Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi történhetett a feleségemmel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett a feleségemmel?

Figyelt kérdés

Úgy kb egy hete kezdődött mikor hazajöttem melóból és valamiért tiszta hisztis volt. Aztán az tűnt fel hogy ruhába aludt mert fázik. Majd mintha szégyenlős lenne nem akart átöltözni előttem.

Kicsit mintha sántított is volna. Amikor hozzá akartam érni elhúzódott, hogy itt meg ott fáj neki. Tegnapi szex annyiból állt hogy a mellbimbóját nyalogathattam amit ép hogy kivette a ruhából, meg izgathattam a punciját, de pl amikor megfogtam az oldalát felnyögött mintha fájna neki. A nadrágját se engedte lehúzni, mi a fene lehet?

Máskor minden nap ő volt a kezdeményezőbb, erőszakosabb, mostmeg hozzá se lehet érni, ti mit gondoltok erről?



2021. máj. 9. 22:33
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
100%
Hú, remélem hamar kiderül,mi az oka ennek a sok fájdalomnak és titkolózásnak. Írd majd meg, ha igen.
2021. máj. 10. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
81%
Nehogy azt hidd hogy milliókatt fizetnek egy forgatásért nekik
2021. máj. 10. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező neked semmilyen ötlet nem tetszik, pedig kb mindent felsoroltunk amit lehetett.


Ha neked van jobb ötleted, akkor esetleg járj utána magad.

2021. máj. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
10%

Nyugodj meg kérdező, akármilyen őrült ötletek születnek itt. a Nők képesek sokkal durvább valóságot produkálni ezek mögé.


Én azt tenném hogy ha nem beszél akkor azonnal kipenderíteném az éjszakába jelzésértékkel, hogy ha tud beszélni akkor visszajöhet. Lehet drasztikus de nekem nem lenne türelmem a hülyeséghez hogy nem beszél, de tűrjem el hogy baja van.

2021. máj. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes és fura is egyben, végig olvastam mindent, valahogy ki kéne derítened, mégis mi történhetett, mert ez, hogy fáj neki és titkolózik se okés.
2021. máj. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 A kérdező kommentje:

46

Igen, szerintem is, csak nem tudom hogy hogyan.

2021. máj. 10. 20:22
 47/68 anonim ***** válasza:
100%

47

Pedig, azért kaptál jó pár ötletet.

2021. máj. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 A kérdező kommentje:

48 konkrétan kb hármat.

Megcsalt, megerőszakolták, beált színésznőnek.

Sajnos több nem igazán volt.

De ha valaki szeretne ötletelgetni nyugodtan, várom hozzászólásaitokat.

2021. máj. 10. 20:40
 49/68 anonim ***** válasza:
100%

Ne ötletelgessél, hanem derítsd ki.

Nyilvánvaló, hogy ez trollkodás.

Megmondani itt senki nem fogja tudni. Olyan meg nincs, hogy nem tudod megkérdezni, meglátni.

2021. máj. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
74%
Megmarcangolta egy medve. :D
2021. máj. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!