Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van megoldás gyorstüzelésre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van megoldás gyorstüzelésre?

Figyelt kérdés

A párom nagyon gyorsan elélvez. Max egy perc. Próbáltam már, hogy előtte leszopom és másodjára tovább tud, de nem. Próbáltam, hogy én irányítok, és lassan mozgok, vagy megállok, de nem használ. Mozgás nélkül elélvez bennem. Gumiban sem bírja tovább. Kb tízszer szexeltünk már, de még most is ugyanilyen. Lehet ez jobb?

Volt már olyan akinél ez javult? Mit érdemes kipróbálni?

Volt akinek megoldódott ilyen szitu, vagy nincs remény és hagyjam el?



2022. febr. 11. 09:07
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
80%
Ezt nem lehet megoldani egyik pillanatról a másikra. Viszont ha szándékot se látsz a változtatásra, az tényleg baj.
2022. febr. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
100%

A pasiegó kemény dolog. Ha fontos vagy neki akkor megpróbálhat segítséget kérni, de többségében ez nem történik meg. Nem hinném, hogy lenne erre statisztika, de szerintem az esetek 99%-ában ez nem oldódik meg. Te meg vagy elfogadod hogy ez ilyen, vagy szeretőt tartasz, vagy elhagyod még most amíg nem annyira gázos a szitu. Én az utóbbit tenném a helyedben! Annak ellenére, hogy voltam már olyan csaj szeretője akinek gyorstüzelő a férje.

38F

2022. febr. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
Amerikai pite 1-2 nézd meg
2022. febr. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
86%

Meg lehet tanulni! Én is megtettem. De a pasinak kell jobban ott lenni fejben neked pedig partnernek kell lenni a segítésben!


Ha a fiú érzi,hogy nem sok van hátra ki kellene húzni a farkát és megpróbálni elterelni a figyelmét valami egész másra! Hülyén fog hangzani de akár egy focimeccsre gondolva vagy az anyja mit fog főzni holnap! :-) (nekem ez segített :-) ) Amikor ez történik fontos, hogy te ne csinálj semmit!!! Ne érintsd, ne mozdulj, és ha lehet ne is sóhajts erotikusan! :-) Ezek közül bármelyik képes olyan ingert aktiválni a fiúban amitől nem tudja megállítani a vágyat és elsül! Ha sikerül neki a gondolatait elvonni tőled megszűnik a feszítő vágy de a merevedés megmarad és lehet folytatni! Ez kb 10-20 másodperc, tehát nem kell az örökkévalóságig várni! :-)


Ha két-három alkalommal sikerül ezt megtenni az ő szervezete is ezt fogja megszokni és el lehet hagyni ezt a játékot!


Csak türelem!! ..és beszéljétek ezt meg!

2022. febr. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 A kérdező kommentje:

24

A kommunikáció része nem probléma. Alapvetően egy kifejezetten értelmes pasi, örültem is hogy végül összejöttünk. Az elején bűntudatnak tűnő viselkedése volt, és persze azóta is rajta van, hogy kézzel vagy nyelvével nekem is legyen orgazmusom. Amit írtam, hogy próbáltunk, abban is partner volt, csak nem jött be. Ki fogjuk próbálni amit írsz. Még ma! :) Neked így most hogy megy? Mennyit bírsz? A párod teljesen meg van elégedve azzal amit kap?

2022. febr. 11. 11:19
 26/68 anonim ***** válasza:
22%
Neked is kérdező csak az elvárásaid vannak, de te mit adsz?
2022. febr. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
74%
#26 Türelmet ad úgy látom és nyitottságot a megoldás keresésére. Én már kirúgtam volna a helyében.
2022. febr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
12%
#27 aranyos kis teremtés lehetsz, a fene rágja ki a közfalat a pitshádból.
2022. febr. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
74%

#28 Jajaja. Nagyon aranyos kis férfi teremtés vagyok. Ennek ellenére azt gondolom, hogy ez a probléma nem a kérdezőé (meg általánosságban a nőké), hanem az érintett pasié. Ha húsz év fölött egy férfiban nincs igény ennek a gondnak a megoldására és nincs benne tenni akarás, akkor ne csodálkozzon ha lapátra van téve. És ha tíz coitus során a halvány jele nincs a javulásnak, akkor később se lesz. Szóval aranyos vagyok, meg realista. Te meg egy irdatlan gyökér.

Kérdezőnek: rúgd ki! A gyorstüzelők mind ilyen arrogáns barmok mint ez a jóképességű troll is itt előttem. Jobb nem lesz!

2022. febr. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
38%

#28

Válaszod első felére azt tudom mondani :teljesen igazad van! Főleg a férfiben kell megfogalmazódni annak,hogy ez így nem jó és kiutakat keresni!


Válaszod második felére azt tudom mondani: Te vagy egy irdatlan gyökér!

Az ,hogy gyorstüzelő még nem jelenti azt ,hogy arrogáns barom! Aki ilyen az elég nagy problémának éli ezt meg és minden egyes sikertelen próbálkozás mélyebbre taszítja ebben! És csak egy türelmes partner tud ebben segíteni neki!!!


" rúgd ki!"HA mérhetetlen intellektusoddal csak ezt tudtad tanácsolni akkor a te párod helyében se lennék!!!!!


F

2022. febr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!