Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kellene tenni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tenni, hogy elmúljon köztem és a pasim apja közt a szexuális vonzalom?

Figyelt kérdés
Nála vagyok diákmunkás egy irodában. Mindig is nagyon jóban voltunk. De mióta vele dolgozom, sok időt töltünk együtt, azóta teljesen átalakult a viszonyunk. Egészen odáig, hogy egyik nap szex lett belőle, ami eszméletlenül csodálatos volt vele. De persze utána borzasztó érzés volt mindkettőnkben, meg is beszéltük, hogy ezt soha többé nem szabad és senkinek nem beszélünk róla, próbáljunk kicsit távolságot tartani. Aztán pár nap múlva újra szex.. megbeszéltük, hogy most már tényleg nagyon tartjuk magunkat ahhoz, hogy ezt ne... de egyszerűen nem megy 2-3 naponta újra és újra szex van köztünk, ami annyira jó vele, mint eddig senkivel. Szakítani is kellene a párommal, tudom, de az sem olyan egyszerű.
2021. jún. 28. 18:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/90 anonim ***** válasza:
83%

Az apuka a gerinctelen alakok leggerinctelenebbje.


Te pedig egy egyszerű kis picsa vagy, kedves kérdező. Én a helyedben a lehető legnagyobb robbanással lépnék ki: egy családi vacsora közben bejelenteném a jelen lévőknek, hogy szakítasz a sráccal és hogy az apukával már csomószor szexeltél és nagyon jó volt.


Hátha még a hírekbe is benne lesztek!

2021. jún. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/90 anonim ***** válasza:
61%
Annyi gerinc lehetne benned, hogy elmondod a feleségnek és a pasidnak az igazságot.
2021. jún. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/90 A kérdező kommentje:

És az mégis miért is lenne jó??

Pont, hogy az lenne a legrosszabb ha a fia és a felesége tudna róla. Nem nekem, hanem nekik!!

Senki nem fogja megtudni soha, ez így a jobb! Amiről nem tudnak az nem fáj.. :(

Visszacsinálni már semmit nem lehet, de elmondani biztosan nem fogom, nem fogjuk. Nem azért mert gerinctelen vagyok, hanem, hogy nekik ne legyen rossz.

Én kilépek a munkából is, a párommal tegnap megbeszéltem, hogy vége, ők meg botrányok nélkül lehetnek tovább együtt...

Ettől jobb megoldást nem tudok..

Senkinek sem lenne jó ezt botrányként kirobbantani.

Aztán majd remélem elmúlik..

2021. jún. 29. 14:54
 64/90 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ha annyira jó a szex vele, akkor találkozzatok titokban amikor dugni akartok. Nem kell arról tudni senkinek. Semmi értelme nem lenne szerintem se, hogy most a fiának és a feleségének a tudtára jusson és nagy balhé legyen ebből.

A szexet meg ti élvezhetitek munkaidőn kívül ameddig akarjátok. Ha nem tud róla senki, csak ti ketten és tényleg annyira jó a szex vele, akkor dugjatok nyugodtan ameddig jól esik. Csak legyetek körültekintőek és akkor lebukás sincs, de megmarad a titkolózás izgalmaval még izgatóbb szex.

Nekem is van feleségem, de mellette jól esik a szex egy egy jóval fiatalabb lánnyal, szűkebb punci, feszes cici. Én sem hagytam ki mikor volt rá lehetőség egy egy fiatal lányban lenni, néha a 18 körüli prostikhoz is elmegyek,48 évesen. Kell ez az embernek. Otthon nem reklamozom, de nekem megér egy egy ajtócsapkodast a friss kis punci élmény. Mindig megbeszéltük, még mindig együtt vagyunk és leszünk is. Én megértem a fatert is, hogy nehéz ellenallni,főleg, hogy kölcsönös a szexuális igény egymás felé.

2021. jún. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/90 anonim ***** válasza:
66%

Én sem hagynám ki ha 19 éves kis puncit, popsit élvezhetnék tele jó sok g@ecimmel 2 naponta. Riszálod ott a finom kis tested egész nap, gondolom fater meg álló farokkal figyelt ☺️ jó, hogy azon járt az esze, hogy hogy nyelesse bő nyálas szopatással a g@cijét veled. Jól is tette ha alaposan megb@szta minden testnyílásod. Én sem hagytam volna ki. Gondolom gumi nélkül élvezett tele. Álom dugás lehetett neki biztos! K@rvára irigylem.

B@sszatok jókat titokban, a károgókat meg nagy ívben letojni.


44F

2021. jún. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/90 anonim ***** válasza:
89%

Egy jó tanácsot fogadj meg!

Soha senkire ne hallgass!!! Ti tudjátok mi a jó megoldás!! Senki nem lát bele mi történik pontosan ott! Hidd el azok a válaszolók is akik elitelnek azok is a legjobb megoldást keresnék ha róluk lenne szó és nem vágnák egyből a család szemébe, hogy mi is a helyzet. Itt mérlegelni kell,főleg azt, hogy az Apa-Fia viszonyra, hogy hatna. Nyilván nagyon rosszul... ezért még ha a titkolózás nem is szép dolog, ebben a helyzetben ,csak ez az ami nem borítja fel az ő jó viszonyukat! A fiúnak nem szabad megtudnia.

