Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kellene tenni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tenni, hogy elmúljon köztem és a pasim apja közt a szexuális vonzalom?

Figyelt kérdés
Nála vagyok diákmunkás egy irodában. Mindig is nagyon jóban voltunk. De mióta vele dolgozom, sok időt töltünk együtt, azóta teljesen átalakult a viszonyunk. Egészen odáig, hogy egyik nap szex lett belőle, ami eszméletlenül csodálatos volt vele. De persze utána borzasztó érzés volt mindkettőnkben, meg is beszéltük, hogy ezt soha többé nem szabad és senkinek nem beszélünk róla, próbáljunk kicsit távolságot tartani. Aztán pár nap múlva újra szex.. megbeszéltük, hogy most már tényleg nagyon tartjuk magunkat ahhoz, hogy ezt ne... de egyszerűen nem megy 2-3 naponta újra és újra szex van köztünk, ami annyira jó vele, mint eddig senkivel. Szakítani is kellene a párommal, tudom, de az sem olyan egyszerű.
2021. jún. 28. 18:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/90 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem semmit. Ezek után a fiúval folytatni a kapcsolatot szánalmas lenne minden szempontból, jöjj össze az apjával.
2021. jún. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/90 anonim ***** válasza:
74%
Dugj többet a fiával!
2021. jún. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/90 A kérdező kommentje:

A párommal szeretném lezárni..

Az Apjával nem szeretném, de vele meg szintén nem lehetek együtt, ez nem opció. Együtt él a feleségével. (nem a párom anyjával)

2021. jún. 28. 18:14
 4/90 anonim ***** válasza:
76%
Te szajha
2021. jún. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/90 anonim ***** válasza:
92%
Majd elválik a papa,és te lehetsz az expasid anyja.
2021. jún. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/90 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem hívjatok meg mindenkit egy nagy gangbang partira, lassan már úgyis megvolt mindenki mindenkinek ebben a körben.
2021. jún. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/90 A kérdező kommentje:

Privát üzenetere nem fogok egyesével válaszolni, főleg nem olyanokra, hogy dugjak inkább vele ő is 40+ os, és hu de jó pasi és társai félére. A kérdés komoly, keresem a megoldást. Már arra is gondoltam, hogy talán egy pszichológussal kellene beszélni róla.

19 éves vagyok, a párom édesapja 43.

2021. jún. 28. 18:18
 8/90 A kérdező kommentje:

#6 os te miről beszélsz?? Vagy fogalmad sincs róla mi az a gangbang...


Sosem vonzott az ilyesmi.

Az idősebb pasik igen.

De egyébként a párommal nagyon keveset szexeltünk mindig is, nekem sokkal többre lett volna igényem és több határozottságra tőle, ami nem igazán volt meg azután sem, hogy beszéltünk ezekről. Szóval előbb utóbb valószínűleg szakitunk akkor is ha nem alakul ki ennyire kezelhetetlenul erős vonzalom az apjával.

2021. jún. 28. 18:22
 9/90 A kérdező kommentje:
Szerintem az a szajha aki túl sok emberrel szexel, illetve aki pénzért /érdekbol. Nálam egyik sem igaz ezek közül.
2021. jún. 28. 18:25
 10/90 anonim ***** válasza:
100%
Nincs azzal semmi ha apád korúakra gerjedsz. Csak qva szánalmas a pasid a saját apjával csalni.
2021. jún. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!