Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kellene tenni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tenni, hogy elmúljon köztem és a pasim apja közt a szexuális vonzalom?

Figyelt kérdés
Nála vagyok diákmunkás egy irodában. Mindig is nagyon jóban voltunk. De mióta vele dolgozom, sok időt töltünk együtt, azóta teljesen átalakult a viszonyunk. Egészen odáig, hogy egyik nap szex lett belőle, ami eszméletlenül csodálatos volt vele. De persze utána borzasztó érzés volt mindkettőnkben, meg is beszéltük, hogy ezt soha többé nem szabad és senkinek nem beszélünk róla, próbáljunk kicsit távolságot tartani. Aztán pár nap múlva újra szex.. megbeszéltük, hogy most már tényleg nagyon tartjuk magunkat ahhoz, hogy ezt ne... de egyszerűen nem megy 2-3 naponta újra és újra szex van köztünk, ami annyira jó vele, mint eddig senkivel. Szakítani is kellene a párommal, tudom, de az sem olyan egyszerű.
2021. jún. 28. 18:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/90 anonim ***** válasza:
28%
Mondd meg a srácnak, hogy szakítani szeretnél mert a fater sokkal jobban dug.
2021. jún. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/90 A kérdező kommentje:

A párommal szakítok, ezt írtam.

Munkahelyet is keresek másikat. Addig amíg nincs más amire rámondhatom, hogy jobb addig muszáj maradnom. De most beszéltük meg, hogy segít nekem másik helyet keresni és elmegyek mindenképpen, hogy ne legyünk egymás közelében . Aztán majd alakul remélem, elmúlik, vagy nem tudom

Nem gondolom, hogy ennyire kicsi a világ, hogy ennyiből össze lehetne rakni ismerősöknek bármit is...

2021. jún. 28. 21:32
 43/90 A kérdező kommentje:

#34


szerintem értelmezési problémáid vannak ha így látod.

Keress számodra egyszerűbben érthető olvasmányt akkor, ott hátha boldogulsz

2021. jún. 28. 21:34
 44/90 anonim ***** válasza:
62%
Talán pont neked nem kellene az osztani az észt aki rendszeresen csalod a pasidat a saját apjával...
2021. jún. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/90 A kérdező kommentje:

#39

#40


Érzelmileg valószínűleg nullák vagytok. Gondolom amig csak a szobában ücsörögve a gyk.t nyomjátok addig nem is szembesültök az élet valós oldalával, ahol valós érzelmek és szexuálitas zajlik.

Ezek a kommentjeitek semmilyen hasznos mondanivalót nem tartalmaznak, akkor minek kell beleszolni, ha érdemben nem tudtok??

2021. jún. 28. 21:41
 46/90 anonim ***** válasza:
71%

"érzelmileg nullák vagytok"


mondja az aki tönkretett egy családot :D

hihetetlen hogy még buta is vagy...

2021. jún. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/90 A kérdező kommentje:

#35


Írtam, hogy közel 1 éve ismerjük egymást. Első perctől kezdve éreztük, hogy van vonzalom, de csak nagyon jóban voltunk, beszélgettünk ha náluk voltam. Gyakran aludtam ott a párommal, náluk. Közös reggelik ilyenkor mindig, meg esti közös filmezések, beszélgetések velük. Persze akkor is voltak pillantások és nagyon kis érintések, ds csak ha nem volt látható a többieknek.

2021. jún. 28. 21:56
 48/90 anonim ***** válasza:
15%
Egyre szánalmasabb vagy :D
2021. jún. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/90 A kérdező kommentje:
Semmilyen családot nem tettem tönkre, és nem is fogok. SENKI NEM TUD RÓLUNK ÉS NEM IS FOG SOHA! Értelmezési képesség is nulla nálad ez egyértelmű, nem csak az érzelmi . Ezek szerint te vagy a buta ha még ez sem megy,hogy egyszerű mondatokat megérts. Szerintem olvasgass valami egyszerűbbet, az való neked!!!
2021. jún. 28. 22:01
 50/90 anonim ***** válasza:
100%
Három dolog van, amit nem lehet sokáig rejtegetni: a nap, a hold és az igazság.
2021. jún. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!