Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van megoldás gyorstüzelésre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van megoldás gyorstüzelésre?

Figyelt kérdés

A párom nagyon gyorsan elélvez. Max egy perc. Próbáltam már, hogy előtte leszopom és másodjára tovább tud, de nem. Próbáltam, hogy én irányítok, és lassan mozgok, vagy megállok, de nem használ. Mozgás nélkül elélvez bennem. Gumiban sem bírja tovább. Kb tízszer szexeltünk már, de még most is ugyanilyen. Lehet ez jobb?

Volt már olyan akinél ez javult? Mit érdemes kipróbálni?

Volt akinek megoldódott ilyen szitu, vagy nincs remény és hagyjam el?



2022. febr. 11. 09:07
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
36%
Na akkor keress olyat magadnak, aki fél órát bír dugni minimum, úgyis csak az a lényeg ezekszerint.
2022. márc. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem meg keressen olyat aki inkább másfél órát bír...
2022. márc. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 A kérdező kommentje:
#61 Elég szánalmas volt ez a kommented. Nem tűnt fel, hogy erről szólt a kérdés? Arról, hogy meddig bírja! Nem a személyiségével volt bajom, hanem azzal, hogy egy perc alatt elsül. Ettől gyorstüzelő. Olvastad a kérdést?
2022. márc. 8. 10:41
 64/68 A kérdező kommentje:
#62 Olvastam a privijeidet, de nem érdekelsz. Szóval nem kell tovább nyomulnod.
2022. márc. 8. 10:48
 65/68 anonim ***** válasza:
34%

"#61 Elég szánalmas volt ez a kommented. Nem tűnt fel, hogy erről szólt a kérdés? Arról, hogy meddig bírja! Nem a személyiségével volt bajom, hanem azzal, hogy egy perc alatt elsül. Ettől gyorstüzelő. Olvastad a kérdést?"

És én nem erről beszéltem? Hogy úgyis csak az a lényeg nektek, hogy nagyon sokáig bírja egy pasi, és semmi más? Ez a gáz inkább, nézz magadba.

2022. márc. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 A kérdező kommentje:
Nem zavar különösebben ha te csak ennyit olvasol ki ebből az egészből. Béke veled ✌
2022. márc. 8. 11:10
 67/68 anonim ***** válasza:
43%
Na de mivel a privikre nem válaszoltál, muszáj volt megint ide írnom... Gondold át amiket írtam, és ha van kérdésed, jelentkezz! ;)
2022. márc. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
100%

En 16 éves korom óta gyorstuzelo vagyok. Meg is keseritette bizonyos szempontból az eletem. Pl a szemelyisegem és a stílusom sok kapcsolatot teremtett... de annál rosszabb mikor oda jutsz és a duma stb utan az első szánalmas probalkozas... nincsen.

Én mindent próbáltam de nem segitett konkrétan semmi igazán.

Az viszont igen, hogy sosem hagytam az arra nyitott partnerem kielegitetlenul. A legtöbben tudtak kezelni a helyzetet, es en képes vagyok azonnal folytatni es a második mar nem 2 perc. Ennek ellenére sosem hagytam magara a partnerem. Sőt. Arra torekedtem hogy előbb ő eleguljon ki.

Viszont akárhogy is van lesznek olyanok akik ezt gaznak tartjak majd es képtelenek lesznek tamogatni. Arról nem is beszélve ha a nő nem szereti ha nyaljak. Nos ez a kombo halalos.

Ezeket tul kell elni, at kell lendulni rajtuk. Es amikor betalal az igazi az is sokat segít. Ott felszabadulsz... es atadjatok egymasnak magatokat. Ez is sokat segít.

Persze tudom hogy vannak szintek ebben is... en a par perces Tom vagyok :)

Szóval szerintem mint mindenbe ebbe is bele kell allni. Es ha kezeli, beszel rola az ember akkor baj nem lehet.

Ez nem általános tanacs de en pl elfogadtam hogy egy éjszakás Casanova nem leszek. Ez van.

2022. márc. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!