Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van megoldás gyorstüzelésre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van megoldás gyorstüzelésre?

Figyelt kérdés

A párom nagyon gyorsan elélvez. Max egy perc. Próbáltam már, hogy előtte leszopom és másodjára tovább tud, de nem. Próbáltam, hogy én irányítok, és lassan mozgok, vagy megállok, de nem használ. Mozgás nélkül elélvez bennem. Gumiban sem bírja tovább. Kb tízszer szexeltünk már, de még most is ugyanilyen. Lehet ez jobb?

Volt már olyan akinél ez javult? Mit érdemes kipróbálni?

Volt akinek megoldódott ilyen szitu, vagy nincs remény és hagyjam el?



2022. febr. 11. 09:07
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
77%

50

Az biztos, hogy a legtöbb gyorstüzelő, ahogy a legtöbb kisfarkú is, a nőkre hárítják a problémát, mivel ő mint aki "nem tehet róla", ezért nincs is vele további dolga. Ez hibás megközelítése a problémának és nem is a megoldás felé vezet. A nőket szidni amiért igénye van kielégítő szexre, alapvetően nem szerencsés, mert így egy nőnek sem fog kelleni. Ha nem érdekli az hogy a saját párjának nem jó, akkor nem alkalmas párkapcsolatra, szerintem ez vitán felül áll.

Ha mindebből az jön le, hogy többet ne dugjon, nekem az is oké. Több marad nekem/nekünk. Na de olvasd csak vissza mit ír a 45..!! A nő hajszolja bele abba amin változtatni nem tud. Mi van???? A mondatnak sincs értelme. De a lényeg az, hogy A NŐ TEHET RÓLA!! Nem az aki nem képes kielégíteni a párját...

2022. márc. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
33%

"Az biztos, hogy a legtöbb gyorstüzelő, ahogy a legtöbb kisfarkú is, a nőkre hárítják a problémát, mivel ő mint aki "nem tehet róla", ezért nincs is vele további dolga. "

Nem hárít senki semmit. Sőt, nem kéne problémát csinálni ebből. A világ legtermészetesebb dolga, hogy ha egy férfi hamar végez. A nőket sem vegzálják amiatt, hogy pl túl sok idő kell nekik. Mindenkit úgy kéne elfogadni, ahogy van, a szex nem teljesítménykényszer, ezt nagyon fontos lenne megjegyezni. De az erőlködés, hogy minél tovább tartson, na az már teljesítménykényszer, és az élvezet rovására megy. Van petting és csomó alternatívmegoldás, amitől egy nő eltud élvezni.

2022. márc. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
83%

52

Tehát te úgy gondolod, hogy amikor a pasi nem tudja kielégíteni a párját, (és a szavaidból ítélve ez nem is zavarja) az a világ legtermészetesebb dolga??? Ez jó. A lényeg, hogy te kielégülsz, a nő meg kit érdekel.. Ez tényleg jó. Én toleráns ember vagyok. Elfogadom ha te így gondolod, remélem te is elfogadod, hogy a nők 99%-a téged nem tekint férfinak és szóba sem állnak veled. Vagy ha igen is, de amint kiderül hogy te képtelen vagy kielégíteni, elhagynak téged. Nem gond, ugye???

2022. márc. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
39%
Mindkét félnek igaza van.Leírtam a kérdezőnek privátban is Én férfiként és gyorstüzelőként mindkettőjüket megértem.(mármint a pasit annyiból hogy nem tud változtatni).Nyilván a hölgynek is igénye van a kielégítő sexre szerintem nincs más megoldás mint hogy dobja a pasit akinek(tudom nem egyszerű de ez van)el kell fogadni a helyzetet(legalábbis Én így tettem)és maradnak a prostik...Sokkal több férfit érint ez mint el tudnátok képzelni persze tudom itt a gyakorin mindenki órákig bírja...Rengeteget olvastam érdeklődtem a témában az orvos talán ha 5%-nak tud valamelyest segíteni...Szerintem egyszerű genetika.A múltkor olvastam hogy az 50es években volt egy felmérés az amerikai férfiak körében ahol a 80%-nak 2 perc volt az átlag...
2022. márc. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
56%
Rosszul írtam nem 80%-nak hanem általánosságban volt 2 perc az átlag.
2022. márc. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
0%

"Tehát te úgy gondolod, hogy amikor a pasi nem tudja kielégíteni a párját, (és a szavaidból ítélve ez nem is zavarja) az a világ legtermészetesebb dolga??? Ez jó."

A nők 90%-nak több idő kell, mint amennyit a férfi bír. És sok nő nem tud elmenni behatolástól akkor sem, ha a pasi sokat bírja. És az, hogy a férfi hamar elmegy, nem jelenti azt, hogy a nő orgazmusa nem érdekli. Mégvalami: a nők sem sokat tesznek a pasijuk orgazmusáért, elég, hogy szimplán hagyják magukat.

2022. márc. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
56%
56-os ebben is sok igazság van.De a férfi orgazmusért nem is kell sokat tenni.Legalábbis nekem :)
2022. márc. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
55%
Oké. Örülök hogy te legalább belátod, hogy a nőnek is lehet igénye normális szexre. Mert nem mindenki. Szerintük is a világ legtermészetesebb dolga hogy csak egy percig bírja, de a nő meg már utolsó szemét ha ez miatt elhagyja. No mindegy. A kérdezőnek marad az, hogy kirúgja a hisztis kisfiút és keres valakit akinek nem az a legtermészetesebb a világon, hogy magasról szarik rá mit szeretne az akit elvileg szeret. Vagy ha egyéb körülmények (pénz) miatt nem akarja kirúgni, akkor ír nekem egy privit és megbeszéljük hogyan kaphat kielégítő szexet. 😉😁👍
2022. márc. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
Milyen jó, hogy végre valaki konstruktívan állna a dologhoz, aztán pont leszarja mindenki amit írok. Istenem... X'D
2022. márc. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 A kérdező kommentje:

#58 Jó hogy te ekkora király vagy! Mindenképpen írok! Inkább mégse. 😂

Amúgy végeztünk a pasival. Tanulságos sztori volt.

2022. márc. 7. 21:09
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!