 2x-3x zuhanyzok és egyből megerzem ha valaki nem teljesen tiszta .


Mit tegyek?

Adjak még egy esélyt a dolognak vagy engedjem el?



jún. 23. 05:42
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 111/130 A kérdező kommentje:

Van egy 44 éves férfi,akit az elmult 1.5 evben en szerettem nagyon ,es ő nem akart velem lenni.

Igaz hogy neki egy kicsit tobb penze, jobb munkaja van és a munkaja altal rengeteget utazik, most is épp Amerikában van - de barmit tettem ,nem akart velem komoly kapcsolatot.

Kulsoleg teljesen átlagos, sőt talán egy picivel átlag alatti.

Oktoberben 45 éves lesz, tehát majdnem 15 evvel fiatalabb vagyok nala . Szivem- lelkem kitettem ,mindent megtettem erte ,mégsem sikerült.

Csak kihasznalt, amolyan szexkapcsolatunk volt 1.5 évig.

Es most, hogy megismerkedtem a duci pasival ,ugy latom a helyzetet hogy talán az elozo (szex)kapcsolatom azért nem akart velem tartos kapcsolatot amiért en sem akarok a duci pasival.

Mert nem volt a kulsommel megelegedve vagy csak reszben


Talán zavarta a narancsbor a combomon, a zsiros fenekem,a ferde fogam ,vagy a nem tul feszes mellem.

Talán ugy gondolta hogy szexre elég leszek de nem vagyok " wife Material " .


Ő nagyon sokat elvett az önbecsulesembol, azota sem jottem teljesen helyre de latszolag nem tudott teljesen meggyőzni arról hogy nem vagyok elég jó- mert egy számomra taszító férfival nem tudok dűlőre jutni, bármennyire is szerethető a személyisége.

Lehet hogy ez volt a " Karma ".

Olyan sokat küzdöttem azért a ferfiert akit szerettem és nem akartam elfogadni hogy nem kellek.

Ezért a sors megmutatta hogy milyen az ,amikor valakit nem szeretek.

Bármennyire kedves, nem tudok vele lenni.


A szexpartnerem anno valószínűleg ugyanígy gondolta.

Bármennyire kedves voltam és szerettem, nem tudott és nem akart velem lenni ,talán ő is pont a külsőm miatt.


Ilyen az élet. Elfogadom. Tovább állok és inkább a kisfiamra koncentrálok, másnak nincs értelme.

júl. 10. 18:49
 112/130 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túlgondolod ezt az egészet. Az,hogy miért nem kelletél a másik férfinak...esetleg pont azért mert nagyon akartad Őt.Vagy egyszerűen nem volt meg a kémia a részéről. Ez a mostani pasi nem jön be Neked partnerként,hagyd. Te az érzésre vágysz,hogy valaki törődjön Veled,de láthatod,ha undorodsz tőle,mint férfitól,minden hiába.
júl. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/130 A kérdező kommentje:

112, igazad van..sajnos...

Mar ezer eve nem simogatta senki a hajamat ahogy ő tette, puszilta a vállam, a homlokom, senki nem ölelt úgy ahogy ő.

Mindenki csak kihasznalt az elmúlt években es annyira jól esett a törődés, anélkül hogy valamit szeretett volna cserébe.

A fiammal is nagyon kedves volt ,ezért orlodtem hetekig .

júl. 10. 19:32
 114/130 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a 45 éves férfi, nem a narancsbőröd miatt, vagy a nem túl feszes melleid miatt nem akart veled komolyabban gondolkodni. a férfiak kimondottan nem a külső alapján választják meg a "wife material"-t

Náluk a wife material = empatikus, kedves, szolgálatkész, törődő, segítőkész, kiváló hallgatóság, támogató, biztos hátország, jól főz, sosem beszél vissza, alárendelődik (ágyban is), szolid, családcentrikus.


Ezek fentebb felülírnak mindenféle narancsbőrt és mellformát.



pont inkább szeretőnek választanak egy csinibabát, és a kép alapján te erősen az utóbbi kategória vagy.

júl. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/130 anonim ***** válasza:
76%
A fotód alapján te igenis jó nőnek számítasz! És ennél a duci pasinál sokkal jobbat érdemelsz! 😊
júl. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/130 anonim ***** válasza:
100%
Fejlemény? :)) Összejötettek végül?
júl. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/130 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert nyaljátok a kérdező nemesebbik fertályát, nem fog veletek elmenni, illetve ha szídjátok a pasit attól nem kerültök előnybe! Másik meg úgy kritizáljatok bárkit is, hogy előbb nézzetek magatokon végig, mert Senki nem hibátlan, és mindenkin van mit kritizálni. Nem, nem a pasit védem, de ismeretlen szapuljátok, mikor csak az itt leírtakat tudjátok. Kérdező. Te meg adj neki ultimátumot ha valóban egy jó ember, és amúgy kedves, veled és a kisfiaddal. Mindig csak egy dolgon változtasson! Mert ez a "lehánydád szívedszerint, de hű de jó ember, ez a két véglet valami pszichés defekt, és ezt nem bántásból mondom. Ha fontos az ember, akkor kösd feltételekhez a továbbiakat!
júl. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/130 anonim ***** válasza:
100%
Mit kössön feltételhez? Nem vonzódik ehhez a férfihez,akkor hiába erőlteti. Maradjanak barátok, lehetséges hogy egy nagyon jó baráti kapcsolat kialakulhat. Nem szapulja itt senki a férfit,a posztoló leírása alapján véleményezzük a helyzetet. A gyakori nem az a hely hogy megkérdezzük a másik oldalt is.
júl. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/130 A kérdező kommentje:

118 , teljes mértékben igazad van!!!

