Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kellene tenni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tenni, hogy elmúljon köztem és a pasim apja közt a szexuális vonzalom?

Figyelt kérdés
Nála vagyok diákmunkás egy irodában. Mindig is nagyon jóban voltunk. De mióta vele dolgozom, sok időt töltünk együtt, azóta teljesen átalakult a viszonyunk. Egészen odáig, hogy egyik nap szex lett belőle, ami eszméletlenül csodálatos volt vele. De persze utána borzasztó érzés volt mindkettőnkben, meg is beszéltük, hogy ezt soha többé nem szabad és senkinek nem beszélünk róla, próbáljunk kicsit távolságot tartani. Aztán pár nap múlva újra szex.. megbeszéltük, hogy most már tényleg nagyon tartjuk magunkat ahhoz, hogy ezt ne... de egyszerűen nem megy 2-3 naponta újra és újra szex van köztünk, ami annyira jó vele, mint eddig senkivel. Szakítani is kellene a párommal, tudom, de az sem olyan egyszerű.
2021. jún. 28. 18:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/90 anonim ***** válasza:
86%

Itt mindenki nyomorult

Te is mert fehermaju vagy

Az urad is mert meg se tud b@szni rendesen

Az apja is mert ezt meg tudta tenni a fiaval.. (meg a felesegevel de az hagyjan).. ilyen beltenyesz selejt csaladot g€ci..mint a tapioszecsoi ciganytelep kb

2021. júl. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/90 anonim ***** válasza:
72%
Gerinctelen, gyáva ember vagy.
2021. júl. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/90 anonim ***** válasza:
81%
Mi lett veletek? Én előítélet nélkül kérdezem.
2021. júl. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/90 anonim ***** válasza:
56%

A kérdező vagyok


Egyelőre annyi, hogy máshol dolgozom..

Kb. 1 hétig nem beszéltünk, miután eljottem és a párommal szakítottunk. De aztán ez így nem ment, úgyhogy munka után szoktunk találkozni 1-2 órára naponta. Aztán nem tudom mi lesz..

2021. júl. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/90 anonim ***** válasza:
78%
Szóval ugyanúgy egy gerinctelen csitri vagy azóta is, értem.
2021. júl. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/90 anonim ***** válasza:
50%

Ki, hogy látja igazából nem érdekel már.

Szeretem és ő is ragaszkodik hozzám, támogat sokmindenben lelkileg,és a szex meg vele a nagyon jó

2021. júl. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/90 anonim ***** válasza:
32%

Én nem ítéllek el, csak ez a szitu nagyon veszélyes.

Ebbe valaki belehalhat.

2021. júl. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/90 anonim ***** válasza:
50%
Már miért lenne prostitúció?? Te jó ég, miről beszélsz?? Meg sugar daddy 🤦‍♀️ Semmiféle pénzügyi kapcsolat nincs köztünk, semmilyen. Olvasd már el normálisan LELKILEG nem Anyagilag támogat!!!
2021. júl. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/90 anonim ***** válasza:
Tudjuk, hogy veszélyes... de nem ment elszakadni egymástól sajnos. De nagyon igyekszünk titokban tartani, aztán majd idővel talán elmúlik ez az erős szenvedélyes érzelem és akkor könnyebb lesz lezárni
2021. júl. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/90 anonim ***** válasza:

A nyolcvanhármas vagyok. Nagyon sajnállak. Ez egy szexkapcsolat.


Lelkileg miben támogat?

2021. júl. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!