Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van megoldás gyorstüzelésre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van megoldás gyorstüzelésre?

Figyelt kérdés

A párom nagyon gyorsan elélvez. Max egy perc. Próbáltam már, hogy előtte leszopom és másodjára tovább tud, de nem. Próbáltam, hogy én irányítok, és lassan mozgok, vagy megállok, de nem használ. Mozgás nélkül elélvez bennem. Gumiban sem bírja tovább. Kb tízszer szexeltünk már, de még most is ugyanilyen. Lehet ez jobb?

Volt már olyan akinél ez javult? Mit érdemes kipróbálni?

Volt akinek megoldódott ilyen szitu, vagy nincs remény és hagyjam el?



2022. febr. 11. 09:07
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
58%
Talán a gyorsvizelés! Az pont az ellentéte! :)
2022. márc. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
60%
Mindenki írja hogy dobd.Aztán a nők meg vannak sértődve ha a pasi prostizni jár.Ahogy írtam neki is csak egy élete van.Ez egy olyan probléma amit a nő nem tud megérteni.Orvosolni javítani rajt meg a pasik nagyon kis hányada tud csak.Eléggé beleástam magam a témába.Ez van.Amúgy a nőt is megértem.Engedd el nem fog javulni. Maradnak a prostik. ott ez még előny is.
2022. márc. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 A kérdező kommentje:
Kimondva nem lett semmi éppen, de már több mint egy hete nincs szex semmi. Hisztizik mint egy kisgyerek és csak veszekszünk. Próbáltam mindent ahogy itt is javasolták páran különböző dolgokat. Nem segített és egyre inkább mogorva lett mert "nem fogadom el őt" és "nem adok elég időt" neki, meg ilyenek. Pénteken baromira elküldtem a francba, önző szemétnek neveztem, meg egyéb dolgokat vágtam a fejéhez. Azóta csend van, nem ír, nem hív...
2022. márc. 6. 17:29
 44/68 anonim ***** válasza:

Sajnálom. És megértelek. Írták itt, hogy ha még a 100. alkalommal is....


Ha naponta 2x szexeltek, az 50 nap a pirosbetűsök nélkül. Iszonyú frusztráló nőként a nagy semmi - közben légy megértő HÓNAPOKON ÁT úgy, hogy _tudod_, semmi nem garantálja a sikert, nem úgy van, mint egy veszélyeztetett terhességnél, ahol x hét/hónap kényszerpihi után azért visszatérhet a rendszer egy normál kerékvágásba, _addig_ egyéb módokon lehet élvezkedni - itt az van, hogy hónapokig tűrj, bíztasd, próbálkozz, és vagy nyer, vagy nem nyer.

Közben még ő a sértődött, meg aki bűntudatot kelt. Á, kiábrándító lenne nekem is.

2022. márc. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
42%
Miután belehajszolod egy olyan dologba, amin nem tud változtatni, és hibáztatod is ezért, mit vársz?
2022. márc. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:

Igen, van ellene megoldás*

Orvoshoz el kellene menni a dologgal! Pszichiátriára beutaló sem kell. De legjobb ha urologián kezded, és már viszed az urológus szakvéleményét

2022. márc. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
100%

45

Hogy mibe hajszolta bele??????

😄😄😂😂

2022. márc. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:

#47

Szerintem úgy értette, hogy gyorsan élvez el a pasi (= attól is, ha a szellő hozzáér) és belehajszolták a felismerésbe, hogy TÉNYLEG, és hogy ez nem annyira kellemes, pláne hogy bármit teszel / nemteszel is ez van.


És hát.... igen. (vonatkozó jelenet: az "elpusztult Január, a gólya").

2022. márc. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
66%

48

Na ne már, ezt szerintem te magad se érted mit írsz. A 45-ös meg gyorstüzelő lúzer lehet akinek egyszerűbb a nőket hibáztatni, és most itt egy akit leszólhat mert nem tetszik neki ami van. Mondjuk nem is csodálom, nekem se tetszene. A legutóbbi szeretőmnek is gyorstüzelő volt a férje, úgyhogy hallgattam párszor, csak azért nem röhögtem hangosan a sztorikon, mert sajnáltam a csajt...

2022. márc. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
53%
Ok, és mit csináljon valaki, ha gyorstüzelő? Ne dugjon, mert alkalmatlan a szexre? Vagy ki kell nevetni, ahogy az előttem lévő? Nem, nincs rá megoldás, az orvos is max elzavar ezzel a problémával, ha odamész, mi másat tudna tenni.
2022. márc. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!