Nincs rá lehetőség hogy a másik felet is megkerdezzuk.


Senkit nem bantok ,nem hazudok.

Csak a saját érzéseimet, véleményemet osztottam meg és érdekelt hogy más mit tenne a helyemben.


Függetlenül attól hogy én hogy nézek ki ( rajtam is van bőven hiba ) sajnos a férfi tényleg nagyon igénytelen.

Ahogy a képen is látható, és ahogy leirtam ,magas ,minimum 140kg ,és sajnos nagyon ápolatlan is!!!


A ruházata legalább 10 éves, a cipője, ruhái, öltözködése igénytelen!

Emelettel sokszor testszaga is volt .

A fogai apolatlanok, sárgák!


De !!!!! Igenis jó ember .

Megprobal szeretet adni ,valószínűleg azért mert csak kevés alkalommal kap lehetőséget nőktől, így most 110 százalékot ad lelkileg!


Lelkileg !!!! Viszont a dolog harmadik oldala az anyagi viszony, a viselkedés!!!


Nem vagyok aranyásó, boldogan elek a kisfiammal és hála Istennek tényleg mindenünk megvan.

De nem szívesen kezdenek komoly kapcsolat céljából olyan emberrel aki a szintem alatt van.

Hiába van a férfinak egy viszonylag jó munkája ( csoportvezeto egy nagyobb cégnél) mégis úgy látom hogy vagy zsugori vagy nincstelen.


Hetek óta ismerkedünk.

Még egyszer sem hívott meg vacsorázni vagy moziba ,állatkertbe stb.

Viszont én már többször főztem ,kedveskedtem neki .

Akárhányszor jött, semmi program nem volt .

Jön, megiszunk valamit ( amit nyilván én veszek ) ,majd ő ül mellettem a konyhában és nézi ahogy főzök.


Ez számomra nem ismerkedés!

Ilyen barátom még soha nem volt.

Nem vagyunk együtt és az elején azért elvarnam hogy kedveskedjen ,vigyen minket valahova .

Autója sincs .

Ez is nagyon zavar.

Akárhányszor jon, a szomszedjatol vagy a munkatarsatol kéri kölcsön a putris autót.


Mindezek ellenére, nem adtam fel!

Beszéltem vele arról hogy mi zavar bármennyire is kellemetlen volt körülirnom azokat a dolgokat.


Azt mondta hogy tudatában van a dolgoknak és változtatni fog.

Akkor már kezdtem megkönnyebbülni.

Felajanlottam hogy menjünk közösen edzoterembe mert rajtam is van egy kis felesleg .

Azt mondta szuper ötlet.


Vasárnap mindenképp látni szeretett volna ,úgyhogy igent mondtam .

Egy benzinkúton találkoztunk, gondoltam majd meghív a benzinkút melletti étterembe, de inkább leult a benzinkút háta mögötti műanyag székre.

Nem is vett volna ott sem semmit ,úgyhogy én álltam fel vettem magunknak üdítőt meg jegkremet.


Hiába mondta hogy változtat, minden ugyanúgy maradt.

Dohányzik pedig tudja hogy nagyon zavar.

Beallit üres kézzel pedig tudja hogy konzervatív vagyok és elvarom az udvarlást.

Ami kiverte a biztosítékot az az volt hogy vasárnap megfigyeltem hogy az alsó fogai között valami sárga lepedék van.

Vagy fogkő vagy lepedék.

Nem tudom mi ez ,de egyszerűen gusztustalan.


Kedvesség ide vagy oda ,nem bírom tovább.

Próbáltam, küzdöttem de én ezt feladom.


Tovább léptem és úgy gondolom hogy ennél egy picit igényesebb férfit is kapok magam mellé.

Nem kell feltétlenül hogy helyes legyen ,de az apolatlansagot nem tűröm el.

júl. 17. 09:42
 120/130 anonim ***** válasza:
60%

" jó munkája ( csoportvezeto egy nagyobb cégnél) "


Ez nem fér meg együtt e kettővel:



" Még egyszer sem hívott meg vacsorázni vagy moziba ,állatkertbe stb. "


Németországban egy csoportvezető bőven 2000 euró felett keres. De lehet még a 3000 eurót is elérheti..

Ha ebből nem telik neki autóra, hogy meghívjon bármire is, vagy csak épp a műanyag padon randizik a benzinkút mögött az egyértelmű jele, hogy nem csoportvezető.



Ez is ezt támasztja alá 100%:

" A ruházata legalább 10 éves, a cipője, ruhái, öltözködése igénytelen! "



Nálam eddig az összes csoportvezető adott a megjelenésére, mert kötelező volt neki. Munkaköri kötelezettség.

Én nem vagyok csoportvezető, de nekem is muszáj.



Szóval egyértelmű, hogy az embered egy full kamus tróger, aki ahogy mondod örül, hogy most végre felfigyelt rá egy csinos nő.

júl. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!