Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kellene tenni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tenni, hogy elmúljon köztem és a pasim apja közt a szexuális vonzalom?

Figyelt kérdés
Nála vagyok diákmunkás egy irodában. Mindig is nagyon jóban voltunk. De mióta vele dolgozom, sok időt töltünk együtt, azóta teljesen átalakult a viszonyunk. Egészen odáig, hogy egyik nap szex lett belőle, ami eszméletlenül csodálatos volt vele. De persze utána borzasztó érzés volt mindkettőnkben, meg is beszéltük, hogy ezt soha többé nem szabad és senkinek nem beszélünk róla, próbáljunk kicsit távolságot tartani. Aztán pár nap múlva újra szex.. megbeszéltük, hogy most már tényleg nagyon tartjuk magunkat ahhoz, hogy ezt ne... de egyszerűen nem megy 2-3 naponta újra és újra szex van köztünk, ami annyira jó vele, mint eddig senkivel. Szakítani is kellene a párommal, tudom, de az sem olyan egyszerű.
2021. jún. 28. 18:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/90 anonim ***** válasza:
74%

Írtam korábban hogy az nem gáz. Itt maga a személy a baj.

Nyilván az a legtisztább ha ott hagyod a srácot és a munkát is.

Nincs mit rágódni rajta.

2021. jún. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/90 anonim ***** válasza:
29%
Nem másztál rá, és ő sem nyomult. Mi? Egyszer csak a nagy beszélgetés közben becsusszant a f*rka?
2021. jún. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/90 A kérdező kommentje:

1 hónapja dolgozom vele, elvileg szeptember közepéig. Nagyon furán venné ki magát ha máris felmondanék, nem tudom indokolni úgy, hogy az nyilvánosan elfogadhato legyen. Keresek másik munkát és esetleg ha lenne más, akkor mondhatnám, hogy azért megyek el mert az jobb...

Ami még azért is gáz, mert mindenki látja a cégnél, hogy szeretem ezt a munkát és jól is megy.

Az elmúlt 1 hónapban konkrétan csak kétszer volt szex a párommal, az is katasztrófa volt, a sírás próbáltam közben leplezni... Szóval vele mindenképpen beszélek mielőbb, hogy zárjuk le, de ezt is nehéz nekem elmondani, mert egyébként meg egy szeretni való srác nagyon, csak ez már nem működőképes talán már régóta... nem csak azért mert az Apjával történt köztünk ez. Anélkül is elengedtem volna szerintem ezt a kapcsolatot... csak nehezen tudom kimondani neki.

Sokkal nehezebb lemondani az Apjával való közelségről...de még az üzeneteirol is, pedig akkor közel sincs

2021. jún. 28. 20:00
 34/90 anonim ***** válasza:
70%
Semmilyen építőjellegű tanácsot sem fogadsz el akkor minek írtál ide? Csak a saját buta elképzeléseidet nyomod...
2021. jún. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/90 anonim ***** válasza:
69%
1hónapja dolgozol vele és már 2-3 naponta van szex?Akkor ez sokkal korábban kezdődhetett,adtátok egymásnak a jeleket.
2021. jún. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/90 A kérdező kommentje:

#32 Nyilván nem...

Amikor kettesben voltunk akkor persze a szex előtt is voltak apró érintések,homlok puszi, ölelés stb. amiben benne volt, érezhetően nagyon a vonzalom is,aztán egy ölelésbol lett csók,simogatás. Ami után meg is beszéltük gyorsan, hogy ezt nem kellene. El is indultunk haza, de a liftben konkrétan egy összenézésből csókolózás lett és ő meg megnyomta a gombot, hogy visszajussunk az irodába és az első szex akkor megtörtént. A többi az máshol volt

2021. jún. 28. 20:19
 37/90 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem már ennyiből simán beazonosíthatók vagytok, ha a párod vagy apuka felesége épp erre jár. Én a helyedben töröltetném a kérdést a moderátorokkal, mert ebből baromi nagy gáz lesz, ha kiderül. Ez ezerszer rombolóbb annál is, amikor csak simán egy házas pasiba szeretsz bele. Itt nagyon sok áldozat van. Titokban kéne maradnia!
2021. jún. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/90 anonim ***** válasza:
71%
Előbb utóbb úgyis kiderül :)
2021. jún. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/90 anonim ***** válasza:
36%
Kamu szagot érzek..
2021. jún. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/90 anonim ***** válasza:
36%
Szép kamu.
2021. jún. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!