Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kellene tenni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tenni, hogy elmúljon köztem és a pasim apja közt a szexuális vonzalom?

Figyelt kérdés
Nála vagyok diákmunkás egy irodában. Mindig is nagyon jóban voltunk. De mióta vele dolgozom, sok időt töltünk együtt, azóta teljesen átalakult a viszonyunk. Egészen odáig, hogy egyik nap szex lett belőle, ami eszméletlenül csodálatos volt vele. De persze utána borzasztó érzés volt mindkettőnkben, meg is beszéltük, hogy ezt soha többé nem szabad és senkinek nem beszélünk róla, próbáljunk kicsit távolságot tartani. Aztán pár nap múlva újra szex.. megbeszéltük, hogy most már tényleg nagyon tartjuk magunkat ahhoz, hogy ezt ne... de egyszerűen nem megy 2-3 naponta újra és újra szex van köztünk, ami annyira jó vele, mint eddig senkivel. Szakítani is kellene a párommal, tudom, de az sem olyan egyszerű.
2021. jún. 28. 18:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/90 anonim ***** válasza:

"Joguk van tudni az igazságot persze...


De gondolj már bele.. ha nem tudnak róla, akkor köztük megmarad a jó viszony és ez itt most a fontosabb a jövőre nézve !!! Ettől semmi nem fontosabb, még az igazság sem ebben a helyzetben!!!"



Megmarad az ál jóviszony, az egymásra mosolygás miközben a fater megcsalta a feleségét és rendszeresen a fia barátnője alávert. A feleségnek és a srácnak is joguk van tudni, hogy ti milyen alja emberek vagytok és hogyan vertétek át őket.


A legfontosabb a jövőre nézve az őszinteség és, hogy mindenki tudja a másikról hogy milyen ember.


Ne legyél gyáva, ne menekülj, mond el.

2021. jún. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/90 anonim ***** válasza:

"Te szerintem nagyon rosszul látod!!! Ebben semmi gyávaság nincs. Ez egyszerű hallgatás azért, mert egy 20 éves fiúnak még szüksége van az apjára, és egyébként meg köztük nagyon jó kapcsolat van."



Arra az apára van szüksége aki rendszeresen aláver az ő barátnőjének? :)

Biztos nagy erkölcsitanításokat adhat át neki.

Gondolkozz is mielőtt baromságokat kezdesz írni...

2021. jún. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/90 anonim ***** válasza:

A kérdező vagyok, csak már nem tudok írni a másikrol


Nyilván nem célja rossz Apának lenni ... Nem is az, attól, hogy most nem helyes dolog ami történt, ezzel tökéletesen tisztában van mindenki. Mindig is nagyon jó kapcsolat volt köztük, támogatja, barátként beszélgetnek sokmindenrol, programok stb . A párom intézte nála a munkát nekem, mert, hogy azt gondolta ott vagyok a legjobb helyen az Apja mellett :( Persze nyilván nem így gondolta ahogy történtek a dolgok... de ezért elég ha az Apja küzd meg a rossz érzéseivel amiért ez történt köztünk.


De igenis szükség van az Apjára

és maradjon is meg a jó viszony köztük

2021. jún. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/90 anonim ***** válasza:

"ezzel tökéletesen tisztában van mindenki"

rendszeresen előfordult ez a rossz dolog, mikortól jutott eszébe, hogy ez rossz? :)


"Mindig is nagyon jó kapcsolat volt köztük, támogatja, barátként beszélgetnek sokmindenrol, programok"

Átverte és megalázta a háta mögött.



"De igenis szükség van az Apjára

és maradjon is meg a jó viszony köztük"


Magyarázkodás, terelés, kifogás, gyáva vagy menekülj csak :)

2021. jún. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/90 anonim ***** válasza:

Természetesen mindig is tisztában volt ő is vele, hogy ez a fiával szemben rossz,nem is tervezett el nagy aljasan mindent, hogy minél rosszabb legyen a fiának. Közel 1 éve ismerjük egymást, nagyon jóban is voltunk mindig, de attól, hogy az elejétől fogva megvolt a szimpátia, a kötelező távolságtartas is megvolt részéről is többnyire . Mielőtt megismerkedtünk előtte kb már 2 hónapja jártam a fiával.


És most lehet sorolni a jelzőket rám, de ha előbb ismerem meg az Apját akkor nem kezdek kapcsolatot a fiával, de akkor az Apjával bármiben benne lettem volna amit ő is akar az első perctől kezdve ahogy megismerkedtünk.


:) Mondhatsz bármit, nevezhetsz bárminek, de akkor sem lesz az a jó megoldás, hogy az igazsággal tegyük tönkre az apa fia kapcsolatot.


