Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi történhetett a feleségemmel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett a feleségemmel?

Figyelt kérdés

Úgy kb egy hete kezdődött mikor hazajöttem melóból és valamiért tiszta hisztis volt. Aztán az tűnt fel hogy ruhába aludt mert fázik. Majd mintha szégyenlős lenne nem akart átöltözni előttem.

Kicsit mintha sántított is volna. Amikor hozzá akartam érni elhúzódott, hogy itt meg ott fáj neki. Tegnapi szex annyiból állt hogy a mellbimbóját nyalogathattam amit ép hogy kivette a ruhából, meg izgathattam a punciját, de pl amikor megfogtam az oldalát felnyögött mintha fájna neki. A nadrágját se engedte lehúzni, mi a fene lehet?

Máskor minden nap ő volt a kezdeményezőbb, erőszakosabb, mostmeg hozzá se lehet érni, ti mit gondoltok erről?



2021. máj. 9. 22:33
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet hogy megerőszakolták?


Tudom kicsit túlzásnak tűnhet, de logikus lenne. Szégyenlős a férfiak előtt (jelen esetben előtted), más a szex, fáj neki itt ott, stb. Szerintem beszélgess el vele, de ne támadd le, és ezt végképp ne mondd neki. Maximális megértéssel és törődéssel közelíts felé, és felejtsd el a szexet egy ideig.

2021. máj. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
4%
Beszéltetek olyanról, hogy izgatná, ha kikötve, vagy korbácsolva lenne?
2021. máj. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 A kérdező kommentje:
Azt nem hiszem, mert úgy magával a szex témával semmi baja, tehát beszélni beszél róla, illetve nincs depis hangulata, meg semmi erre utaló jel.
2021. máj. 9. 22:42
 4/68 A kérdező kommentje:

2

Izgatná, bár alapvetően domináns csaj.

2021. máj. 9. 22:44
 5/68 anonim ***** válasza:
96%
Veled, de egy domináns férfival mi lenne?
2021. máj. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 A kérdező kommentje:

5

Domináns lenne, kapcsolataiban illetve társaságon bellűl domináns típus.

2021. máj. 9. 22:48
 7/68 A kérdező kommentje:

7

Attól nem lenne előttem szégyenlős, meg nem lenne ilyen nem lehet hozzám érni mert mindenem fáj. Bírja a szexet rendessen.

2021. máj. 9. 22:52
 8/68 anonim ***** válasza:
87%

Ami bevillan, hogy nem lehet-e, hogy a brutálisan megverős filmeket gyártó magyar csapatnál volt castingolni, vagy forgatni, vagy ilyesmi?


Mondjuk egy kicsit túlbecsülte, hogy mennyire bírja a dolgot, rossz élmény volt neki, meg tele van a teste nyomokkal. Ez magyarázhatná a hangulatot, hogy sokkolta emberileg a durva élmény, meg rejtegetné előtted a brutális nyomokat, ezért nem vetkőzik, ráadásul fáj is neki, még a járás, vagy az érintés is, akár hetekig!


Beszélj vele. Normálisan és óvatosan.

2021. máj. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 A kérdező kommentje:

9

Film castingon?

Na ez jó, egy faluban lakunk vas megyébe Pestől kb 300kmre. Itt aztán nem forgatnak semilyen a filmet az tuti. Meg ő is melózni volt kb előttem két órával ért haza.

2021. máj. 9. 23:42
 10/68 anonim ***** válasza:
89%

Szerelj fel rejtett kamerákat, és tartsd megfigyelés alatt, hátha találsz valamit.

Az a brutálisan megverős csapat, pedig nem értem hogy a fenébe lehet legális, azokat az embereket fel kellene aprítani nyilvánosan.

2021. máj. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!