Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi történhetett a feleségemmel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett a feleségemmel?

Figyelt kérdés

Úgy kb egy hete kezdődött mikor hazajöttem melóból és valamiért tiszta hisztis volt. Aztán az tűnt fel hogy ruhába aludt mert fázik. Majd mintha szégyenlős lenne nem akart átöltözni előttem.

Kicsit mintha sántított is volna. Amikor hozzá akartam érni elhúzódott, hogy itt meg ott fáj neki. Tegnapi szex annyiból állt hogy a mellbimbóját nyalogathattam amit ép hogy kivette a ruhából, meg izgathattam a punciját, de pl amikor megfogtam az oldalát felnyögött mintha fájna neki. A nadrágját se engedte lehúzni, mi a fene lehet?

Máskor minden nap ő volt a kezdeményezőbb, erőszakosabb, mostmeg hozzá se lehet érni, ti mit gondoltok erről?



2021. máj. 9. 22:33
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 Istvan485 ***** válasza:
Gondolom hogy olyan sérülései vannak pl a mell kötözésnél hogy erősebben meg húzták a kitelel a mellet vagy bármit hogy maradandó és látható sérülésében és ezert nem meri ellmondani!!!!
2021. máj. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:

60. Szerintem inkább csak arról van szó, kamu a kérdés.


De tegyük fel valós ennyi esélytelennek tartott ötlet után...

Megerőszakolás volt már?

Van nő aki szégyelli és eltitkolja.

Arra emlékszem a melléhez érhetsz, de nem emlékszem szexben benne van-e...

2021. máj. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:

Nyilvánvaló, hogy a kérdező csak unatkozik. Minek etetni a trollt?


Ez nem életszerű, hogy egy hete nem látta a feleségét még melltartóban sem. Sosem akkor öltözik, sosem akkor fürdik, amikor ő látja?

Hagyjuk már. Gyerek még, és nem ismeri fel, mi az a hazugság, aminek nincs realitása mások előtt.

2021. máj. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim válasza:
Én azt mondom neked hogy beszélgess el vele hogy mi miért van. Mondja el őszintén bár ha bízik benned akkor elmondja ha nem akkor az baj. Vagy még csalt és kicsit el durvultak a dolgok és nem merte előtted mondani
2021. máj. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:
Na mi veletek? Ennyi ido alatt kiderítettél már végre valami konkrétat?
2021. máj. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 A kérdező kommentje:

65

Igen.

Nem megcsalás volt.

2021. máj. 18. 20:36
 67/68 anonim ***** válasza:
Akkor mi volt? Elkezdted, most már kíváncsiak vagyunk. Mintha egy sorozatot hagynál így félbe, kérjük a magyarázatot.
2021. máj. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 A kérdező kommentje:
A haverom barátnőjével ugrottak egymásnak. De ide többet nem írok aki akar írjon rám privibe. Köszi a válaszokat mindenkinek.
2021. máj. 18. 20:53
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!