Egyébként meg a fiával bár mi kapcsolatban éltünk (heti 4 nap együtt kb) , de azt a havi kb 2 szexet leszámitva nevezhettem volna csak haverságnak a viszonyunkat az utóbbi hónapokban 😒


... és igen, ha gáz, ha borzasztó tett, akkor is jó az Apjával szexelni is, de bármi is vele és nekem ezt sokkal nehezebb lesz elegedni, hogy ne legyen, mint bevallani bármit is

2021. jún. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/90 anonim ***** válasza:
79%
Ettől függetlenül még mindig egy riherongy vagy. Remélem visszaadja az élet neked ezt valamikor, valamilyen formában.
2021. jún. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/90 anonim ***** válasza:

Utolsó neked valami nagyon bekattant 🙂


Őszintén, te ha tudod, hogy az érzéseid belevittek egy olyan helyzetbe ami nem helyes bizonyos nézőpontokbol, akkor inkább fordítanád a saját fiad magad ellen, csak ragaszkodjunk az igazsághoz? Valóban elmondanál neki bármit, akkor is ha tudod, hogy utána őt elveszíted??? Nem hiszem. A fiad érdekét néznéd és semmi mást!!! Semmiféle igazság nem számítana, csak ne veszitsd el és ezzel valószínűleg minden szülő így van... Vannak nagyon kemény dolgok amiket ugyan meglehet beszélni, de ez nem az,ezt tudják biztosan és nem gyávaságbol nem verik nagy dobra. És ne mondd, hogy téged ugyan nem visznek érzelmek semmibe bele... de bizony az ember ilyen... nem mindig a helyesnek nevezett úton jár. Nem tudhatod köztük mennyire erős a vonzódás, de valószínűleg nagyon erős ha kiszallni is nehezen tudnak ebből a viszonybol, mert újra és újra keresik egymást. Itt az apuka szempontja az, hogy megmaradjon Apának a fia szemében. Ha ez most csak úgy megy, hogy nem tesz vallomást, akkor úgy. Van az a helyzet, mikor valóban nagy igazság, hogy amiről nem tud, az nem fáj. Másik szemszögből nézve az Apa is ember, férfi, akire hatnak a nők és igen, van olyan, hogy elviszik akár a szexuális vágy, akár más érzelem. Az óriási pech, hogy pont a fia barátnőjével történik ez, de emiatt nem is nyugodt a lelkiismerete.


A kérdező és az Apa közt én azt veszem ki, hogy valóban erős lehet a vonzalom és kvázi van egy bizalmi szövetség köztük, ami sok felvallalt kapcsolatbol is hiányzik, de köztük megvan . Ők egyetértenek, tudják, hogy nem elfogadott ami történt köztük. Írta is, hogy nem könnyű ezt érzelmileg sem feldolgozni. Próbálnak eltavolodni egymástól, csak azért, hogy a gyerek érdekeit vegyék figyelembe. Ezzel feladva lehet egy olyan férfi - nő viszonyt ami egyébként másként kialakult szituációban pazarul működőkepes lenne minden téren és hosszútávon.

Az Apa és a férfi egyszemelyes harca ez leginkább. A kérdező ebben a helyzetben csak egyet tehet, elfogadja azt a döntést amit az Apa hoz és ő a fiát kell, hogy válassza... ami hozza magával azt, hogy nem beszélhet neki az érzéseikrol, a szexuális viszonyukrol, a kötődésről. Nehéz helyzet, tudják, hogy van hiba a döntéseikben, ezzel meg kell vívni a belső harcokat és még egymást is el kell engedni.

Nem szajha, meg riherongy a lány ha más szemszögből nézed, hanem egy lány aki valószínűleg őrülten beleszeretett egy férfibe aki pechere pont a pasija Apja. Nem lehet ennyire sarkosan kezelni ezt mint ahogy te teszed #76

Egyébként meg az sem kizárt, hogy nem tudják egymást elengedni és x idő múlva muszáj felvállalni. Nem látunk bele az érzelmi harcaikba

Semmi probléma nem lenne ha csak annyit tudunk, hogy két ember közt kötődés lett és ugyan van korkülönbseg, de annak meg nincs jelentősége ha minden remekül működik köztük. A régi kapcsolatbol is ki lehet lépni és újat kezdeni ott és akivel jobb. De iszonyú kemény érzelmi harc lehet az ha pont a fia barátnője az akivel a boldogabb időket tölthetné.

Attól, hogy valaki Apa még szűnik meg férfi lenni akire hatnak a nők.

2021. jún. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/90 anonim ***** válasza:

Még egy dolog jutott eszembe, hogy a kérdező azt írta, ha előbb találkozik az Apavál akkor csak ő kell, és nem kezd a fiával. Valószínűleg a fiúban megvannak olyan tulajdonságok amik az apjában, csak még kiforratlanul, amik tetszhettek a lánynak, ezért kezdtek el együtt járni, aztán ezek a tulajdonságok később ott voltak apuka személyében már kiforrott verzióban és ez mindent vitt...


De javíts ki kérdező ha rosszul gondolom!

2021. jún. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/90 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező, nekem kicsit büdös, hogy több regisztrációd van.

Nem lehet, hogy a válaszok egy részét is te írtad?

Esetleg a moderátorok kidobtak abból a fiókodból, amivel a kérdést kitetted?

Gyanús.

2021. jún. 30. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/90 anonim ***** válasza:

Kérdező vagyok


Annak mi értelme lenne? 🙄

Mások tanácsaira lett volna szükségem.

Köszönöm annak aki érdemben segített itt is, privát üzenetekben is. Sokaknak nem írtam vissza, de voltak benne hasznos információk. Köszi


Két regisztrációm azért volt, mert egy volt ami nagyon régi, leginkább általános dolgokhoz, a másik a kényesebb ügyeimhez, szerelemi, szexuális stb. amit nem olvasgathatok család előtt.

2021. jún. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!