Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kellene tenni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tenni, hogy elmúljon köztem és a pasim apja közt a szexuális vonzalom?

Figyelt kérdés
Nála vagyok diákmunkás egy irodában. Mindig is nagyon jóban voltunk. De mióta vele dolgozom, sok időt töltünk együtt, azóta teljesen átalakult a viszonyunk. Egészen odáig, hogy egyik nap szex lett belőle, ami eszméletlenül csodálatos volt vele. De persze utána borzasztó érzés volt mindkettőnkben, meg is beszéltük, hogy ezt soha többé nem szabad és senkinek nem beszélünk róla, próbáljunk kicsit távolságot tartani. Aztán pár nap múlva újra szex.. megbeszéltük, hogy most már tényleg nagyon tartjuk magunkat ahhoz, hogy ezt ne... de egyszerűen nem megy 2-3 naponta újra és újra szex van köztünk, ami annyira jó vele, mint eddig senkivel. Szakítani is kellene a párommal, tudom, de az sem olyan egyszerű.
2021. jún. 28. 18:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/90 A kérdező kommentje:

#48 😂😂😂 Azért vicces, hogy csak ennyire telik, de azt hiszed magadról, hogy te mekkora ász vagy 😂😂😂 De értelmes kommentet írni nem tudsz ami kapcsolódik az eredeti kérdéshez. 😂😂


Igen, tudom, hogy gáz a helyzetünk, de pont azon vagyok, hogy megoldjam és nem az ilyen idióta f@szok, IQ nullás hozzászólásaitól lesz egy elfogadható megoldás a problémára.

Komolyan azt gondolom, hogy az ilyen embereknek még soha sem volt részük szerelemben sem, de még csak szexuális vonzalomban sem ha azt hiszik, hogy minden úgy működik ahogy a társadalom azt elvárja. Hát nem úgy működik... sokszor nem.

Sok az álszent itt gyk. :) aki örömét leli abban, hogy ítélkezhet más felett. Gondolom ti mind makulátlanok vagytok 😂😂😂😂😂

2021. jún. 28. 22:12
 52/90 anonim ***** válasza:
79%

Az értelmes kommenteket nem fogtad fel :(


A helyzetet úgy tudtad volna megoldani, hogy el sem kezded, ehhez mennyi iq kellett volna neked? 80?

2021. jún. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/90 A kérdező kommentje:

Az el sem kezded már nem opció... Már megtörtént... így itt a kérdés már nem erre irányuló volt.


Ahhoz, hogy történjen bármi, egyedül nyilván kevés lettem volna 🤷‍♀️ ő pont annyira partner volt benne, mint én, de mégis én vagyok csak én a hülye itt. Nálam ez eddig sem és ezután sem volt az téma, hogy ki kezdte, meg kint állítsuk be a nagyobb bűnösnek, engem vagy őt. Teljesen mindegy ez mar...

Nem ez volt a kérdés,nem is az, hogy ez elitélendő vagy sem. De a kommentek nagy része, csak erről szól.


Melyik az az értelmes komment amit nem fogadtam el???

Szakítok a pasimmal leírtam, új munkát keresek, elmegyek a közeléből. :( Akkor mit?? Mi az az értelmes komment amit nem fogadtam el??

2021. jún. 28. 22:32
 54/90 anonim ***** válasza:

Hiába próbálsz mindig az apóssal takarózni attól még te ugyanúgy egy buta liba vagy aki tönkretett egy családot.


A munkakeresésnél is többször húztad a szádat...

2021. jún. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/90 A kérdező kommentje:
Azon ami történt eddig azon visszamenőleg nem lehet változtatni. A megoldást keresem. Nem azt, hogy még kapjam a bántó szavakat amellé ahogy érzem magam. Az meg, hogy az érzések elviszik az embert, az nem iq kérdése. Ő sem egy aluliskolázott, buta, ostoba ügyvezető, de nem is érzéketlen bunkó paraszt. Én sem vagyok 80 as iq-s érzéketlen hülye szajha. De azok az álszentek akik bántó szavakat írtok,remélem jól érzitek magatokat ettől, hogy még rugtok egyet belém.
2021. jún. 28. 22:40
 56/90 A kérdező kommentje:
Egyszer sem próbáltam takarózni vele... és családot sem tettem tönkre. A munkakeresenel is épp azt tartom szem előtt, hogy ne legyen gyanús, hogy csak úgy elmegyek,pont azért, hogy ne legyen belőle problémája senkinek. Kell indok ami elfogadható a nyilvánosságnak, nem a számat huztam. Látod nem tudsz szöveget sem értelmezni,akkor lehet innen elhúzni.
2021. jún. 28. 22:44
 57/90 anonim ***** válasza:
67%

"nem vagyok hülye szajha" , "nem tettem tönkre a családot" , "nem csak szexre kellettem neki"


Ezeket mondogasd még nagyon sokszor, mond mint egy mantrát.

Igazság ugyan nem lesz belőle de legalább te fixen elhiszed majd :D

2021. jún. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/90 anonim ***** válasza:
31%
Kilépés helyett azon variálsz, hogy mivel indokold meg a kilépésedet, töprengj rajta nyugodtan csak közben 2 naponta a fater meghág.
2021. jún. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/90 A kérdező kommentje:

Most ha holnap fognám magam és csak úgy felmondok, pont azzal keverném gyanúba. Ezt nem akarjuk,mert az a cél, hogy ne derüljön ki. Szóval ez baromság, hogy azonnal lépjek ki.


Nem foglalkozom azzal, hogy szexre kellettem vagy nem,nem oldja meg a problémát. Akkor jó volt, az én érzéseimre hatott, így tökéletesen mindegy neki milyen céljai voltak/vannak.


Mivel senki nem tud róla, így nem is tettem tönkre családot.


Az sem oldja meg a problémát ha szajhanak nevez bárki 🤷‍♀️ Persze nem a legmegfelelőbb pasival kerültem kapcsolatba, ezt tudom én is. Legalábbis csak amiatt, hogy felesége van, és pont a pasim apja. Egyébként meg ha egyedülálló lenne és a fiát nem ismertem volna akkor pont a legmegfelelőbb is lehetett volna, lehetne. Lehet szajhazni 🤷‍♀️ nem jutok vele semmire. Egyébként meg ahogy írtam nem is nagyon volt már szex a párommal azután, hogy az apjával volt. És nem is lesz. És előtte is egyetlen pasim volt. Jó nagy k@rva vagyok 19 évesen.. 3 pasihoz volt közöm.

2021. jún. 28. 23:15
 60/90 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen jól elvagytok, akkor miért ne lehetnétek együtt?

Nem az első felesége már a pasinak, tehát volt már előtted is aki családot robbantott, valószínű te sem leszel örökre vele.

2021. jún. 29. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!