De te látod mi a legjobb, te ismered csak a részleteket! Én úgy gondolom az elsődleges, hogy az Apa-Fia viszonyra ne legyen ez hatással!! Hibáztatok igen... de tudom azt is, hogy van az az erős szexuális vonzódás két ember közt amikor képtelen épp ésszel működni, csak meg akarja kapni a másikat és élvezni vele a szexet és mindent. Ez tény, hogy egy fantasztikus élmény és kevés ilyen egymásra találás van!! Ezt ki kell használni, élvezni amíg lehet, amíg tart!!! Ha kell akkor titokban így, hogy nem az Apát ismerted meg és szexeltél vele előbb, hanem sajnos a fiával. De most már ezen kár rágódni, az a múlt! Ne legyen lelkiismeretfurdalásod, élvezzétek egymás testét, legyen részetek az eufóriaban, ez kevés kapcsolatban működik nagyon jól. Nálatok igen, akkor ne engedd el!!! Egészen biztos Apuka házassága sem lehet jó, hiányzik a szexben neki az amit tőled megkap!! Senkinek sem kell arról tudni milyen szexuális élményeitek vannak együtt!! Éljétek meg!! Ezért nem kell felrugni se házasságot, sem Apa fia kapcsolatot elrontani!!

Gondolom közös jövőt nem terveztek, úgyhogy amíg tart a szexuális vonzalom addig szexeljetek amikor kívánjátok egymást, aztán majd meglátod meddig tart.


Anna (37)

2021. jún. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/90 anonim ***** válasza:
61%

"És az mégis miért is lenne jó??


Pont, hogy az lenne a legrosszabb ha a fia és a felesége tudna róla. Nem nekem, hanem nekik!!"



Joguk van tudni az igazságot, csak be vagy szarva ne magyarázkodj.

2021. jún. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/90 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt néhány évvel ezelőtt egy közel 3 évig tartó leginkább bizalmi és szexkapcsolatom egy a megismerkedésünkkor 17 éves lánnyal. Általában hetente kétszer találkoztunk 1,5 órákra, néha hétvégén egy nyaralóházban. Ő a hugát kísérte edzésre és várta meg, én a kisfiamat. Aztán a sportcsarnok előtti várakozásokból, beszélgetésekből elkepeszto erős kölcsönös vonzódás lett, talán még egyfajta szerelemnek is nevezhető, amihez társul egy őrjítő szexuális vágy is. Hónapokig igyekeztünk leplezni, aztán csak nem ment és egyik alkalommal a kocsimban kötöttünk és hiába tudtam az eszemmel, hogy ezt nem szabadna, egyszerűen képtelen voltam megállni. Évek óta nem volt meg ez az érzés a feleségemmel, hogy ennyire kölcsönös lett volna, hogy így kívánjuk egymást. Ahogy az ölembe ült és benne volt a farkam a forró kis szűk punciijába ott minden épp eszem elveszett és semmi más nem érdekelt. Mi nem is akartuk befejezni az első együttlétek után, akartuk a szexet. Igaz itt nem volt semmilyen családi kötődés, de ettől függetlenül értem ami köztetek zajlik. Köztünk is volt 23 év korkülönbseg. Tőlem kért tanácsokat a fiúzásaihoz, szexhez, csábításhoz, én próbáltam jó tanácsokkal ellatni, közben néha padlóra is tett ezzel olyan féltékeny voltam amiatt, hogy mással is dug. Mint egy drogos úgy vártam, hogy jöjjön, írjon, jelentkezzen végre, érezzem a testét. Otthon a feleségem ebből semmit nem vett észre. Ugyanúgy igyekeztem megadni nekik mindent. Aztán mikor számomra tűnt már kezelhetetlennek a helyzet akkor elmondtam a feleségemnek, hogy mi a helyzet. A legrosszabb döntés volt. És ez a mondandom lényege!!! Hogy ő azt mondta SOHA nem akart volna erről tudni, nem kellett volna elmondanom neki. Könnyebb lett volna, nem tud már rám úgy nézni és hiába beszéltük át, azt mondja nem tud ezen túllépni. Nem váltunk el, nem is volt ez opció, a fiam miatt pláne nem, de gyakran a fejemhez vágja a történteket. Teszem hozzá jogosan... De mindig elmondja, hogy miért nem intéztem úgy, hogy ő soha ne tudja meg.
2021. jún. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/90 A kérdező kommentje:

#67 Joguk van tudni az igazságot persze...

De gondolj már bele.. ha nem tudnak róla, akkor köztük megmarad a jó viszony és ez itt most a fontosabb a jövőre nézve !!! Ettől semmi nem fontosabb, még az igazság sem ebben a helyzetben!!!

Természetesen vállalom a felelősséget és minden jogos megvetést akkor is ha esetleg kiderül, de itt most az a cél, hogy az ő családjukban rendben legyenek a dolgok. Ne forduljon az Apja ellen a párom ez a legfontosabb most! Ezt szeretnénk és nem botrányt.

Szakítottam a párommal, hétfőn kezdek az új munkahelyemen. Ő meg igyekszik majd helyrehozni a házasságukat és megtartani a fiával a jó kapcsolatot. Nem hiszem egy botrány kell, csak azért, hogy bűnhődjünk és elmondhassák, hogy milyen aljasak vagyunk stb. Ez nem ér annyit, hogy a családjukban cserébe felboruljon minden. Tudjuk, hogy nem kellett volna hagyni, hogy történjen köztünk bármi is, borzasztó így is a lelkiismeretfurdalás. Az már, hogy a munkámnak is annyi a cégnél az már apró gond.. de gond. Megbeszéltük, hogy nem mondjuk el senkinek, ő is így szeretné és a #68 as válaszolóéknál is bebizonyosodott, hogy inkább titokban kellett volna tartani. Én is így látom, hogy ez jobb megoldás a családi viszonyok miatt.

2021. jún. 29. 21:14
 70/90 A kérdező kommentje:
#68 Köszönöm, hogy megosztottad. Írok neked ha nem gond.
2021. jún. 29. 21:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!