Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van megoldás gyorstüzelésre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van megoldás gyorstüzelésre?

Figyelt kérdés

A párom nagyon gyorsan elélvez. Max egy perc. Próbáltam már, hogy előtte leszopom és másodjára tovább tud, de nem. Próbáltam, hogy én irányítok, és lassan mozgok, vagy megállok, de nem használ. Mozgás nélkül elélvez bennem. Gumiban sem bírja tovább. Kb tízszer szexeltünk már, de még most is ugyanilyen. Lehet ez jobb?

Volt már olyan akinél ez javult? Mit érdemes kipróbálni?

Volt akinek megoldódott ilyen szitu, vagy nincs remény és hagyjam el?



2022. febr. 11. 09:07
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
51%

ez max akkor tud javulni, ha ő is akarja


nálam pont a fordítottja volt a gond, nekem sikerült változtatnom rajta, de ez minimum hónapok, vagy évek

bár lehet vannak módszerek amikkel hetek alatt is lehet változtatni

2022. febr. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
Szia,szerintem ez ember függő Én borzasztóan felizgultam annak idején és ezáltal nagyon gyorsan elélveztem sosem javult.(majd javasolnak itt mindenfélét meg lehet próbálni de nekem semmi nem segített)40éves koromban meg teljesen megszűnt a nemi vágy bennem. 48 F
2022. febr. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
60%
10 még semmi. Majd ha a 100.nál is ugyanez lesz, akkor aggódj. Idővel majd csak megy fel az ingerküszöbe. Nálam is így volt első kapcsolatomban, most meg néha örülök ha egyáltalán sikerül elmenni :D gumiban sokszor esélytelen. Gondolom még a kapcsolat legelején vagytok, az újdonság varázsa is rátesz egy lapáttal.
2022. febr. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
42%

Nem tudsz tenni semmit. Neki kell cselekednie. Kezdésnek el kell menni orvoshoz.


Ha erre nem hajlandó, akkor SOHA nem fogja kinőni ezt a betegséget/aberrációt

2022. febr. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 A kérdező kommentje:

3

Jaja, értem. Csak nekem ennél azért többre van igényem. Első pár alkalommal még szabadkozott, meg hogy majd jobb lesz. Legutóbb már nem, de nekem ez kevés így...

2022. febr. 11. 09:31
 6/68 anonim ***** válasza:

#5:

kézzel, vagy szájjal sem csinálja tovább neked?

2022. febr. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
Szexuálpszichológus tud esetleg segíteni.
2022. febr. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 A kérdező kommentje:
De. Na és?
2022. febr. 11. 09:38
 9/68 A kérdező kommentje:

7

A fő kérdés, hogy valóban tud??? Volt már akinek megoldódott ezzel???

2022. febr. 11. 09:39
 10/68 anonim ***** válasza:
39%
Van akinek tud segíteni van akinek nem.Azoknak maradnak a prostik mint nekem.Ott ez még előny is.
2022. febr. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!