Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi történhetett a feleségemmel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett a feleségemmel?

Figyelt kérdés

Úgy kb egy hete kezdődött mikor hazajöttem melóból és valamiért tiszta hisztis volt. Aztán az tűnt fel hogy ruhába aludt mert fázik. Majd mintha szégyenlős lenne nem akart átöltözni előttem.

Kicsit mintha sántított is volna. Amikor hozzá akartam érni elhúzódott, hogy itt meg ott fáj neki. Tegnapi szex annyiból állt hogy a mellbimbóját nyalogathattam amit ép hogy kivette a ruhából, meg izgathattam a punciját, de pl amikor megfogtam az oldalát felnyögött mintha fájna neki. A nadrágját se engedte lehúzni, mi a fene lehet?

Máskor minden nap ő volt a kezdeményezőbb, erőszakosabb, mostmeg hozzá se lehet érni, ti mit gondoltok erről?



2021. máj. 9. 22:33
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
100%

Mi van, ha a titokban leszervezte, kivett szabadnapot, reggel felment Pestre, ott egy óra alatt lement a forgatás, ahol véresre korbácsolták az egész testét, majd még előtted hazaért "munkából"?


Van aki beválalja a dolgot, ha kap érte pár százezret. Lehet, hogy több hónap, vagy fél évi fizetését megkapja valaki egy ilyenért.


Szerintem vagy ez, vagy brutálisan megerőszakolták.

2021. máj. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 A kérdező kommentje:

11

Szerinted mégis mit találhatnék?

Nem hiszem hogy otthon történt vele valami, mint már említettem kis falu, tele "nyugdíjas" térfigyelő kamerákkal!

2021. máj. 9. 23:52
 13/68 anonim ***** válasza:
100%
Eloszor én is a megeroszakolasra gondoltam. De igy tovább olvasva szerintem megcsal téged és a srác valami bdsm keretein belül lila foltokat okozhatott neki. Nem tudom mivel, de szerintem azok fájnak neki és azért is szégyenli magát mert nem akarja h meg lásd a lila foltjait. Lesd meg furdesnel.
2021. máj. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 A kérdező kommentje:

12

Hát mivel közös bankszámla számunk van, az fix sajnos hogy egyikünk fél éves fizetését se utalták rá, amúgy nem prűd az asszony és ilyet el is mondana.

A megerőszakolást azért is kizárnám, mert a puncijával pont nem volt semmi baja.

De jöhetnek még ötletek.

2021. máj. 9. 23:56
 15/68 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen forgatások után legtöbbször készpénzzel fizetnek, mert nehezebb lekövetni a pénzmozgást.
2021. máj. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben megfigyelném valahogyan, nem csak otthon.
2021. máj. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 A kérdező kommentje:

14

Reggel együtt mentünk melóba, az tuti hogy oda ment mert én vittem el. Busszal ment haza amikor végzett. És egy barinője volt nálunk egyedűl, más nem, de ő is talán negyed órát.

2021. máj. 9. 23:59
 18/68 anonim ***** válasza:
100%

1.) Megerőszakolták

2.) Szeretőt tart és bedurvult a dolog, nyomokat hagyott (BDSM móka?)

3.) BDSM filmben szerepelt és készpénzben fizettek neki

2021. máj. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 A kérdező kommentje:

19

1 akkor a puncija mértnem fáj?

2 Ha bdsm megcsalás lenne, tuti ő lenne a domina.

3 Hól a pénz, és a film?

2021. máj. 10. 00:03
 20/68 anonim ***** válasza:
100%
Lehet semmi szexuális dolog nincs. Verekedett, megverték, elütötték, leesett valahonnan, elesett...
2021. máj. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!