Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kellene tenni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tenni, hogy elmúljon köztem és a pasim apja közt a szexuális vonzalom?

Figyelt kérdés
Nála vagyok diákmunkás egy irodában. Mindig is nagyon jóban voltunk. De mióta vele dolgozom, sok időt töltünk együtt, azóta teljesen átalakult a viszonyunk. Egészen odáig, hogy egyik nap szex lett belőle, ami eszméletlenül csodálatos volt vele. De persze utána borzasztó érzés volt mindkettőnkben, meg is beszéltük, hogy ezt soha többé nem szabad és senkinek nem beszélünk róla, próbáljunk kicsit távolságot tartani. Aztán pár nap múlva újra szex.. megbeszéltük, hogy most már tényleg nagyon tartjuk magunkat ahhoz, hogy ezt ne... de egyszerűen nem megy 2-3 naponta újra és újra szex van köztünk, ami annyira jó vele, mint eddig senkivel. Szakítani is kellene a párommal, tudom, de az sem olyan egyszerű.
2021. jún. 28. 18:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/90 anonim ***** válasza:
0%
Dugjál velem is! 54F
2021. jún. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/90 anonim ***** válasza:
0%
Én is sorba állnék 69f
2021. jún. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/90 anonim ***** válasza:
0%
Akkor legyen hármas!
2021. jún. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/90 anonim ***** válasza:
0%
Inkább gangbang 43-99éves korig.
2021. jún. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/90 anonim ***** válasza:
0%
Az is jó, mehet!
2021. jún. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/90 A kérdező kommentje:

Nagyon igazságtalanul, egyoldalúan ítélkeztek. :(


Egyrészt nem tettem tönkre családot, mivel eddig sem tudott arról senki mi történt köztünk és nem is fog soha senki !!!

Másrészt a vonzalom kölcsönös volt első perctől kezdve,ez mindkettőnknek egyértelmű volt kezdetektől.. de közel 1 évig csak beszélgettünk ha náluk voltam. Aztán pont a párom intézte, hogy dolgozhassak az Apjanal, mert tudja, hogy vele jóban vagyok, egyébként meg kissé nehezen oldódok igen környezetben és rástresszelek sokmindenre. Az Apja meg keresett a nyári megnövekedett munkaikhoz maga mellé egy asszisztenst. Azonnal mondta is a párom, hogy ha engem ez érdekel, akkor szól az Apjának, hogy ne hirdesse meg az állást... és nem nem másztam rá és nem is próbáltam semmilyen módszerrel behálózni, ő sem nyomult ezerrel, sőt egyáltalán nem, de a napi több órás kettesben töltött idő alatt úgy alakult, hogy nagyon könnyen és gyorsan egymásra hangolódtunk és egy idő után már csak történt minden.

Sem nekem, sem neki nem áll szándékában bárkinek is erről beszélni, így sem a fia, sem az "új" feleség nem tud és nem is fog tudni róla. Nagyon jó kapcsolat van közte és a fia közt, ő főleg emiatt borult ki és érzi magát rosszul. Az "új" házassága évek óta elég labilis, de persze akkor sem fogja felrúgni, főleg nem miattam és én sem akarom ezt.

Egyébként ha nem a párom Apja lenne, akkor nem érdekelne ki mit mond. Lennék vele,tudom, hogy neki sem csak a dugás a jó velem, vannak érzelmei neki is és akkor az ellen sem tiltakoznék, hogy ha el akarna válni. Persze szó sincs erről,nem fog, ebben a helyzetben erről szó sem lehet....

2021. jún. 28. 19:22
 27/90 anonim ***** válasza:
0%
Attól még dughatsz velem!
2021. jún. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/90 A kérdező kommentje:

... nyilván ha más "öreg" pasikkal dugnék megoldódni a probléma 🤦‍♀️ Akik ilyeneket írnak, azok a szánalmas és érzéketlen emberek!!!


Az érzések, legyen az szerelem vagy "csak" szexuális vonzalom miért is csak akkor a normális ha két egyidős ember közt alakul ki?? Egyébként meg egy negyvenes pasi pont az a korosztály akik még közel sem nevezhető öregnek,sőt!!! de már nem egy idióta kis hülye aki csak a baromkodason, meg a bulizáson jár az esze és két épkézláb mondatot sem tud kinyögni.

2021. jún. 28. 19:31
 29/90 anonim ***** válasza:
79%

Feleslegesen magyarázkodsz.


1. Ki fog derülni.

2. Attól, hogy ő pasid apja is benne volt te ugyanúgy hibás vagy.

3. Tudni kell parancsolni az ösztöneidnek.

4. Ha nem a párod apja lenne akkor is gáz lenne.

5. De, csak szexre kellesz neki ne álltasd magad.

2021. jún. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/90 anonim ***** válasza:
100%
#28 de azért a 40éves pasidnak sincs sok esze,hogy a saját fiának a csaját dugja,úgy hogy nős.
2021. jún. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!